דיון בסדנו, החשד: 100 מיליון ש"ח השקעות נעלמו!

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
תבעו רק 2 אנשים.
אם היו הרבה כנראה שהיו הרבה תביעות.
להניח שכל המשקיעים שם פראיירים זה זלזול באינטליגנציה של הציבור.
איך אתה יכול לדעת שרק 2 תבעו? רק ע"פ הצהרה של בעלי החברה?
באופן כללי רוב מי שהשקיע שם הוא בחזקת משקיע לא מקצועי (אל תביא לי דוגמה ממשקיע בודד אני מדבר על הרוב)

חרבות ברזל

משתמש רשום
רשות ניירות ערך חשדה וחקרה, ולך יש כבר מידע מוצק, ממליץ לך לפנות לרשות ולתת להם את ההוכחות שלך לכך.
אנשים רבים שהמשותף להם שהם לא השקיעו בחברה מעולם, והם לא מכירים את החברה.
אין שום אנשים רבים שקיבלו צ'קים והם חזרו!!!
אני לא צריך לדעת בירור בשביל לא להשקיע שם, אם אני יחכה שבית המשפט יכריע בנושא זה יהיה קצת מאוחר, ולכן העובדה שיש שם חשדות חמורות לאי סדרים כספים מספיקה, כנ"ל אם הצקים יש כאן אנשים שטוענים שחזר להם צקים, יש כאן אנשים שטוענים שהם מכירים משהו שחזר לו צק, ולמען האמת זה בדיוק רלוונטי אם זה צקים רבים או מעטים, חברה שחזר אפי' צק אחד אני כבר לא הייתי משקיע בה

ה. שלמה

משתמש מקצוען

יוחנן 1

משתמש מקצוען
אני לא צריך לדעת בירור בשביל לא להשקיע שם, אם אני יחכה שבית המשפט יכריע בנושא זה יהיה קצת מאוחר, ולכן העובדה שיש שם חשדות חמורות לאי סדרים כספים מספיקה, כנ"ל אם הצקים יש כאן אנשים שטוענים שחזר להם צקים, יש כאן אנשים שטוענים שהם מכירים משהו שחזר לו צק, ולמען האמת זה בדיוק רלוונטי אם זה צקים רבים או מעטים, חברה שחזר אפי' צק אחד אני כבר לא הייתי משקיע בה
אין בעיה.
ואני כתבתי שאני גם חושב שמי שלא מכיר את החברה שלא ישקיעשם שקל עד שיתבררו העניינים ע"י הרשויות המוסמכות לכך.
וכל מה שאני מבקש, זה שלא ימציאו פה נתונים חדשים.
אני שמח שהגענו להסכמה

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
כל מי שתובע זה מתפרסם ע"י בית המשפט.
ותעשה בדיקה מקצועית ותראה שזה המצב.
אתה עשית בדיקה מקצועית על כל החברות שקשורות לבסדנו ומצאת רק 2 תביעות
בבדיקה ברשם החברות נראה כי תחת פרנסה נפתחו בשנים האחרונות עשרות רבות של חברות אחיות — שכולן בבעלות מלאה של בסדנו.
לפי הכתבה בדמרקר בבסדנו מנסים לסגור את התביעות בבית דין
ומכיוון שהתובעים הם לרוב חרדים הם צריכים לרוב למצות תהליכים בבית דין כך שרישומים של תביעות בבית משפט לא מהווה הוכחה כל כך

ארכיצדק

משתמש רשום
לפי הכתבה בדמרקר בבסדנו מנסים לסגור את התביעות בבית דין
ומכיוון שהתובעים הם לרוב חרדים הם צריכים לרוב למצות תהליכים בבית דין כך שרישומים של תביעות בבית משפט לא מהווה הוכחה כל כך
איך בדיוק הם סוגרים את התביעות בבי''ד?
משלמים או סתם מורחים?

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
דווקא שם הסברתי לך למה זה לא חברת בת אלא חברות בעלות המשקיעים כשבסדנו היא המנהלת של ההשקעה אבל היא לא הבעלים של ההשקעה.
בעבר המשקיעים שהשקיעו באורבן היו רשומים ישירות כמחזיקי מניות באורבן.
ואז חברת אורבן טענה להם שזה נראה כחברה לא מקצועית [בבואם לחברות ענק כדי לעשות שת"פ וכדו'] כשיש בה אלף משקיעים קטנים, ולכן מה שעשו זה שפתחו חברה שבה כל אחד מהמשקיעים האלו נהיה בעלים בחברה באחוז מסוים, ואותה החברה היא בעצם בעלת מניות באורבן ומנהלי החברה הם כמובן בסדנו עבור כלל המשקיעים שהם בעלי החברה.
וכנראה עשו את זה 3 פעמים עבור 3 סבבי גיוס, או שאחד מהם זה בבעלות רק של בסדנו עצמה.
בכל מקרה זה כנראה הסיבה.

אפשר לעמת אותך עם נתונים שגלויים ברשת?

נתחיל עם 3 החברות שמושקעות באורבן איירונוטיקס -
1715456148044.png
1715456203737.png

נתחיל מזה שבגוגל אין אף תוצאה על חברה בשם "BSEED 18 LLC", לא בארץ ולא בעולם
חברת bseed הישראלית ממוקמת באותה הכתובת והקומה של משרדי בסדנו. חברה זו מוגדרת כ-'חברה מפרה' עקב התנהלות לא תקינה בהגשת מסמכים
מספר הטלפון זהה למספר הטלפון של חברות רבות מקבוצת בסדנו - 025953907

1715456604135.png

חברת פרנסה ניהול בסד בע"מ רשומה כדירקטור ובעלת המניות היחידה בחברה זו
1715456672819.png

חברה זו כזכור משקיעה גם באופן ישיר באורבן איירונוטיקס
בחברה זו (הממוקמת במפתיע באותה הכתובת והקומה של משרדי בסדנו) אנו מוצאים את אליעזר גרוס כדירקטוריון, ו-26 שמות נוספים כבעלי מניות -
BETH JOCOB HEBREW TEACHERS COLLEGE INC, יונתן ליפשיץ, יצחק ויסברג, יוסף מירזוקנדוב, משה ברנדויין, משה קליין, ברוך אליעזר גרוס, אהרן יעקב פרוש, רפאל מרטין, מאיר צבי אסטרייכר, אשר זליג סמט, אדוורד מטקוף, Devorah Warman Lefkowitz, א.כ.ר.כ. בע"מ, איסופ שירותי ניהול ונאמנות בע"מ, יצחק עמרוסי, פרנסה בסד 64 בע"מ, מרים אומנה מוהבר, אילן בן עמי כהן, Abraham Roth, Greenfeld Aron, Howard Judah Teichman ., יעקב שרמן, אסתר דנציגר, דבורה פויכטונגר, ויינשטיין דב יוסף חיים

כאן אנחנו רואים את גרוס כמשקיע, לצד פרנסה בסד 64 בע"מ - חברה נוספת מקבוצת בסדנו, אליה נגיע בהמשך

כתובת המייל מקורית במיוחד, תשפטו אתם -
1715458678867.png

www.checkid.co.il_company_%D7%A4%D7%A8%D7%A0%D7%A1%D7%94-%D7%A0%D7%99%D7%94%D7%95%D7%9C-%D7%91...png

נמשיך לחברה השלישית -
פרנסה ב.ש. 10 בע"מ

כתובת המייל ומספר הטלפון כבר ודאי מוכרים לכם מאנשהו -
1715458868776.png

בעלי מניות - ?
1715458913783.png

עכשיו נחכה לשמוע איך זה מסתדר עם הטענה -
מה שעשו זה שפתחו חברה שבה כל אחד מהמשקיעים האלו נהיה בעלים בחברה באחוז מסוים, ואותה החברה היא בעצם בעלת מניות באורבן ומנהלי החברה הם כמובן בסדנו עבור כלל המשקיעים שהם בעלי החברה.
וכנראה עשו את זה 3 פעמים עבור 3 סבבי גיוס, או שאחד מהם זה בבעלות רק של בסדנו עצמה.

נמשיך אל פרנסה בסד 64 בע"מ הרשומה כאחת מבעלי המניות ב-'פרנסה ניהול בסד בע"מ'

את מספר הטלפון אתם כבר מזהים -

1715459645692.png

מסתבר שכבר שמעתם לא מזמן על הדירקטור ובעלי המניות -

1715459727603.png

ולפני שמישהו כאן יטען ש'פרנסה ניהול בסד בע"מ' היא 'סבב גיוס בודד', אגלה לו בסוד שחיפוש גוגל פשוט יכול להפריך את זה. אציג את הנתונים + הקישורים המלאים ככל שיידרש.
רמז: פרנסה ניהול בסד בע"מ מחזיקה בבעלות מניות בלעדית על חברות רבות נוספות מקבוצת בסדנו. עד כה לא מצאתי קבוצות משקיעים נוספות שרשומות כבעלים של חברות נוספות מקבוצת בסדנו...

אולי @יוחנן 1 יאות לגלות לנו באיזו מחברות הבת של בסדנו הוא רשום כ'בעל מניות'

קבצים מצורפים

• 1715459761513.png
    1715459761513.png
    KB 31.6 · צפיות: 13
נערך לאחרונה ב:

השקעות R הון

מנהל פורום השקעות
מנהל
מנוי פרימיום

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
כל מי שתובע זה מתפרסם ע"י בית המשפט.
למעט תיקים שבהם מעורב קטין
לדוגמא - משקיע שחפץ בחסיון יכול לטעון שנגרם נזק לאחד הילדים הקטנים שלו ולצרף אותו כתובע, מה שיגרום לחסיון אוטומטי על התביעה.

יוחנן 1

משתמש מקצוען
אולי @יוחנן 1 יאות לגלות לנו באיזו מחברות הבת של בסדנו הוא רשום כ'בעל מניות'
בדקתי עכשיו בחוזה שלי איתם.
והחברה שאני רשום שם כבעל מניות ומשקיעה באורבן זה חברה שנקראת JETSON SHAREHOLDINGS LTD.

מעבר לכך אני לא משפטן ואני לא יודע להגיד מה המשמעות של הנתונים שהבאת.

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה