בנין חדש בשלבי סיום

טיפ טופ

משתמש צעיר
הערות יתקבלו בברכה,וגם טיפים לשיפור ההגשה ללקוח, כגון זוית צילום ישר מלמטה מלמעלה? אגב הסורגים של המרפסת עשויים מפוליגונים אחד אחד (טעות!לומדים מנסיון,לא משתלם להשקיע כי מרחוק לא ניכר העובי וזה מכביד על התוכנה לרנדר, עדיף לעלות קובץ פוטושופ שטוח PNG,בכל מקרה כרגע לא מרנדר לי במנטל ריי יש לכם רעיון מה לעשות?
שימו לב להבדל בין שתי התמונות,בתמונה התחתונה ניסיתי להגיע לאור צהרים אבל הבהירות באה על חשבון החדות.(חוץ מזה שבאמת עשיתי טשטוש מכוון בפוטושופ מסביב למרכז התמונה).למי יש רעיון איך עושים אור צהרים בלי רינור של מנטל ריי?

קבצים מצורפים

• shababo lavan.jpg
    KB 924.2 · צפיות: 0
  • shababo backa.jpg
    KB 515.7 · צפיות: 15

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
קודם כל זה חתיכת מידול הבניין הענק הזה, כל הכבוד, תוסיף במפ בלבנים של הגדר והבניין, לגבי תאורה של שמש ושישאר חדות דבר איתי על זה בטלפון יש לי פתרון לזה אבל קשה לי להסביר על גבי הפורום, לגבי הרינדור אם יש הרבה פוליגונים וזה קובץ כבד זה בעיה כי צריך מחשב הכי חזק בשביל זה, לי כיום אין בעיה בזה המחשב מרנדר לי כל דבר אחרי שקניתי מחשב חדש ב"ה.

ליבי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מאד יפה :)
אבל התמונה ברקע זה כפר ערבי?

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
ראשית תודה על החייאת הפורום,

שנית עבודה יפה.

בתמונה השניה הפיתוח מכסה חלק מדירה, (אני מקווה שלפחות מתייחסים לזה במחיר הדירה).

נכתב ע"י סלוגרף;518539:
אגב הסורגים של המרפסת עשויים מפוליגונים אחד אחד

אני מכיר מקרוב את היצר הרע הזה, אבל אם מדובר בהדמיה של הבניין בלבד ולא גם בהדמיה של הדירות, אתה כנראה צודק שמספיק תמונה.

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י ip6;518590:
תוסיף במפ בלבנים של הגדר והבניין,

מה זה במפ? (אני מתעסק בsketchup)

טיפ טופ

משתמש צעיר
באמפ זה:

באמפ:מפת טקסטורה שיש לה נופח תלת ממדי באור וצל,למשל הלבנים בגדר מדרכה כאן הם שטוחות,אם אור פוגע בהם הוא פוגע במלבן ארוך עליו יש את הטקסטורה השטוחה של צילום לבנים,אבל אם אני מגדיר לו באמפ לפי הקובץ JPEG של הלבנים בשחור לבן מה ששחור עמוק מה שלבן בחוץ (לפעמים זה הפוך מה ששחור בחוץ וכו')אז הוא יוצר ברינדור(ביצוע אכותי סופי של הפרוייקט) אור וצל לפי הלבנים

טיפ טופ

משתמש צעיר
אגב לגבי הכפר הערבי,זה לא כפר ערבי זו צפת עיר הקודש,אלא אולי בגלל שהערבים לאחרונה מנסים להשליט רוחם על העיר ר"ל זה השפיע גם על הצילום.

Y

yossmor2

אורח
זה עפ"י שרטוט אדריכלי או מהדמיון?
כי אין יציאה לחלק מהמרפסות ......
אבל המידול בראשונה נראה ממש טוב.

יוספי רוזן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
יפה מאד. הבנין נראה מתחת לגשר במבט ראשון.
מאיפה הכניסה? מקדימה או מאחורה?

טיפ טופ

משתמש צעיר
הבנין מדיוק לפי תוכנית אריכטקט אחד לאחד,יש כניסה למרפסות מהצד,לא בכל מרפסת ניתן לראות מהזוית הזו,התמונה העליונה היא אחורי הבנין התמונה השניה היא הפרונט,רק שעדין אין כניסה מסודרת,הבנין נמצא סמוך לכביש עולה דבר שאכן נותן תוחשה של על גשר,אני מקווה שעניתי על כל השאלות,בקרוב העלה כאן שלבים יותר מתקדמים של הפרוייקט,תודה על התגובות,ושבת שלום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה