דרוש מידע בימבות לילדים קטנים! בדחיפות!

נשמת כל חי תברך

משתמש פעיל
אני נמצא בת''ת חשוב שמתמודד כספית בצורה מאוד לא קלה..... ועיני כלות וקשות לראות תינוקות של בית רבן ילדים בני גיל- 4 - 2.5
שפשוט אין להם מה לעשות... משתעממים בצורה לא נורמלית ולא בריאה עבורם !!!! כל יו מחדש פשוט משתגעים לגמריי כי אין להם דבר כה בסיסי שי בכל גן וכתות מכינה אחרים.
ומסיבות שונות העניין הזה נשאר כך ובבקשה ממכם בלי לשפוט !!!!

אני פשוט לא יכול להמשיך לראות בצער הילדים הצדיקים !!! לקחתי על עצמי להשיג להם 20 בימבות !!! בסך 2000 ש''ח !!! 100 ש''ח לבימבה !!! שיהיה להם לשחק בהפסקות ..

הם כ''כ רוצים את זה. כ''כ מחכים לזה, ופשוט אין להם .....:cry:

חברי פרוג היקרים מי שמכיר /יודע על מקום / מישהו שיכול לסייע בנושא אשמח אם יעדכן.

או כל עצה אחרת בנושא יעזור נשמח לשמוע רעיונות.

אם מישהו רוצה לתרום בימבה אחת או יותר לרפואת / לעי''נ . נשמח מאוד וזכות תינוקות של בית רבן שלא טעמו טעם חטא יעמוד לו לעד !!!!
בע''ה בלי''נ אצרף לכאן תמונה של הבימבות שנקנו !!!!

אנא ! אנא !! מי שיכול לעזור במידע / עצה / כסף הילדים החמדים מחכים לזה בכליון עיניים !!!.

נשמת כל חי תברך

משתמש פעיל
אנשים נוטים שלא להאמין לכל פניה, ובפרט למי שזו ההודעה הראשונה שלו באתר...
תבין אותם, כבר נפלו לא פעם עם 'עוקצים' שונים... תקבל אותם בסלחנות ובאהבה...
א. אני מבין לגמריי !!!!
ב. אני לא חדש כאן !!! יש לי ניק כאן בפרוג דיי ותיק פתחתי ניק מיוחד ספיציפי לזה.
ג. אם יעזור לצרף המלצה של הרב קסלר שליט''א המרא דאתרא של ק''ס יש לי ויכול לעלות לכאן.. רק חושש שיעיפו לגמריי את האשכול כי כאן זה לא פורום תרומה וחסד.... אם מישהו יכול לעלות את זה לשם יעזור...
ד. רעיונות ועצות כל אחד יכול כיד ה' הטובה עלינו כפי שרבים כבר הוכיחו את כוחם כאן בפורום.... ופלייז אל תזלזלו זה חשוב,

ככר השוק

משתמש מקצוען
אדרבה. תעלה שם של חיידר כדי שההורים ידעו מה הילדים המסכנים עוברים בו.
אולי יוציאו את הילדים, או שידרשו מההנהלה לקנות ציוד בכסף שהם מקבלים מהעיריה ומההורים. גני חיידר זה הדבר הכי רווחי שיש. אם עושקים את הילדים ומעבירים את הכסף לכיתות הגבוהות על חשבון בריאות הנפש והגוף של ילדים בני 3, יש פה בעיה מוסרית אמיתית ששום מגבית לא תסייע לה.

שלחן עורך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
עריכה תורנית
אני לא חדש כאן !!! יש לי ניק כאן בפרוג דיי ותיק פתחתי ניק מיוחד ספיציפי לזה.
זה גם חדש יכול לכתוב...

המלצה בודאי תעזור, אם כי מכיון שהבקשה מעט מוזרה, וחדשנית, להשערתי אין הרבה שקופצים על הרעיון...
רק חושש שיעיפו לגמריי את האשכול כי כאן זה לא פורום תרומה וחסד.... אם מישהו יכול לעלות את זה לשם יעזור...
@הכלבויניק תוכל להעביר לפורום תרומה וחסד?

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
בכמה ילדים מדובר?

Savyon

משתמש פעיל
אני נמצא בת''ת חשוב שמתמודד כספית בצורה מאוד לא קלה..... ועיני כלות וקשות לראות תינוקות של בית רבן ילדים בני גיל- 4 - 2.5
שפשוט אין להם מה לעשות... משתעממים בצורה לא נורמלית ולא בריאה עבורם !!!! כל יו מחדש פשוט משתגעים לגמריי כי אין להם דבר כה בסיסי שי בכל גן וכתות מכינה אחרים.
ומסיבות שונות העניין הזה נשאר כך ובבקשה ממכם בלי לשפוט !!!!

אני פשוט לא יכול להמשיך לראות בצער הילדים הצדיקים !!! לקחתי על עצמי להשיג להם 20 בימבות !!! בסך 2000 ש''ח !!! 100 ש''ח לבימבה !!! שיהיה להם לשחק בהפסקות ..

הם כ''כ רוצים את זה. כ''כ מחכים לזה, ופשוט אין להם .....:cry:

חברי פרוג היקרים מי שמכיר /יודע על מקום / מישהו שיכול לסייע בנושא אשמח אם יעדכן.

או כל עצה אחרת בנושא יעזור נשמח לשמוע רעיונות.

אם מישהו רוצה לתרום בימבה אחת או יותר לרפואת / לעי''נ . נשמח מאוד וזכות תינוקות של בית רבן שלא טעמו טעם חטא יעמוד לו לעד !!!!
בע''ה בלי''נ אצרף לכאן תמונה של הבימבות שנקנו !!!!

אנא ! אנא !! מי שיכול לעזור במידע / עצה / כסף הילדים החמדים מחכים לזה בכליון עיניים !!!.
עץ??

אמא רחל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני הייתי ממליצה שאנחנו לא מכירים אותך ואת החיידר
אז כמו שפעם כתבו פה על אנשים סחטנים שמנסים לבקש כסף לבורקס / לנסיעה באוטובוס
ללוות אותם לאוטובוס ולשלם עליהם פשוט .- אז אולי תכתוב את שם החיידר ואנשים יעבירו להם בימבות.
ובשביל 2000 ש"ח לבימבות אתה פשוט יכול לערוך מגבית בבית כנסת שלך ועוד מקום שאנשים מכירים אותך אישית וסומכים עליך , נראה לי תוך יום יומיים תוכל לרכוש את הבימבות.

עריכה: לא שחלילה יובן שפותח האשכול נחשד כסחטן, אלא מפני כבדהו וחשדהו.

נערך לאחרונה ב:

מקצה הארץ-:)

משתמש מקצוען
אפשר גם לעשות מגבית אצל ההורים של הילדים

מדובר בחיידר ''על טהרת הקודש'' זה כל הסיפור, לא באידאולגיה שלהם כלל, מבחינתי עצם זה שההורים שלוחים לשם בכזה מצב לא יעזור הרבה שאני יגיד להם בדיוק מה קורה שם, כי ברעיון הם יודעים ובכל זאת בחרו בכך...
אך מסכנים הילדים שאחריי כל האידאולוגיות האלו משלמים את המחיר ביום יום.

שירה 34

משתמש מקצוען
נו ו?
אז מה אם הם בחרו בכך?
מאמינה שבחרו בסגנון חיידר אבל לא בחרו בדווקא שלא יהיה תעסוקה הולמת לילד

מקצה הארץ-:)

משתמש מקצוען
נו ו?
אז מה אם הם בחרו בכך?
מאמינה שבחרו בסגנון חיידר אבל לא בחרו בדווקא שלא יהיה תעסוקה הולמת לילד
אז זה לא יעזור שתתרימי אותם! כי הם יודעים ולא מענין אותם.
סוג של הורים מסכנים והילדים עוד יותר מהם..

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
רק להערת אגב,
ל20 בימבות צריך חצר ממש ענקית כדי שהילדים יצליחו להנות.
בד''כ קונים 10 בערך בהתאם לחצר והילדים לומדים יופי לעשות תורנות.
כמובן שצריך עוד תעסוקה לילדים האחרים בינתיים. משהו שתופס פחות מקום.

נשמת כל חי תברך

משתמש פעיל
אני הייתי ממליצה שאנחנו לא מכירים אותך ואת החיידר
אז כמו שפעם כתבו פה על אנשים סחטנים שמנסים לבקש כסף לבורקס / לנסיעה באוטובוס
ללוות אותם לאוטובוס ולשלם עליהם פשוט .- אז אולי תכתוב את שם החיידר ואנשים יעבירו להם בימבות.
ובשביל 2000 ש"ח לבימבות אתה פשוט יכול לערוך מגבית בבית כנסת שלך ועוד מקום שאנשים מכירים אותך אישית וסומכים עליך , נראה לי תוך יום יומיים תוכל לרכוש את הבימבות.

עריכה: לא שחלילה יובן שפותח האשכול נחשד כסחטן, אלא מפני כבדהו וחשדהו.
אנשים נוטים שלא להאמין לכל פניה, ובפרט למי שזו ההודעה הראשונה שלו באתר...
תבין אותם, כבר נפלו לא פעם עם 'עוקצים' שונים... תקבל אותם בסלחנות ובאהבה...
אוקיי !!!
פרטים מדוייקים אוכל לתת רק באישי !!!!

למרות שזה חיידר מצויין מאוד עם צוות מסור ומשקיע ,ספציפית בנושא הכסף מתמודד מאוד. ולא חושב שיהיה יפה לומר את זה ברבים.

קשה לי עם החשדנות אך מבין לגמרי !!!! לא נתתי פרטים יותר מידי כי ברבים לא אוכל לחשוף רק באישי אוכל לעשות זאת.

אך משום מה לקחו את האשכול שלי כבקשת סיוע כספי ותו לא !!!אני מבקש רעיונות איך לסדר את הנושא הזה ולא רק כסף.

עזבו את התרומות הציעו רעיונות בבקשה !!!!!

חלק הציעו נשמע דווקא טוב מי שיש לו מה להציע נא לכתוב בלי להיכנס לנושאים שוליים / אידיאולוגים מי שרוצה פרטים נוספים בכדי לתרום יש לי ג''כ שישלח באישי.

לא מבקש תרומה !!!! מבקש עצה !!!! מקווה שגם זה לא יעלה לי בכסף.....

אלפי תודות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם תלך על 'בימבה ג'וק', תוכל להוזיל עלויות,
זו בימבה הרבה יותר זולה.
בשילב למשל היא עולה כעת 75 ש"ח, ואני בטוחה שיש אותה במקומות נוספים במחיר זול יותר,
ואם תקנה כמות בבת אחת - אולי שווה לך לפנות לסיטונאי והעלות תהיה זולה עוד יותר.

בהצלחה!

נשמת כל חי תברך

משתמש פעיל
זו בימבה הרבה יותר זולה.
בשילב למשל היא עולה כעת 75 ש"ח, ואני בטוחה שיש אותה במקומות נוספים במחיר זול יותר,

בהצלחה!
תודה על ההתייחסות.
דווקא רעיוןן טוב השאלה אם זה מספיק חזק לילדים של חיידר עם אנרגיות.... שמשחקים באוירה של חיידר ...[לא עדין כמו בבית] ????

r.e.d.

משתמש מקצוען
זו בימבה הרבה יותר זולה.

בהצלחה!
יש בבוטיק הצעצועים בירמיהו (ירושלים)
עולה עכשיו במבצע 60 ש"ח כל אחד
בטח יהיה זול יותר אם תקנו כמות גדולה

אלפי תודות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תודה על ההתייחסות.
דווקא רעיוןן טוב השאלה אם זה מספיק חזק לילדים של חיידר עם אנרגיות.... שמשחקים באוירה של חיידר ...[לא עדין כמו בבית] ????
אין לי מושג.
אני רואה שיש כאלו בגן של הבן שלי, גילאי 2-3
אבל באמת אין לי ניסיון בגילאים גדולים ושובבים יותר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  20  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה