דרוש מידע בית וגנים חברי מאוחדת - לכאן

ניצוץ

משתמש רשום
כבר הרבה זמן שאני חוככת בדעתי...
חברה בקופ"ח מכבי ומאד לא מרוצה:
גם הזכויות בסיסיות (כמו מדרסים למשל) שלא מקבלים שם מספיק בהשוואה לקופות אחרות,
וגם - מודה - כועסת עליהם אישית בשל בקשה ספיציפית שהגשתי לקבלת החזרים ולא נעניתי...
בקיצור, בא לי לעבור.
מבירור כללי שערכתי - הומלץ לי על מאוחדת, אבל לא מכירה את הרופאים / סניפים שלהם באזור שלי.
איך הרופאים של מאוחדת באזור בית וגן / קרית יובל? מקצועיות, זמינות תורים, היענות של הסניף...
איך נוחות השימוש באתר? (במכבי יש אפשרות של קבלת ימי מחלה / הפניה לבדיקות דם וכו' דרך האתר, איך במאוחדת?)

ועוד משו קטן:eek: - שווה לעבור דרך מתאם קשרי הקהילה שלהם? אני ארוויח משהו יותר? (או אעזור למישהו אחר להרוויח, גם טוב)

.C.G

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כבר הרבה זמן שאני חוככת בדעתי...
חברה בקופ"ח מכבי ומאד לא מרוצה:
גם הזכויות בסיסיות (כמו מדרסים למשל) שלא מקבלים שם מספיק בהשוואה לקופות אחרות,
וגם - מודה - כועסת עליהם אישית בשל בקשה ספיציפית שהגשתי לקבלת החזרים ולא נעניתי...
בקיצור, בא לי לעבור.
מבירור כללי שערכתי - הומלץ לי על מאוחדת, אבל לא מכירה את הרופאים / סניפים שלהם באזור שלי.
איך הרופאים של מאוחדת באזור בית וגן / קרית יובל? מקצועיות, זמינות תורים, היענות של הסניף...
איך נוחות השימוש באתר? (במכבי יש אפשרות של קבלת ימי מחלה / הפניה לבדיקות דם וכו' דרך האתר, איך במאוחדת?)

ועוד משו קטן:eek: - שווה לעבור דרך מתאם קשרי הקהילה שלהם? אני ארוויח משהו יותר? (או אעזור למישהו אחר להרוויח, גם טוב)
מה המייל שלך?

נחמי ברלינגר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בכל עיר שווה משהו אחר,
בואי תמקדי...

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לא מכירה אתרים של קופות אחרות, אבל של מאוחדת מאד נוח. יש גם את האפשרויות שציינת, וגם לבקש מרשמים, אני חושבת.

ישראל מיכאל

משתמש מקצוען
פעם למדתי בבית וגן,
זכור לי שהשירות היה בסדר,
לגבי האתר, אז לא היה לי מחשב;););)...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה