בירור מחיר

New Motion Studio

משתמש פעיל
קשה לענות בלי פרטים נוספים.
כמה דקות? האם התסריט קיים? מה יכלול הסרטון? איזה סוג אנימציה? וכו'.

ש' קנר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני רק מגששת...
עוד לא למעשה.
אבל אין איזה אינדיקציה בין הדקות למחיר? וכמה זה תוספת של בניית תסריט?

New Motion Studio

משתמש פעיל
קשה עד בלתי אפשרי לתת הערכת מחיר לפני פרטים נוספים. כל מרכיב בסרטון משנה את המחיר באופן משמעותי.
לגבי תסריט: המחיר בגדול נע בין אלף ש"ח לכמה אלפים. שוב, תלוי...

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ניו מושן אולי תרשמי לנו משהו קליל על פרטים שונים בתמחור? סטודיו פלאש כתבה יפה אבל זה לא על תלת

New Motion Studio

משתמש פעיל
ניו מושן אולי תרשמי לנו משהו קליל על פרטים שונים בתמחור? סטודיו פלאש כתבה יפה אבל זה לא על תלת

בשמחה... :)
כותבת בקווים כלליים, כיוון שמטבע הדברים כל פרוייקט שונה מהאחר, וכל סרטון הוא יחודי לעצמו.
ראשית, המודלים: מידול דמות + ריג מקצועי עולים בסביבות 1000-2000 ויותר, תלוי במורכבות.
בשלב האנימציה קיים מגוון אפשרויות. ניתן ליצור אנימציות במספר רמות - החל משווי של אלפים בודדים ועד לעשרות אלפים.
גם לגבי הרינדור ישנן כמה אופציות. ניתן לרנדר במנוע זול (עד כדי אפס עלות) ומהיר, ואפשר גם לרנדר במנוע יקר ואיכותי, שעלותו יכולה להגיע לכמה אלפים.
שוב, הפרטים הנ"ל הם כלליים בלבד ואינם מותאמים לפרויקט ספציפי.
מקווה שעזרתי :)

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בטח שעזרת את תמיד עוזרת וזה ממש יפה מצידך...

מעניין אותי לדעת לגבי האנימציה עצמה אם תוכלי לכתוב לי על 3 רמות כלליות (את מתייחסת רק לדמויות או גם לאובייקטים כמו הכדור הקופץ המהמם שעשית? אני מנסה לעשות תרגול של כדור קופץ וממש בא לי להציץ בקשתות המושלמות שעשית אם יש מצב לצילום של הגרף אדיטור אשמח אפילו של קשת אחת)

New Motion Studio

משתמש פעיל
בטח שעזרת את תמיד עוזרת וזה ממש יפה מצידך...

מעניין אותי לדעת לגבי האנימציה עצמה אם תוכלי לכתוב לי על 3 רמות כלליות (את מתייחסת רק לדמויות או גם לאובייקטים כמו הכדור הקופץ המהמם שעשית? אני מנסה לעשות תרגול של כדור קופץ וממש בא לי להציץ בקשתות המושלמות שעשית אם יש מצב לצילום של הגרף אדיטור אשמח אפילו של קשת אחת)

וואו... 3 רמות כלליות... זה כל כך תלוי במספר האובייקטים בסצנה ובמורכבותם, באורך הסרטון ובאיכות המבוקשת. אין עניין סתם לזרוק מספר בלי לדעת פרטים :). כל הצעת מחיר נבנית על פי דרישות הלקוח, אין סכום קבוע שאפשר להציג.
בנוגע לכדור הקופץ: מצרפת צילום מסך. (יש שם מקום לשפר בקשתות...) ותודה רבה על הפירגונים!

קבצים מצורפים

• graph_editor.JPG
    graph_editor.JPG
    KB 97.1 · צפיות: 34

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תודה עזרת לי ממש תבורכי! גמר חתימה טובה לך ולכל אשר לך

ולכל הפורום הנחמד. :)

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הקשתות שלך מושלמות.. לפחות בעיני

Efratpop

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
כמו שניו מושן אמרה יש הרבה סוגים של אנימציות תלת מימד ציור ממש של פריים פריים או רק הוזזת דמויות כל סוג של אנימציה עולה סכום אחר ובעל מקצוע אחר אחרי שסוף סוף החלטת על איזה סוג של אנימציה את רוצה מגיע שלב הדיבוב שזה גם חלק לא פשוט בכלל. ואם בכלל אין לך תסריט רוב הפעמיים זה בעל מקצוע נוסף שצריך לשלם גם לו

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
'רק' הזזת דמויות חחחח
הרק הזה הוא התחום הכי קשה והכי יקר אם זה בתלת.. מצדיעה ל'רק'יות חח

או שהתכוונת לריג בדו? גם זה לא כזה קל אם ברמה מקצועית ויש בזה הרבה הקבלה לתלת

Efratpop

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
'רק' הזזת דמויות חחחח
הרק הזה הוא התחום הכי קשה והכי יקר אם זה בתלת.. מצדיעה ל'רק'יות חח

או שהתכוונת לריג בדו? גם זה לא כזה קל אם ברמה מקצועית ויש בזה הרבה הקבלה לתלת

כן התכונתי לריג בדו ככה ניסיתי להסביר אתזה בשפה שגם מי שלא בתחום יבין

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  25  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה