כללי בית הממתקים של עמי ותמי

eshkolit

משתמש רשום
האם יש למשהו את בית הממתקים של עמי ותמי בווקטור או כל בית ממתקים אחר בווקטור או תמונה מאד ברורה יעזור לי מאד מאד

יוספי רוזן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
סליחה מאד על הבורות. על מה מדובר? אולי יש לי ואני לא מקשרת

אלי ויסברג

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
סיפור ממעשיות האחים גרים (סינדרלה וכו') במקור, הנזל וגרטל.

הילדים שהוריהם נטשו אותם ביער כי לא היה להם כסף (מסר חינוכי א'), איבדו את שביל פתיתי הלחם וטעו אל בית הממתקים המזויף של המכשפה הקניבלית (מסר חינוכי ב'). כאשר באה לבשלם המכשפה, דחפו הילדים אותה לתנור והיא נשרפה כליל (מסר חינוכי ג').

eshkolit

משתמש רשום
אלי תודה על הפרושים ממש סיפור מתח
ויש גם מה ללמוד ממנו
אבל אני פשוט צריכה בית ממתקים יפה וענק כמובן עדיף ווקטורי

נמה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מאתרים חינמיים (נא לשים לב שבתמונה הרביעית יש על הדלת סמל של חגא נוצרית שכדאי למחוק/לטשטש)

קבצים מצורפים

• dreamstimefree_396447.jpg
    3.6 MB · צפיות: 16
  • dreamstimefree_382848.jpg
    2.6 MB · צפיות: 14
  • dreamstimefree_372028.jpg
    3.9 MB · צפיות: 5
  • P8125491.JPG
    1.6 MB · צפיות: 5

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ו

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יְהוָה אַל בְּאַפְּךָ תוֹכִיחֵנִי וְאַל בַּחֲמָתְךָ תְיַסְּרֵנִי:ג חָנֵּנִי יְהוָה כִּי אֻמְלַל אָנִי רְפָאֵנִי יְהוָה כִּי נִבְהֲלוּ עֲצָמָי:ד וְנַפְשִׁי נִבְהֲלָה מְאֹד (ואת) וְאַתָּה יְהוָה עַד מָתָי:ה שׁוּבָה יְהוָה חַלְּצָה נַפְשִׁי הוֹשִׁיעֵנִי לְמַעַן חַסְדֶּךָ:ו כִּי אֵין בַּמָּוֶת זִכְרֶךָ בִּשְׁאוֹל מִי יוֹדֶה לָּךְ:ז יָגַעְתִּי בְּאַנְחָתִי אַשְׂחֶה בְכָל לַיְלָה מִטָּתִי בְּדִמְעָתִי עַרְשִׂי אַמְסֶה:ח עָשְׁשָׁה מִכַּעַס עֵינִי עָתְקָה בְּכָל צוֹרְרָי:ט סוּרוּ מִמֶּנִּי כָּל פֹּעֲלֵי אָוֶן כִּי שָׁמַע יְהוָה קוֹל בִּכְיִי:י שָׁמַע יְהוָה תְּחִנָּתִי יְהוָה תְּפִלָּתִי יִקָּח:יא יֵבֹשׁוּ וְיִבָּהֲלוּ מְאֹד כָּל אֹיְבָי יָשֻׁבוּ יֵבֹשׁוּ רָגַע:
נקרא  39  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה