קורונה בית כנסת הגדול בבני ברק נסגר

רבינו מנחם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אני לא בני ברקית, אבל בדיוק שבוע שעבר בעלי התפלל שם ערבית וחזר מזועזע.

אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

מתי יתחילו האנשים להיות מזועזעים כל כך על נהגים בלתי זהירים????

תותחינוס

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

מתי יתחילו האנשים להיות מזועזעים כל כך על נהגים בלתי זהירים????

לא הבנתי מה הקשר...
אבל בהחלט כשהוא נוהג ומשהו עושה איזה עקיפה לא זהירה וכד הוא חוזר הביתה ומספר בזעזוע..

אכן, אלוקים נתן לנו חיים במתנה, ותפקידנו לשמור עליהם.

צף

משתמש פעיל
אני לא בני ברקית, אבל בדיוק שבוע שעבר בעלי התפלל שם ערבית וחזר מזועזע.
חצי מהאנשים היו ללא מסכות.
והצפיפות...
אני בני ברקית
ובדיוק שבוע שעבר ולפני בעלי התפלל שם ערבית כמה פעמים ואף פעם לא יצא לו לראות שם אנשים בלי מסכות
והצפיפות - לא היו יותר מהמותר ע"פ חוק, מי שרוצה להישמר יותר יש מניינים במקומות פתוחים
אבל באמת זה בעיה שהכניסו לאנשים לראש שאם יש מסכות אז הכל בסדר ולא צריך מרחק

צף

משתמש פעיל
אולי
הציטוט היה על ערבית והתגובה ג"כ
ובעלי מתפלל שם רק ערבית כך שאין לי מידע על שאר הזמנים

אסתר וינטרוב.

משתמש פעיל
צילום מקצועי
סגרו את בית הלל כבר 3 פעמים ואיך שהוא זה נפתח..
בפעמים הראשונות בטוח לא ע"י העירייה.. (אלא ע"י מפיצי מחלי" בע"מ)

אות באות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
סגירת בית הכנסת הגדול.jpeg

צבייון

משתמש מקצוען
עצוב מאד.. בפרט בתשעת הימים
הייתי שם בשבועיים האחרונים כמעט כל יום ולא ראיתי כמעט אף אחד בלי מסכה [אולי אחד] לא מבין על מה יצא הקצף
גם תמיד יושבים במרווחים, אולי בשעות אחרות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה