בלוז' רהיטים | המלצות או להפך

מצב
הנושא נעול.

mzk

תג, רב-טקסט
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לפני שנה וחצי חתנתי את בתי, ועשיתי אצלם את כל הריהוט, חדר שינה, מזנון, שולחן וכסאות לסלון ולמטבח, והייתי מאד מרוצה מהכל, מהשירות, מהמחירים ומההספקה בזמן.

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
גיסתי קנתה אצלם חדר ילדים לפני כשנה וחצי והיתה מרוצה
לא יודעת להגיד לך פרטים מעבר..

ותמיד לבחור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י sarit_f;1154243:
גיסתי קנתה אצלם חדר ילדים לפני כשנה וחצי והיתה מרוצה
לא יודעת להגיד לך פרטים מעבר..

תודה!
ויש מצב לשאול אותה? למשל: האם הם זולים? איך השירות?
ובעיקר, האם יש לה מידע על לקוחות מרוצים נוספים? הרי סביר להניח שהם קנו שם אחרי בירור, לא?

תודה גדולה מראש, לא הצלחנו להגיע למידע עד כה- חוץ מהנ"ל, אז כל מידע יעזור.

סטודנטית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אחי וגיסתי קנו משם ריהוט לחדר משחקים

וזו תגובתם, ככתבה וכלשונה:

קנינו חדר משחקים. ברוריה המעצבת הייתה מקסימה ונתנה לנו רעיונות וסידרה לנו את החדר מעולה. חשוב לשמור את ההזמנה ולוודא שקיבלת הכול בדיוק כמו שהזמנת- אצלי שכחו איזה פס לעיצוב שהוספנו, אבל דאגו להביא את זה אח"כ.
הדבר היחיד שהיינו מאוכזבים זה ארון הזזה שהזמנו. הארונות הזזה שלהם לא מוצלחים ולא חזקים. הוספנו כסף עבור מנגנון טריקה שקטה שלא עובד- לטענתם בגלל שהרצפה עקומה. בכל מקרה, אנחנו התחרטנו שלא הזמנו ארון הזזה מחנות שמתמחה בזה. אבל שוב- לוודא ברגע ההרכבה שהכל הגיע לשביעות רצונכם ואם לא - לציין בזמן החתימה על אישור האספקה. אבל החדר מאוד יפה ואנחנו מרוצים מהעיצוב והריהוט."
תקפיד לשבת רק עם ברוריה המעצבת- היא מקצועית, בעלת נסיון ומבינה.

23

משתמש מקצוען
נכתב ע"י סטודנטית;1155280:
וזו תגובתם, ככתבה וכלשונה:

קנינו חדר משחקים. ברוריה המעצבת הייתה מקסימה ונתנה לנו רעיונות וסידרה לנו את החדר מעולה. חשוב לשמור את ההזמנה ולוודא שקיבלת הכול בדיוק כמו שהזמנת- אצלי שכחו איזה פס לעיצוב שהוספנו, אבל דאגו להביא את זה אח"כ.
הדבר היחיד שהיינו מאוכזבים זה ארון הזזה שהזמנו. הארונות הזזה שלהם לא מוצלחים ולא חזקים. הוספנו כסף עבור מנגנון טריקה שקטה שלא עובד- לטענתם בגלל שהרצפה עקומה. בכל מקרה, אנחנו התחרטנו שלא הזמנו ארון הזזה מחנות שמתמחה בזה. אבל שוב- לוודא ברגע ההרכבה שהכל הגיע לשביעות רצונכם ואם לא - לציין בזמן החתימה על אישור האספקה. אבל החדר מאוד יפה ואנחנו מרוצים מהעיצוב והריהוט."
תקפיד לשבת רק עם ברוריה המעצבת- היא מקצועית, בעלת נסיון ומבינה.

אני חושבת שארון הזזה הוא בעייתי מעיקרו.
אני לא מכירה את החנות הזו אבל לי יש ארון הזזה כי לא היה לי מקום לארון רגיל ואני חושבת שזה בעייתי ברעיון.

סטודנטית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י 23;1155312:
אני חושבת שארון הזזה הוא בעייתי מעיקרו.
אני לא מכירה את החנות הזו אבל לי יש ארון הזזה כי לא היה לי מקום לארון רגיל ואני חושבת שזה בעייתי ברעיון.

ארון הזזה הוא משהו מורכב וחייב להיות מאד מדוייק ומקצועי אז,
אם את מזמינה ממקום שמתמחה בארונות הזזה, זה לא אמור להיות בעייתי!

ותמיד לבחור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה לכולכם!

בזכותכם (וגם בזכות שאתמול נגמרו שם המבצעים) קנינו שם חדר ילדים.

בינתיים היינו מרוצים מאד מהשירות מעל ומעבר, אבל מעט מטריד אותי המחיר:
האם זה נורמלי שמיטה מרובעת בעיצוב מינימלי + ארון 6 דלתות (עם תוספות של חלוקה פנימית, הצרת דלתות וכו') + כוורת שלישיה- יצא סה"כ (ר.א. סנדביץ אדום פלוס פרומייקה, מדפים מ.ד.פ) במחיר 9500??
וזה עוד אחרי 10 אחוז הנחה....

נשמע לי מעט יקר. יש חולקים?

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י ותמיד לבחור;1156238:
תודה לכולכם!

בזכותכם (וגם בזכות שאתמול נגמרו שם המבצעים) קנינו שם חדר ילדים.

בינתיים היינו מרוצים מאד מהשירות מעל ומעבר, אבל מעט מטריד אותי המחיר:
האם זה נורמלי שמיטה מרובעת בעיצוב מינימלי + ארון 6 דלתות (עם תוספות של חלוקה פנימית, הצרת דלתות וכו') + כוורת שלישיה- יצא סה"כ (ר.א. סנדביץ אדום פלוס פרומייקה, מדפים מ.ד.פ) במחיר 9500??
וזה עוד אחרי 10 אחוז הנחה....

נשמע לי מעט יקר. יש חולקים?

לי לא נשמע יקר...
אבל אולי אני לא מתמצאת.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה