בינה מלאכותית-תעזרו לנו לעזור לה, לעזור לכם!!!

היימישע מארגג'

משתמש רשום
בפחות מדקה תם יכולים לתת המון מידע חשוב מאד לפיתוח תוכנה חדשנית, שתעזור להרבה בחורים ובחורות שעדיין לא מצאו את זיווגם...
אם אתם התחתנתם ב10 שנים האחרונות- זה בידיים שלכם! היכנסו לכתובת -https://forms.gle/dmBqudPTMH2NmZ2P6, תמלאו שאלון קצר ואנונימי , הפרטיים טכניים לחלוטין, ללא הזדהות בכלל! ותעשו חסד אמיתי עם עם ישראל...

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
בפחות מדקה תם יכולים לתת המון מידע חשוב מאד לפיתוח תוכנה חדשנית, שתעזור להרבה בחורים ובחורות שעדיין לא מצאו את זיווגם...
אם אתם התחתנתם ב10 שנים האחרונות- זה בידיים שלכם! היכנסו לכתובת -https://forms.gle/dmBqudPTMH2NmZ2P6, תמלאו שאלון קצר ואנונימי , הפרטיים טכניים לחלוטין, ללא הזדהות בכלל! ותעשו חסד אמיתי עם עם ישראל...
סליחה, אבל זה אנונימי זה??!?!?!?
עם קצת הצלבת מידע, אפשר די בקלות לדעת במי מדובר.

היימישע מארגג'

משתמש רשום
ותעבירו בבקשה-גדולי המוחות יכולים לעבוד על זה בתנאי שיש מספיק מידע!!!!
תודה רבה לכל העוזרים והמסייעים!!!
נ.ב ציינתי שזה לזוגות שהתחתנו ב10 שנים האחרונות!

גיטרה

משתמש מקצוען
ונגיד וזה לא מספיק אנונימי, איזה סודות גדולים אפשר להוציא מפה?
יפה למדת את? איפה למד בעלך?
לאיזה קהילה אתם משתייכים?
נו, לא רואה בזה סוד צבאי.
רק לגמרי לא ברור לי איך המידע הזה יוכל לעזור לרווקי ורווקות עמ"י.

רוצה להצליח

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הצלחתי לפתוח.
באמת מענין אותי איך זה עוזר לרווקים/ות.
אפשר הסבר?

היימישע מארגג'

משתמש רשום
הרעיון הוא להעתיק את פעילות מוח השדכנים לבינה מלאכותית -ולהשאיר את העבודה שלהם למינימום הכרחי בכל שידוך , דבר שקיים בכל החוגים חוץ מהחרדים... חוסך הרבה מאד עבודה פיזית... וכמובן שרק הקב"ה מזווג זיווגים, אבל תמיד יש את החלק שלנו בהשתדלות!

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אין לנו שום!!! אפשרות לדעת מי זה!!! איך בדיוק נצליב מידע שיש אותו לאלפי אנשים אותו דבר בדיוק, כשזה ללא שמות וללא כתובת אמייל????
רציתי לכתוב לכם בהודעה פרטית, אבל כרגע זה בלתי אפשרי, לכן אכתוב כאן ואתנסח בעדינות המתבקשת.
אני אסביר את עצמי יותר טוב:
  1. קודם כל, שאפו על הרעיון, ועל התכנון של השאלון.
  2. אם אתם מודעים לכוחה של בינה מלאכותית, אתם גם יודעים שאין הרבה משמעות לכך שזה כביכול אנונימי. ראו מספר 4.
  3. אני לא יודע מה רמת האבטחה של המידע שמתקבל אצלכם ואיך אתם שומרים אותו, ואני לא חושב שגוגל פורמס זה המקום הכי בטוח לשפוך את המידע הזה.
  4. מספיק להצליב את הנתונים של מוסד הלימוד ומקום המגורים של החתן/כלה, עם מסד נתונים של מודעות אירוסין שנניח ונשאב מעיתונים שונים (שמכיל בד"כ ארבעה פרטים - שם, משפחה, סמינר, ישיבה. נכון שכל עיתון מחזיק רק בחלק מהמידע, אבל לו יצוייר, וזו לא פנטזיה, וד"ל), ותוך כמה פעולות פשוטות אפשר לדעת במה ובמי מדובר, ובמילא - מה ההעדפות של החתן או הכלה דנן, או כמה אותו זוג דרשו בהסכמי האירוסין, וכו'. (נניח לדוגמא חתן מרמת שלמה, מישיבת "כפכפי אפרים" שהתחתן עם כלה מרכסים, סמינר "שמייכלמאן" - כמה זוגות כאלה כבר יש? וזה עוד בלי להצליב, וכשמצליבים אפשר להגיע לרדוקציה של זוג ספציפי אחד) וזה רק מה שעלה במוחי בהשקפה ראשונה.
  5. זה לא אומר שהטופס והפרוייקט והחזון בלתי-יעיל, זה אומר שאולי כדאי לוותר על כמה פרטים גבוליים בטופס (לפחות על הישיבה/סמינר או על השכונה/עיר), אמנם ככה הדאטה יהיה פחות ספציפי, אבל פחות נתון לסיכונים. או שלפחות יהיה דיסקליימר משפטי או צ'קבוקס של הסכמה להשתתפות וויתור וכדו'.
זו דעתי הענייה והלא-קובעת. מקווה שתקחו את זה ברוח טובה, באתי להאיר, לא להעיר.

היימישע מארגג'

משתמש רשום
רציתי לכתוב לכם בהודעה פרטית, אבל כרגע זה בלתי אפשרי, לכן אכתוב כאן ואתנסח בעדינות המתבקשת.
אני אסביר את עצמי יותר טוב:
  1. קודם כל, שאפו על הרעיון, ועל התכנון של השאלון.
  2. אם אתם מודעים לכוחה של בינה מלאכותית, אתם גם יודעים שאין הרבה משמעות לכך שזה כביכול אנונימי. ראו מספר 4.
  3. אני לא יודע מה רמת האבטחה של המידע שמתקבל אצלכם ואיך אתם שומרים אותו, ואני לא חושב שגוגל פורמס זה המקום הכי בטוח לשפוך את המידע הזה.
  4. מספיק להצליב את הנתונים של מוסד הלימוד ומקום המגורים של החתן/כלה, עם מסד נתונים של מודעות אירוסין שנניח ונשאב מעיתונים שונים (שמכיל בד"כ ארבעה פרטים - שם, משפחה, סמינר, ישיבה. נכון שכל עיתון מחזיק רק בחלק מהמידע, אבל לו יצוייר, וזו לא פנטזיה, וד"ל), ותוך כמה פעולות פשוטות אפשר לדעת במה ובמי מדובר, ובמילא - מה ההעדפות של החתן או הכלה דנן, או כמה אותו זוג דרשו בהסכמי האירוסין, וכו'. (נניח לדוגמא חתן מרמת שלמה, מישיבת "כפכפי אפרים" שהתחתן עם כלה מרכסים, סמינר "שמייכלמאן" - כמה זוגות כאלה כבר יש? וזה עוד בלי להצליב, וכשמצליבים אפשר להגיע לרדוקציה של זוג ספציפי אחד) וזה רק מה שעלה במוחי בהשקפה ראשונה.
  5. זה לא אומר שהטופס והפרוייקט והחזון בלתי-יעיל, זה אומר שאולי כדאי לוותר על כמה פרטים גבוליים בטופס (לפחות על הישיבה/סמינר או על השכונה/עיר), אמנם ככה הדאטה יהיה פחות ספציפי, אבל פחות נתון לסיכונים. או שלפחות יהיה דיסקליימר משפטי או צ'קבוקס של הסכמה להשתתפות וויתור וכדו'.
זו דעתי הענייה והלא-קובעת. מקווה שתקחו את זה ברוח טובה, באתי להאיר, לא להעיר.
אם אנחנו באמת רוצים להתקדם בחיים, לא נוכל לעשות זאת בלי הערות. אז תודה רבה!!!
ניחוש שלי-אתם לא עוסקים בינה מלאכותית, כי אם כן הייתם יודעים שיש המון המון ערך למידע גם כשהוא אנונימי כי למי זה מפריע אם השם של החתן זה יוסי ,אוריאל או דניאל??? או אם המשפחה זה כהן, ישראלי או לוי (כמובן אם זה בעדה הרצויה...) . הDATA בסדר גודל של כמעט 1000 זוגות-משהו משועמם להצליב 1 חלקי אלף, לעבור אחד אחד ואיזה אתר יש כזה? ומי אמר שהם התארסו עכשיו אולי הם נשואים כבר 9 שנים או 5?
ועוד הערה חשובה הDATA נשאר אצלי בלבד!!! אני מקודדת אותו למספרים ומעבירה הלאה אין סיכוי שמישהו יבין משהו!!
וכמובן שאי אפשר להוריד את הישיבה או הסמינר כי זה אחד הקריטריונים החשובים אצל הרבה האנשים... ושכונה ועיר זה לא קריטי אבל בבינה מלאכותית זה נותן הרבה הרבה מידע חשוב. (לדוג' שנגיד בבתי אונגרין פחות מתחתנים עם באר שבע..)
מקווה שהבנתם את העניין.

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
ניחוש שלי-אתם לא עוסקים בינה מלאכותית
זה לא העיסוק העיקרי שלי אבל אני מכיר את זה דרך אשתי שתחי'.
הDATA בסדר גודל של כמעט 1000 זוגות-משהו משועמם להצליב 1 חלקי אלף, לעבור אחד אחד ואיזה אתר יש כזה? ומי אמר שהם התארסו עכשיו אולי הם נשואים כבר 9 שנים או 5?
סליחה, אבל מה הקשר שיעמום? זה אלגוריתם שסטודנט בשנה ראשונה במדמ"ח יכול לכתוב די בקלות, ובכל שפה. מה קשה בלהצליב נתונים שני קבצי אקסל? לגבי התועלת של זה ניתן להתווכח, אבל זה אכן פתח לחשיפה של נתונים.
ועוד הערה חשובה הDATA נשאר אצלי בלבד!!! אני מקודדת אותו למספרים ומעבירה הלאה אין סיכוי שמישהו יבין משהו!!
בשביל זה אמרתי, האמירה הזו כנראה לא אומרת הרבה מבחינה משפטית, ולו יצוייר שתהיה דליפת מידע (הרי את מקווה שזה יהיה פרוייקט בסדר גודל, כי בשביל לקבל תוצאות טובות צריך המון דאטה...) - המידע שלפני אנונימיזיציה - למי יבואו בטענות?!
אם בארזים וכו', מה יגידו אזובי הקיר.
אני בא בסך הכל לעורר על דברים בסיסיים, שאפילו מתכנתים דגולים וצוותי ענק נופלים בהם, ולא יימלט שאחרים בלהט הרעיון יפלו בהם. וזהו.
וכמובן שאי אפשר להוריד את הישיבה או הסמינר כי זה אחד הקריטריונים החשובים אצל הרבה האנשים... ושכונה ועיר זה לא קריטי אבל בבינה מלאכותית זה נותן הרבה הרבה מידע חשוב. (לדוג' שנגיד בבתי אונגרין פחות מתחתנים עם באר שבע..)
מקווה שהבנתם את העניין.
זה היה ברור לי מלכתחילה שזו המטרה, אבל זה לא אומר שזה לא יכול להיות פתח לבעיות. זה הכל.

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
ממליצה לכם לקרוא את ספרו של פרופ' רן אריאלי
ולהבין מדוע אתרי הכרויות הם לא יעילים.
לפני תחילת העבודה על התוכנה
הוא מדבר שם בעיקר במקרה שהאדם הוא הבוחר, ומרוב שפע הוא לא בוחר כלום,
אבל כשהשדכן משדך זה יכול להיות אחרת.

גזעי

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
היה לי רעיון כזה פעם, וגם הרעיון שלי היה עם אלגוריתם מוגדר מאוד עבור הציבור החרדי, אבל אחרי עשרות חברים שלי שהתחתנו ראיתי כמה האלגוריתם חסר משמעות והקב"ה הוא היחידי שמחליט.
ונראה לי שלכל בחור יש סיפורי ניסים בשידוכים שלו, ואכמ"ל.
אז ייתכן שזו "השתדלס" הנצרכת, אבל אם זה לא היה קיים עד היום, אני נוטה להאמין שזה לא.
אם אתה חושב שה' צריך עזרה, אז הוא לא.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה