שיתוף בסוף גם זה קרה...!

גיוון

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
זמן רב לא עלה בידי לשתף כאן מחמת עומסי עבודה ב"ה.
אך היות והצטברו על שולחני עוד ועוד עבודות מובחרות, אמרתי לעצמי; לא אמנע טוב מחברי הפורום שיחי' ואתן הצצה לכמה מן העבודות המובחרות שעברו אצלי בתקופה האחרונה בס"ד.

מקווה מאוד שתהנו, תשזפו עיניכם ביצירות שמשובבות גם את עיני (כן כן, מה? אתם מתפלאים?! גם אני יכול להנות ולומר "וואו" בנימת הפתעה בסוף העבודה, ולומר 'תודה טאטע' על היצירתיות וההשראה ששלחת לי בתזמון הנכון והמדויק להבאת יצירה זו לעולם), ותקוותי שיהיה לכם לתועלת.

ובכן נצא לדרך, נשוטט בין כרמי העיצובים, נטייל בשבילי עיטוריהם, ונדלג על הרי גימוריהם.

1. בראשית אתחיל עם שיתוף ספר שריגש אותי עד מאוד לעצבו. מדובר בספר חידושי ד"ת של זקיני הגה"צ רבי אפרים פישל הערשקאוויטש זצלל"ה, אותו היה לי את הזכות לעצב.
רשימת הדרישות: מצד המו"ל לא היו דרישות עיצוב כלשהן, כנראה סמכו על הנין שידע לעצב בצורה מתאימה ובטעם טוב.
מבחינתי, העיצוב אמור להיות חסידי בסגנון של 'חסידישע ספרים' אך עם טאצ' חדשני ואמריקאי...​

והרי הספר לפניכם:
full

2. נמשיך עם ספר בהוצאת מכון 'שיח אמונה', לאחר שממש לאחרונה זכיתי לעמד את הספר 'דרך אמונה' של הגאון הגדול רבי חיים קנייבסקי שליט"א על הלכות שביעית, פנו אלי מהמכון בבקשה לעצב את הספר הנוכחי המיועד לבחורי הישיבות.
רשימת הדרישות: סגנון נקי, לא חסידי, פשוט אך יפה…
בעת השיחה הראשונית עם המו"ל על עיצוב הספר שרבטתי עם עט על דף סקיצה מסויימת מה שהיה נראה לי שיתאים, ואכן בסוף יצא לא מדי רחוק מזה​

הנה השרבוט:
1641368569082.png

ולהלן העיצוב הסופי:
full

3. הספר הבא שארצה להגיש בפניכם, הוא ספר 'סוד ישרים' להרה"ק מאיזביצא זצוק"ל.
רשימת הדרישות: סגנון חסידי אך ייחודי, עיצוב שיתאים להוצאת סט ספרים, כאן נוספה דרישה נוספת ומעניינת - לעצב לוגו תואם לעיצוב.
full

וזה הלוגו שבניתי למכון. ניתן לראות שנעשה שימוש עם העיטור בו מעוצב הספר, כדי ליצור קונספט אחיד.
1641369259819.png

4. הספר הבא הוא ספר תיקוני זהר.
רשימת הדרישות: הלקוח ביקש כמה בקשות שלכאורה סותרות את עצמן, בראשונה ביקש שיהיה שער, כדי לסמל את הכניסה לקבר הרשב"י, בנוסף לכך רצה סגנון שמסמל קבלה ותורת הנסתר, ומצד שלישי הצביע על עיצובים עדינים משאר הכריכות שנעצבו על ידי וביקש שיהיה כמוהם. בסוף עשיתי כעין פשרה, והצלחתי לרקד על שלוש החתונות, ועיצבתי לו משהו ייחודי שסיפק את דרישותיו ב"ה.​
full

5. הספר הבא הוא ''גיווני'' לחלוטין, אותו לקחתי תחת חסותי, וכמו שאר עיצוביי הכנסתי אותו לעריסה ולקחתי עליו את מלוא האחריות: להאכילו בעיצובים בעלי ערך תזונתי גבוה, להלבישו בכריכה עוטפת שמכבדת את בעליה, וכמובן לדאוג לו לצבע שלא יפוג מלחייו, והכי חשוב; לחנכו שיתאים לסגנון אליו נוצר, לקהל היעד ולמטרת חיבור הספר. (כל ספר הוא כמו בייבי)​
רשימת הדרישות: עיצוב שיתאים לספר הלכתי ופורמלי, אך בד בבד לשזור בו נגיעות מלכותיות.
full

6. כעת אשתף אתכם בספר מיוחד שיצא ע"י מכון 'מתיקות'. את הספר עימד ידידי ורעי הרב @יענקי R בכשרון רב.
רשימת הדרישות: סגנון חסידי, אך! עיצוב שיבלוט מאוד בין הררי הספרים החדשים שקיימים כיום בחנויות (מאתגר, אה?). כמו"כ דרש הלקוח שיהיה חדשני.​
full

והנה לכם תמונה אמיתית של הספר להתרשמות מ'פלקטת הזהב' שעשינו…
1641369073921.png

7. ספר קדושת ישראל של המוהרא"ש שיק זצ"ל.
רשימת הדרישות: עיצוב בסגנון ספרי המוהרא"ש עם טאצ' גיווני.
full

8. סידור תפילת שמו"ע בכוונה
רשימת הדרישות: עיצוב מתאים לסידור, חסידי בלבלוב פרחוני ומעוטר. כמו"כ הגיעה דרישה תוך כדי העיצוב להוסיף כתר מעל שם הספר.
full

וזה הכתר שבניתי מיוחד לספר זה (מותאם לעיטורים).
1641369180908.png

9. אחתום בספר שזה עתה ירד למכבש הדפוס, ספר זה - כמו ספר מספר 5 - עבר אצלי מ'כריכה לכריכה כולל הכריכה'.
רשימת הדרישות: עיצוב תואם בסגנון גיווני.
full

מקווה מאוד שנהנתם ותודה שגללתם עד כאן…

אם ברצונכם להתעמק בכל עבודה לעצמה, תוכלו למצוא כל עבודה בשיתוף נפרד בתיקיית העבודות שלי.
מצרף פה כמה שיתופים מהעבר: טבילת אש, ארבעה ספרים נפתחים, הצצה מאחורי הקלעים, נאפה לאחר הפסח.

כמו"כ מצרף פה מדריך 'בניית עיטור בשיטת הפינוי בינוי' שהעליתי בעבר!

היו ברוכים!
שיע'ה​

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
ר' @גיוון המוכשר הפנומנלי!
כל כריכה - פצצה; כל שער - פגז; כל פורזץ - טיל...

כמו כולם, גם אני מתענג על כל עבודה שלך.
וזכות היא לי להיכלל ברשימה המפוארת שלך...

תמשיך להצליח, להפתיע, לפרוץ ולפרוח!

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
מדהים. אין מילים.
ותיקוני הזוהר - פשוט עשית את זה...

נאר לערנען

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נתקע לי הסנטר....

שיע'ה דו ביסט א שיכּער...

זכיתי להיות קצת מעורב... יודע כמה שאתה הזוי מהלך ובתוך כך מתמסר כ"כ עבור הלקוח...

נערך לאחרונה ב:

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים

yekutiel

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מדהההההיים!!!
שיעה אין כמוך
לגלול ולגלול שוב ושוב!!

נשר גרף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הכתר..
אוי הכתר
רק לחשוב שיצרת את זה במיוחד עבור הכריכה הספציפית הזו
זה כתר מושלם גם בפני עצמו!!!

EPaP

מנהלת בפמ"ג
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
ווואו.וואו.

עיצובים מדהימים.
פעם ראשונה שאני רואה סקיצה ידנית לעיצוב כריכה.

רואים לאורך כל העבודות בשיתוף
התאמה דיוק עד לפרטים הכי קטנים

תיקוני הזהר - מדהים.

שאפו.

ברטלר דיזיין

UX UI & brand
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
וואו. איזה שיתוף!
כל אחד מהם שווה אשכול...
הדיוקים הקטנים מטורפים ומעוררים השראה!

יצחק ג.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מגיב לאחר התאוששות ראשונית
ר' שיעה האומן, איזה עבודות! לא גומר לרפרף וליהנות מהגיוון והיצירתיות המסתלסלת בכל ספר מחדש.
חולם על היום שבו אהיה לקוח שלך ואלטף את העיטורים והפאטרנים אוחחח.
המון הצלחה!
תמשיך לשתף. השיתופים שלך מחכימים ומגרים את בלוטות היצירה...

אדרת

עיצוב ספרי קודש
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
D I G I T A L
עבודות מדהימות.
אני מתפעל כל פעם מחדש מהיצירתיות שלך!

תודה על השיתוף

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה