דרוש מידע בני ברקים !! תכלס תנו רעיונות איך בונים השנה סוכה בחצר.

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
לקנות סטוק של מלכודת דבק ולשים בצפיפות מסביב לכל ההקף של הסוכה.

מ.א.ק.

משתמש מקצוען
אפשר לנסות להרחיקם ע"י ריח: "חולדות רגישות לריחות חריפים מסוימים כגון מנטה, תלתן, שום, בצל, שאריות קפה משומשות , אקליפטוס וחומץ לבן. כדי להרתיע אותם, פשוט פזרו את המרכיבים הללו בחלק החיצוני של הבית שלכם."
"שמנים אתריים העשויים להועיל בהרחקת חולדות ועכברים כוללים שמן מנטה, שמן לימון, שמן ציטרונלה ושמן אקליפטוס . אתה יכול להכין תרסיס שמן אתרי על ידי ערבוב של 2 כפיות שמן עם 1 כוס מים או ניקוי אלכוהול בבקבוק ספריי."

קפה קפה

משתמש מקצוען
אני מציעה לשים להם דוקרנים של יונים בתחתית הדפנות סמוך לרצפה ממש ככה שלא יחשבו להתקרב אפילו.
וגם אפשר על הדלת מבחוץ.

אבי ג -

משתמש פעיל
רשתות צפופות ולאטום את החריצים מתחת לדפנות

אולי תקנו רשת ברזל צפופה
תפרסו אותה על הרצפה ותקפלו אותה כלפי מעלה על הדפנות
וכך זה יוצר אטימה די טובה

לקנות סטוק של מלכודת דבק ולשים בצפיפות מסביב לכל ההקף של הסוכה.

אני מציעה לשים להם דוקרנים של יונים בתחתית הדפנות סמוך לרצפה ממש ככה שלא יחשבו להתקרב אפילו.
וגם אפשר על הדלת מבחוץ.

מישהו אמר לי לשים ספריי שעושה בועות כאלו מסביב לסוכה למטה איפה שהחורים וכך הם לא יכנסו
מבצר עראי...

Prestigious

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
תושבי בני ברק. ליבי אתכם!!
לא יודעת איך אתם שורדים יום אחד!
אצלנו בבית נכנסה חולדה. לא מצאנו אותה שלשה ימים. מיותר לציין שלא ישנתי בכל אותם לילות והטראומה נשארה עד היום.
איך אתם חיים ככה?????

אין מצב!

משתמש פעיל
אצלנו בבית נכנסה חולדה. לא מצאנו אותה שלשה ימים. מיותר לציין שלא ישנתי בכל אותם לילות והטראומה נשארה עד היום.
איך אתם חיים ככה?????
ברוב המוחלט של המקרים לא מדובר בתוך הבתים אלא בחצרות הבתים

פוניבז'-וולף

משתמש פעיל
בני ברקים
בבקשה תנו רעיונות איך אפשר לבנות השנה סוכה בחצר ללא פחד מעכברים.
כגון רעל מיוחד או משהו שירחיק אותם.
רציתי להתלוצץ, אבל זו לא העונה...

ראשית לסתום את כל פתחי המחילות שלהם עם קצף פוליאריתן.
לדאוג שלא תהי סיבה שהסוכה תהיה ה'מעבר' שלהם, כלומר אם המחילה בצד אחד ומחסן ירקות בצד שני, סביר שהם יעברו אצלך.
לפזר רעל שנקרא פסטה, נמכר בחבילות בכלבו גן בישוב נחלים. שמעתי שיש גם בבני ברק. מאוד יעיל.

להדביר עכשיו כי אחר כך יכול להיות ריח נוראי מהפגרים.

ולהתפלל לה' שתוכל לקיים את המצוה כתיקונה. עשה רצונו כרצונך כדי שיעשה רצונך כרצונו.

פוניבז'-וולף

משתמש פעיל
איך אתם חיים ככה?????
אנחנו צריכים שוב את פיקוד העורף...

פוניבז'-וולף

משתמש פעיל
עם זה העירייה סותמת את המחילות והחולדות אוכלות את זה
אם תשבור בקבוק זכוכית ותזרוק בתערובת, אין סיכוי שהם אוכלים את זה מניסיון.
אבל אתה לא צודק הם לא אוכלים את זה גם מניסיון. בלי זכוכית.
זכוכית שמים בגבס וכדו', אבל במחילות ארוכות זה לא מספיק, צריך חומר מתנפח.
אני עשיתי בבנין שלי ובבנינים שסביבי, וזה מאוד עזר.

זה שמי לעלם

משתמש מקצוען
אני חייב לציין שנתמעטו העכברים מאד בשבוע האחרון
ואיני קשור לעירייתנו
נראה לי שהתרגלת.....
היום הסתובבתי ברחוב נחמיה חזו"א לנדא
אתמול ברח' פוברסקי השומר נחום אלישע אדמור מגור עד חזו"א
וכו' וכו'
המצב נוראי!!!!

זה שמי לעלם

משתמש מקצוען
מנסיון:
לוקחים אבקת גבס ואבקת מרק ומערבבים יחד. העכבר מריח את האבקת מרק ואוכל. כל הקיבה שלו נסתמת מהגבס והוא מת. לפני כחמש שנים עשינו כמות ענקית ומילאנו את כל החצר, היו כמה ימים בהם היה כמויות גופות. הבעיה בגדול נפתרה.

זעירא דחברייא

משתמש פעיל
מנסיון:
לוקחים אבקת גבס ואבקת מרק ומערבבים יחד. העכבר מריח את האבקת מרק ואוכל. כל הקיבה שלו נסתמת מהגבס והוא מת. לפני כחמש שנים עשינו כמות ענקית ומילאנו את כל החצר, היו כמה ימים בהם היה כמויות גופות. הבעיה בגדול נפתרה.
אפילו בטהרן לא הורגים ככה

זה שמי לעלם

משתמש מקצוען
אפילו בטהרן לא הורגים ככה
כי בטהרן אין עכברים....
רק בערים החרדיות שראשי הערים נבחרים לפי דילים פוליטיים של ראשי מפלגות שהדבר האחרון שמעניין אותם זו טובת הציבור, הרחובות נראים בהתאם! זוהי הזנחה פושעת!!!
הייתי היום ברמת גן סמוך לשיכון ג' ואין אפילו זנב של עכבר. איך???????????????????

אמא לשני מתוקים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אם אתן מנסים להדביר תביאו חומר שמתאים לסביבה עם ילדים. על תהיו חכמים כמו השכנה שלי.
העירייה הציבה קופסאות רעל שחורות. היא פזרה סביב הקופסאות בקבוקי בירה שחורים בצפיפות כדי שהילדים לא יתקרבו לרעל. הבעיה שגם העכברים לא מתקרבים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

חיבורים • אתגר 18

לוח מודעות

למעלה