ביקורת נוקבת עד העצם

הני ר.

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
"נחמי, בואי נשחק אבאמא ואני האמא"
נחמי:"טוב אבל גמני האמא ואני הולכת לעבודה"
"טוב אני אמא שעובדת בפרוג אני רק צריכה את המחשב של מאמי"

אוי לי מיוצרי אוי לי מיצרי

kiwi

מהמשתמשים המובילים!
המשתמש נחסם
אם כבר ביקורת. יש לי ביקורת בונה בעניין האתר, מקווה מאוד שמישהו ייקח את זה לתשומת ליבו:

אתר פרוג הוקם כדי לעזור ליוצרים חרדים. יש פה חסד, ופרגון והמון דברים טובים.
אבל- יש כאן אלמנטים שמעודדים התמכרות.
לא תמיד יש כוחות נפש לדעת שזו התמכרות, וגם אם יש מודעות, לא תמיד יודעים איך לצאת מזה. בעיקר אם מדובר במשהו לגיטימי ( מימוש עצמי, פרנסה, דברים חיוביים לחלוטין) משהו חזק משתלט.

מה אפשר לעשות?
אתם חכמים ובעלי מחשבה ישרה, אז תגידו אתם.
לי יש מספר רעיונות:
את הלייקים אפשר לראות, במרוכז, רק מידי 6 שעות.
ההתראה האדומה שמודיעה על התראות, תהפוך לירוקה.
יש לכם רעיונות נוספים? תעלו בבקשה.

בתכל'ס, ההיגיון אומר שהתמכרות מונעת יצירתיות, משפחתיות, היא פוגעת בדימוי העצמי ועוד.
כחרדים לדבר ה', עלינו לשאוף להיות מכורים לה' ולתורתו. כל השאר - עזר לעבודתו ולא שיהפכו לעיקר.
וסליחה אם זה כתוב באופן בוטה מידי.

יאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
דפדפו אחורה בפורום ותגלו שכל שנה בערך הניקים מתחלפים. היו כאן כאלו ממש מהנפילים והנה אבד זכרם.

ככה זה הולך, מקבלים הרשאת כתיבה, בהתחלה מתלהבים, אחר כך מרגישים בגיל העמידה, אחר כך מזקני הפורום, ואחר כך פשוט נמאס. כמה אפשר להתלהב מכל ריבועון אדום.

אלו שנשארים זה אלו שבאמת מוכשרים ואוהבים לכתוב, ובאמת הם לא מייחסים חשיבות לכל תגובה/לייק.

אנא תנו לי ליייייייק

בובה בובה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
דפדפו אחורה בפורום ותגלו שכל שנה בערך הניקים מתחלפים. היו כאן כאלו ממש מהנפילים והנה אבד זכרם.

ככה זה הולך, מקבלים הרשאת כתיבה, בהתחלה מתלהבים, אחר כך מרגישים בגיל העמידה, אחר כך מזקני הפורום, ואחר כך פשוט נמאס. כמה אפשר להתלהב מכל ריבועון אדום.

אלו שנשארים זה אלו שבאמת מוכשרים ואוהבים לכתוב, ובאמת הם לא מייחסים חשיבות לכל תגובה/לייק.
ועדיין...ועדיין.
יש מקום להתבוננות ולשדרוג- תיקון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה