בכמה יחידת הורים משדרגת נכס?

manof1

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש לי עכשיו אפשרות לבנות יחידת הורים אבל בעלות גבוהה
השאלה שלי אם זה משמעותי למכירת נכס??
דירת ארבעה חדרים עם יחידת הורים או בלעדיה.
כמה שווה להשקיע בזה?

styehoshua

משתמש מקצוען
השאלה אם יותר מעלות הבניה?!
אם יש לך תוכנית איך להוסיף וזה משהו ריאלי אז הרבה אנשים רואים את זה כאופציה ולא מורידים על זה.
לא נראה לי שזה מוסיף לדירה את עלות הבניה פלוס הכאב ראש.

manof1

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
השאלה היא כזו
דירת 4 חדרים 100 מ' עם יחדית הורים לעומת אותה דירה בדיוק בלי היחידה
מה פער המחיר בינהם???

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לעומת אותה דירה בדיוק בלי היחידה
נדיר למצא בשוק שתי דירות עם אותם נתונים בדיוק שאפשר להשוות ביניהם את הפרמטר הזה שהוא רק אחד מתוך מכלול גדול.
אין לזה תשובה מספרית כי זו לא שאלה מתמטית.
תלוי מי הקונה (יש אחד שיעדיף דווקא לבצע בעצמו כדי להתאים לטעמו ולכן היחידה הקיימת היא חסרון ואופציה ליחידה היא יתרון)
תלוי בכישורי השווק של המוכר. בכמה לחוצים למכור או מחכים לקבל את השווי המדויק.
תלוי כמה דירות כאלה קימות בשוק. (באזור חדש למשל יחידת הורים בדירת 4 חדרים היא מוצר סטנדרטי)

יכול להיות שזה יסיע במכירת הדירה.
לא הייתי נכנסת לזה מטעמי רווח כספי נטו.

נערך לאחרונה ב:

ליבי בי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
השאלה היא כזו
דירת 4 חדרים 100 מ' עם יחדית הורים לעומת אותה דירה בדיוק בלי היחידה
מה פער המחיר בינהם???
אי אפשר לדעת מה הפער אם יהיה בכלל
יכול להיות נתונים שונים שמייקרים גם בדירה שאין שם יחידת הורים.
לא תמיד זה פרמטר שמהווה שיקול משמעותי לרכישת דירה, אם כי זה בהחלט יתרון.
לדעתי אם השיקול הוא בשביל למכור במחיר גבוה לא שווה להשקיע.

אילה זייברט

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לא תקבלו על הדירה יותר ממה שהשקעתם
היחידה חדשה אמנם אבל הדירה נימכרת כיד שניה כולל היחידה
הרעיון של איש אשכולות להציע את הדירה עם תוכניות מוכנות נכון יותר
בין כה רב האנשים שקונים דירה חדשה משפצים לפני שנכנסים אליה ואז היחידה תהיה חלק מהשיפוץ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה