דרוש מידע במה בחור יכול לעבוד? צריכה את הרעיונות שלכם...

יש לך כנפי רוח

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אפשר לעבוד במחסן
אם הוא מגיע לאזור בית שמש אני יכול להשיג לו עבודה
הוא עבד
שיעמם אותו נורא
הוא בחור נורא חכם ואינטליגנט
הוא צריך עבודה עם אנשים
תודה!

אני בודק

משתמש מקצוען

HILEL1

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אילו עבודות יכולות להתאים לו?
לא צריך לחפש עבודה ולהלביש עליו, אלא לבדוק איתו מה הוא אוהב לעשות, ולפי זה לחפש.
הבדיקה הזו מורכבת כי בחור חרדי הרבה פעמים לא יודע מה הוא אוהב [תשאלו אברך כולל אם הוא לא היה אברך מה הוא היה רוצה ואוהב לעשות... מה הסיכוי שתקבלו תשובה ברורה?] אבל יש דרכים להביא את האדם למפגש עם המקומות הללו...

יש לך כנפי רוח

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
לא צריך לחפש עבודה ולהלביש עליו, אלא לבדוק איתו מה הוא אוהב לעשות, ולפי זה לחפש.
הבדיקה הזו מורכבת כי בחור חרדי הרבה פעמים לא יודע מה הוא אוהב [תשאלו אברך כולל אם הוא לא היה אברך מה הוא היה רוצה ואוהב לעשות... מה הסיכוי שתקבלו תשובה ברורה?] אבל יש דרכים להביא את האדם למפגש עם המקומות הללו...
ברור
אני מחפשת פה רעיונות רק כדי להציע לו ואז שהוא יחליט מה הכי מדבר אליו
מה שכן, אני מחפשת רעיונות לעבודה כמה שיותר שמורה

הכל טוב !!

משתמש פעיל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  43  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה