בירור ממוצע שכר למפתחי\ות תוכנה

מצב
הנושא נעול.

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני מבטלת את זה מכל וכל. הייתי במספיק מקומות עבודה, ואני מוקפת מתכנתות מסביבי בין אם במשפחה, בחברות, בשכנות וכולי.
שטויות במיץ עגבניות. ממש.
אוף כמה שזה מעצבן.
אני מזכיר שכתבתי בסוף ההודעה שמדובר בסה"כ בתגובה סאטירית שאין לה קשר עם המציאות.
בגלל שראיתי שהתקבלו הרבה תגובות זועמות הבנתי שאף אחד לא מתייחס לזה בצורה שחשבתי שיתייחסו, ודיווחתי על ההודעה שלי כדי שימחקו אותה, בינתיים עוד לא עשו עם זה כלום.

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אבל, מה שאני רואה מסביבי - ויש המון מתכנתות באזורי,
הן מוסרות את נפשם,
חוזרות ב - 4, מותשות - ישר ל״עבודה״ שנייה עם הילדים,
מתרוצצות בגינה, בבית, ארוחת ערב, מקלחות.
הבעל חוזר מהכולל בשבע וחצי - שמונה.
נמצא בבית שעה וחצי שעתיים,
ויוצא לכולל ערב.
תראו לי עוד מקום שבני הזוג נמצאים ביחד - חצי שעה של הבוקר (במקרה הטוב), שעה וחצי בערב ומ11.

זאת היתה השאלה המקורית שלי, שלכאורה יש הרבה לחץ למתכנתת ביחס למשרות אחרות, התשובה שקיבלתי היא שזה קיים גם במשרות אחרות, עצוב שזה ככה.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה