דרוש מידע בית החלמה ביכורים

מצב
הנושא נעול.

המליונרית

משתמש מקצוען
רק על טלז סטון וביכורים מותר?
אני חושבת שהדברים נאמרו לתועלת
אני עצמי היתי שם לפני 7 שנים אז אין לי הזכות לדבר

יש תמיד אנשים שם כי זה בבני ברק ויש כאלה שזה מאוד נוח להם
ויש כאלה שמדבר המחיר וכתבה במפורש שצריך לבדוק
לא גם עליהם אסור
פשוט הגבתי על התגובה האחרונה, לא קראתי הכל
פשוט צורם הנחרצות הזאת
ולא יפה לצחוק עליי באמת אני לא קשורה לשום בית החלמה

סמולטוק

משתמש מקצוען
הייתי באם וילד ממש לאחרונה, בסוויטה חדשה שנבנתה לפני כחצי שנה.
הפלוסים:
1. החדרים החדשים יפהפיים, מעוצבים בטוב טעם, נקיים מאד! מצעים לבנים צחים, ריח מדהים באויר, מוסיקת רקע רגועה במסדרון, בקיצור אוירה כללית מושלמת.
2. האוכל- ליגה אחרת לגמרי!
קודם כל- השפע.
הגעתי תמיד בסוף זמן הארוחה, תמיד נשאר מהכל ובשפע.
ארוחות בוקר עם מגוון שופע של ירקות חיים פרשים להרכבת סלט אישי, ובנוסף סלטים מתובלים שונים, פוקאצ'ות ופיצות טריות, חביתות עין ושקשוקות במחבתות אישיות, מוקרמים, גבינות, מעדנים, מנות אחרונות...

ארוחת צהרים-
מרק משתנה
4 סוגי עיקריות בכל ארוחה, מגוון מאד- כבדים (טעימים וואו! הוגשו גם במחבת אישית על מצע פירה בטטה), עופות, חזה עוף, פרגיות, טחונים... באמת מגוון מאד, וכל מה שטעמתי התלהבתי, ברמה שרציתי לגשת לטבח ולבקש מתכונים לכמה דברים.
תוספות כמובן מגוון גדול, שוב ירקות טריים וסלטים שונים, ועוגות שאפשר לקחת לחדר (אפילו השמרים שם היו ליגה!)
במאמר מוסגר- יש הטוענים שחסר שם עוגות וקפה לבין לבין, אני אישית בקושי הצלחתי להגיע רעבה לארוחות עם השפע הגדול שהיה בארוחה, אז לא ככ ברור לי איפה מכניסים ארוחת ביניים... אבל בכל מקרה בכל ארוחה יש רוגלאך וקראוסונים טריים ומעדנים ואפשר לקחת לחדר.

ארוחת ערב- פרווה/חלבית מבושלת, שוב מרק, מוקרמים, דגים, וכמובן שוב ירקות בשפע...

בקיצור חווית אוכל שמקשה מאד על החזרה הביתה ;)

עקב האכילס שלהם (לדעתי ומחוויתי האישית במס' לידות) זו התינוקיה.
כמובן שרוב הצוות נחמדות וחרוצות, אבל משו באווירה שם לא דומה למה שמספרים על טלז סטון למשל...
אני אישית הייתי בביות מלא גם בלילה, אז פחות הפריע לי, אבל למי שחשוב הנושא הזה כדאי לקחת בחשבון.

קופיריטרית

משתמש מקצוען
הפלוסים:
1. החדרים החדשים יפהפיים, מעוצבים בטוב טעם, נקיים מאד! מצעים לבנים צחים, ריח מדהים באויר, מוסיקת רקע רגועה במסדרון, בקיצור אוירה כללית מושלמת.
קודם כל- השפע.
ארוחות בוקר עם מגוון שופע של ירקות חיים פרשים להרכבת סלט אישי, ובנוסף סלטים מתובלים שונים, פוקאצ'ות ופיצות טריות, חביתות עין ושקשוקות במחבתות אישיות, מוקרמים, גבינות, מעדנים, מנות אחרונות...

ארוחת צהרים-
מרק משתנה
4 סוגי עיקריות בכל ארוחה, מגוון מאד- כבדים (טעימים וואו! הוגשו גם במחבת אישית על מצע פירה בטטה), עופות, חזה עוף, פרגיות, טחונים... באמת מגוון מאד, וכל מה שטעמתי התלהבתי, ברמה שרציתי לגשת לטבח ולבקש מתכונים לכמה דברים.
תוספות כמובן מגוון גדול, שוב ירקות טריים וסלטים שונים, ועוגות שאפשר לקחת לחדר (אפילו השמרים שם היו ליגה!)
במאמר מוסגר- יש הטוענים שחסר שם עוגות וקפה לבין לבין, אני אישית בקושי הצלחתי להגיע רעבה לארוחות עם השפע הגדול שהיה בארוחה, אז לא ככ ברור לי איפה מכניסים ארוחת ביניים... אבל בכל מקרה בכל ארוחה יש רוגלאך וקראוסונים טריים ומעדנים ואפשר לקחת לחדר.

כמובן שרוב הצוות נחמדות וחרוצות, אבל משו באווירה שם לא דומה למה שמספרים על טלז סטון למשל...
אני אישית הייתי בביות מלא גם בלילה, אז פחות הפריע לי, אבל למי שחשוב הנושא הזה כדאי לקחת בחשבון.
היטבת לכתוב....
כל מה שניסיתי להסביר ב2 מילים....
אין כמו אם וילד.
אואי, העלית לי את החשק....

דובדבנים

משתמש מקצוען
הפלוסים:
קודם כל- השפע.

ארוחת צהרים-
מרק משתנה

זוכרת כמה עלה לך?
שווה ללכת על ביות מלא?
חוסך מהעלות של התינוקיה ?
ואיפה שמת את הביבי באוכל?

קופיריטרית

משתמש מקצוען
זוכרת כמה עלה לך?
שווה ללכת על ביות מלא?
מנסיון.
לא חוסך מהעלות של התינוקיה
גם כשבוחרים ביות מלא, ניתן להשתמש בשרות התינוקיה
ודאי בזמן הארוחות וסתם כך לוקחים ציוד- טיטולים, עריסה וכו'.
התינוק שלי היה רב הזמן איתי, אבל כשכן ראיתי צורך נהנתי מהתינוקיה
וכמובן, המקלחת של הבוקר, השקילה והקרם ששמים להם.... הא, הריח הזה.... א"א לותר עליו.
בשביל מה באים לבית החלמה, אם לא בשביל זה.... ?!

סמולטוק

משתמש מקצוען
זוכרת כמה עלה לך?
שווה ללכת על ביות מלא?
-870 שח ללילה לפני החזרים מהקופה
-מה הכוונה שווה? זה צריך להתאים לך :)
-לא חוסך.
-בעקרון הם לא מאשרים להכניס תינוקות לחדר אוכל מטעמי בטיחות, אז הנחתי אותה בצד וישבתי קרוב אליה.
אכלתי כשהיא ישנה אז זה הסתדר.
אבל אפשר פשוט להניח בתינוקיה ולתזמן לזמן שלכאורה לא יבכה (אחרי האכלה נניח) כדי שלא יקראו לך באמצע.

דובדבנים

משתמש מקצוען
מנסיון.
לא חוסך מהעלות של התינוקיה
גם כשבוחרים ביות מלא, ניתן להשתמש בשרות התינוקיה
ודאי בזמן הארוחות וסתם כך לוקחים ציוד- טיטולים, עריסה וכו'.
התינוק שלי היה רב הזמן איתי, אבל כשכן ראיתי צורך נהנתי מהתינוקיה
וכמובן, המקלחת של הבוקר, השקילה והקרם ששמים להם.... הא, הריח הזה.... א"א לותר עליו.
בשביל מה באים לבית החלמה, אם לא בשביל זה.... ?!
-870 שח ללילה לפני החזרים מהקופה
-מה הכוונה שווה? זה צריך להתאים לך :)
-לא חוסך.
-בעקרון הם לא מאשרים להכניס תינוקות לחדר אוכל מטעמי בטיחות, אז הנחתי אותה בצד וישבתי קרוב אליה.
אכלתי כשהיא ישנה אז זה הסתדר.
אבל אפשר פשוט להניח בתינוקיה ולתזמן לזמן שלכאורה לא יבכה (אחרי האכלה נניח) כדי שלא יקראו לך באמצע.
בעצם רק בחדר פרטי יש אפשרות לביות מלא נכון?

צמה

משתמש פעיל
זה מאד חשוב לדעת את זה, אני עכשיו בהתלבטות אם ללכת לשם וזה יגרום לי לבדוק עם עוד נשים שהיו שם לאחרונה, התינוק שיוולד יקר לי מאד, וזה לגמרי לתועלת.
מציינת שגם אני הייתי שם לפני שנתיים והיה ממש בסדר.
אני הייתי לפני שנתיים וחצי,
יצאתי ממש מרוצה
מהתינוקיה ומכל השאר

קופיריטרית

משתמש מקצוען
ההבדל הוא בסגנון החדר, בגודל...
יש סוויטות עם אמבטית ישיבה ולא רק מקלחת. מיטות מתכוננות [נראה לי יש גם בחלק מהחדרים האחרים]

חדר פרטי, הוא חדר שיש בו 2 מיטות והם סוגרים אותו לך לשהות לבד. [כלומר הוא חדר שיכול להיות או פרטי או זוגי]

סוויטה היא רק ליחיד [תכלס יש בה כן 2 מיטות] אני חושבת שמה שמייחד אותה בעיקר זה הרחבות, יש סוויטות שהן ממש ענקיות,[לא כולן] ומי שנהנית מהרגשה של מרחב וגודל, זה בהחלט הרבה יותר מכל חדר....
הבנתי שהם שיפצו את קומת הכניסה והלובי ועשו גם שם סוויטות חדשות. שווה לבדוק.

member

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
התינוקות שלי, כולם (האמת שזה לא הרבה במספר)
צורחים הרבה יותר משש שעות.
למעשה הם צורחים מחדר הלידה עד גיל כמה חודשים, ברצף, עם הפסקות קצרות לקחת אוויר.
ניסינו שינויי תזונה,
הנקה ותמ"ל,
בדיקות חוזרות אצל הרופא,
בדיקות אלרגיה
אוסטאופת
כירופרקט
יועצת הנקה
יועצת שינה
אף אחד לא עזר והתינוקות בשלהם. צורחים.
אם יש לכן רעיון נוסף אשמח לשמוע לקראת הלידה הבאה! (מיותר לתאר כמה אני מסויטת וחוששת ממנה)

אבל מנסה להסביר לכן שברגע שהתינוק צורח כל יום, כל היום, אני לא רואה את הישועה הגדולה בכך שהאחיות מעירות אותי אלפי פעמים בלילה ולא נותנות לי לישון, בטענה שהתינוק צריך אותי. ועדיף בהחלט שאישן קצת ואאגור כוחות לחודשים שמחכים לי, מאשר שאתמוטט כבר בימים הראשונים.

מסייגת: למעשה אני לוקחת אותו מהן כי אני יודעת שאצלן הוא צורח בעריסה, ואצלי הוא צורח לפחות על הידיים ומרגיש פחות נטוש, אבל כשאני מגיעה לבית החלמה בתשלום של אלף שח ללילה אני מצפה שהן תחזקנה אותו ותתנה לו יחס טוב שיאפשר לי לנוח.
ואגב זה מה שקרה בתינוקיה המסורה והמהממת של ביכורים שהתמודדו יפה מאד ולא זרקו אותי כמו בבית חולים :)

ממליצה לך ללכת לשושנה שטייף (עוסקת ברפואה משלימה)
היא עזרה ועוזרת להמון תינוקות!!
(היא עורכת אבחון רגישויות ספציפי לתינוק ואומרת מאילו מאכלים להמנע, ועוד טיפולים...)

סמולטוק

משתמש מקצוען
הבנתי שהם שיפצו את קומת הכניסה והלובי ועשו גם שם סוויטות חדשות. שווה לבדוק.
אני הייתי באמת בסוויטות האלה
יש לכם תמונות של אם וילד?
יש לי סרטון אבל הוא כבד מדי
מצרפת כמה צילומי מסך ממנו. Screenshot_20240103_150736_Video Player.jpgScreenshot_20240104_055526_Gallery.jpgScreenshot_20240103_150734_Video Player.jpg
משהי יודעת מחירים עדכניים?
870 סוויטה
770 חדר פרטי משופץ
מעבר לזה אני לא יודעת
Screenshot_20240103_150818_Video Player.jpg

gpt

משתמש פעיל
הייתי למעלה לפני שנתיים ובסויטות לפני חצי שנה
הסוויטות יותר משופץ וחדש.
מצד שני בסוויטה שאני הייתי היה רק ארון תליה אחד ומדפים גבוהים ממש וארגז מיטה מלאים בחפצים של אנשים אחרים בעעע

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה