מידע שימושי בני ברקים? מחפשת בנרותתת

מיכל ויס

משתמש סופר מקצוען
למיטב ידיעתי הם עונים בשם הרב את מה שהא רגיל לענות על שאלה כעין זו.
[לא יתכן שכל הבוקר מטרידים את הרב בעשרות/מאות/אלפי שאלות שזורמות כל הזמן].
ממש לא נכון
אני הטרדתי אותו בשאלה ספציפית מאוד ולא כללית בכלל כמה פעמים במהלך אותו הבוקר
בכל פעם אמר שנתקשר שוב בעוד עשר דקות ואז ענה את התשובה המדויקת בשם הרב
ואגב, דברי הרב התקיימו אחד לאחד כבר למוחרת באופן מעורר השתאות

חתחתול

משתמש צעיר
ממש לא נכון
אני הטרדתי אותו בשאלה ספציפית מאוד ולא כללית בכלל כמה פעמים במהלך אותו הבוקר
בכל פעם אמר שנתקשר שוב בעוד עשר דקות ואז ענה את התשובה המדויקת בשם הרב
ואגב, דברי הרב התקיימו אחד לאחד כבר למוחרת באופן מעורר השתאות
השאלה מה השאלה.
(יש הבדל אם שואלים האם לעשות ניתוח, לבין בחור בין 22 שמסתפק אם להתחיל שידוכים...)

בנו של הקב"ה

משתמש צעיר
אני יודע בודאות שיש אברך בן 36 בערך בשם אפשטין למד בבחרותו באורחות תורה ששנים הי'ה [ואולי עדיין ?] אחראי בימי שישי הוא גר ברחוב סעדי'ה גאון ויש לי את הנייד שלו

קרן לייזר

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
יש לר' חיים שליט"א גם חתן בשם אפשטיין מ"תורה בתפארתה" אולי הכוונה אליו?

מיכל ויס

משתמש סופר מקצוען
אני יודע בודאות שיש אברך בן 36 בערך בשם אפשטין למד בבחרותו באורחות תורה ששנים הי'ה [ואולי עדיין ?] אחראי בימי שישי הוא גר ברחוב סעדי'ה גאון ויש לי את הנייד שלו

אפשר לשלוח לי את המספר למייל?
colmila365 בגימייל
תודה!

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה