דרוש מידע בייביסיטר-מדד 2023

מצב
הנושא נעול.

מירי72558

משתמש פעיל
אפשר להעלות אולי עוד נקודה מאמא בהווה וביביסיטר בעבר הלא רחוק
לא פעם נתקעתי בבתים שאין לי מקום ישיבה נורמלי וספה מלאה בהררי כביסות, שכחו להשאיר לי מים ואם זה פרק זמן יותר ארוך גם משהו לאכול...
הבטיחו שעת חזרה אבל לא הבטיחו לקיים...
היתה אישה מסוימת שהיתה מבקשת ממני ביביסיטר והשאירה לי בית מסודר ורגוע, הוראות ברורות באשר לילדים שמתעוררים (לא - אין סיכוי שיתעוררו בחיים...) , כיבוד נחמד ועמידה בזמנים, היא היחידה שהיה לי חשק לחזור אליה ולא בגלל הכסף.
אני גם מזמינה ביביסיטר - אני משתדלת להשאיר בית נעים, שתיה קרה, לעגל להם את הסכומים כלפי מעלה, לעמוד בסיכומים שלי - זה החסד מהצד שלי.

sk1203

משתמש מקצוען
בס"ד לנו עולה בייבסיטר לשעה בין 15 ל20 ₪
אני משתדלים לצאת מהבית שהילדים ישנים
באם מתעוררים יש הנחיות על בקבוקים מוצצים וכדו'
אבל להשאיר ילדים ערים שהבייבסיטר תשכיב אותם זה לא עשינו ומקווים מאוד בעז"ה בל"נ
גם לא לעשות זאת אז נכון שזה חסד והיא גם מרוויחה אבל לא אוהבים לנצל
מי שאני מכירה באמת משלמת יותר אם הילדים ערים או מתעוררים ולא נרדמים מיד

פרק

משתמש חדש
דבר ראשון זו בחורה ששומרת לי על האוצרות הכי יקרים שיש!! (יותר מהסחורה של קידישיק(: )
דבר נוסף, שאני לא רוצה שכל בחורה תיכנס אלי הביתה, לכן אני מסכימה לשלם מה שהיא תבקש.... מגיע לה!

משולש ברמודה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הנדסת תוכנה
בייביסיטר זה חסד
בייביסיטר זה חסד למי שרוצה לעשות חסד בשמירה על ילדים בזמנה הפנוי. זה לא חסד בהגדרה.
בכללי, זאת גישת חיים מוזרה קצת, להגדיר לאנשים איך לעשות את החסדים שלהם.
על פי הדין אין שום חיוב לגברת הצעירה לעשות את הבייביסיטר הזה כחסד. ולא, זה לא משנה בת כמה היא או האם היא רוקדת לצלילי חלילים בזמן שהילדים ישנים להם בשלווה.
זאת החלטה אישית שלה. לא של הגברת שמבקשת ממנה את החסד הזה.
ולמי שפחות מתאים שתחנך את בנותיה לעשות בייביסיטר כחסד. ויש גם סיכוי שהן יחליטו שפחות מתאימה להן הגישה הזאת.

sk1203

משתמש מקצוען
בייביסיטר זה חסד למי שרוצה לעשות חסד בשמירה על ילדים בזמנה הפנוי. זה לא חסד בהגדרה.
בכללי, זאת גישת חיים מוזרה קצת, להגדיר לאנשים איך לעשות את החסדים שלהם.
על פי הדין אין שום חיוב לגברת הצעירה לעשות את הבייביסיטר הזה כחסד. ולא, זה לא משנה בת כמה היא או האם היא רוקדת לצלילי חלילים בזמן שהילדים ישנים להם בשלווה.
זאת החלטה אישית שלה. לא של הגברת שמבקשת ממנה את החסד הזה.
ולמי שפחות מתאים שתחנך את בנותיה לעשות בייביסיטר כחסד. ויש גם סיכוי שהן יחליטו שפחות מתאימה להן הגישה הזאת.
התכוונתי חסד להורים
אמא שיכולה לקרוא לבת, לשלם לה מחיר שפוי בלי לקרוע את הכיס ולצאת לכמה שעות מהבית מבחינתה זה חסד

שולחן וכיסא

משתמש פעיל
להיות בייביסיטר זה עבודה לכל דבר וזה שהם נערות או בחורות זה לא אומר שהם צריכות לקבל על זה
חצי משכר מינימום
בתור שאני זוכרת עצמי עושה בייביסיטר הרבה פעמים:
- ההורים אומרים לי שעה מסוימת ומאחרים ממש וכמובן מתנצלים.. רק שזה נהיה קבוע
- הילדים מתעוררים וצריך לשמור עליהם
-הילדים מתעוררים ושואגים כשהם רואים אותי
-מבקשים ממני הרבה פעמים בייביסיטר בזמנים עמוסים מאוד
בקיצור... לא צריך להגזים ולקחת יותר מ30 לשעה אבל בהחלט אמורים לקבל על זה תשלום שווה..

נערך לאחרונה ב:

פ.נ

משתמש מקצוען
להיות בייביסיטר זה עבודה לכל דבר וזה שהם נערות או בחורות זה לא אומר שהם צריכות לקבל על זה
חצי משכר מינימום
בתור שאני זוכרת עצמי עושה בייביסיטר הרבה פעמים:
- ההורים אומרים לי שעה מסוימת ומאחרים ממש וכמובן מתנצלים.. רק שזה נהיה קבוע
- הילדים מתעוררים וצריך לשמור עליהם
-הילדים מתעוררים וצורחים כשהם רואים אותי
-מבקשים ממני הרבה פעמים בייביסיטר בזמנים עמוסים מאוד
בקיצור... לא צריך להגזים ולקחת יותר מ30 לשעה אבל בהחלט אמורים לקבל על זה תשלום שווה..
זה עבודה לכל דבר

א.ד.מ.

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
באו נתייחס לזה כעבודה בשכר מינימום,
אז את באה לעבוד אצלי, התכבדי ותגהצי ותעשי כלים ושאר מטלות שאתן לך שהרי את עובדת אצלי,
אהה וגם תנפיקי לי קבלה בסוף על התשלום שאוכל להזדכות במס....

פ.נ

משתמש מקצוען
באו נתייחס לזה כעבודה בשכר מינימום,
אז את באה לעבוד אצלי, התכבדי ותגהצי ותעשי כלים ושאר מטלות שאתן לך שהרי את עובדת אצלי,
אהה וגם תנפיקי לי קבלה בסוף על התשלום שאוכל להזדכות במס....
גם תשלמי הבראה ונסיעות והכי חשוב פנסיה
ולא לשכוח ימי מחלה וחופשה

ראש ישר

משתמש פעיל
גם תשלמי הבראה ונסיעות והכי חשוב פנסיה
ולא לשכוח ימי מחלה וחופשה
אם השמירה תכלול עבודה, זה יהיה בהחלט שווה, כולל התוספות (כמובן בחלק יחסי) של ימי מחלה וחופשה.

אבל עיזבו חסד או לא חסד, זה מדהים התגובות בסגנון - לא מספיק שאני באה ועוד יש תלונות, עצם היציאה מהבית היא חסד עצוםםםם ולא משנה השכר...מעניין איך אח"כ מתמודדים מול שוק העבודה... הבוס החצוף הזה - לא מספיק שקמתי בבוקר הוא עוד אומר לי מה לעשות?

והכי יפה זה הפערים בין היום לבין בסה"כ כמה שנים אחורה, הייתי עושה בייביסטר בלילות, מביאה חומר ללמוד, ורוצה שהילדים ישנו, אבל אם הם קמו, הייתי עושה הכל כדי שהשקט יחזור לשורר, ואם האמא הייתה בדיוק מתקשרת, הייתי מרגיעה ואומרת שהכל טוב ואוטוטו נרדמים בחזרה...
היום , את מביאה בייסיטר שעושה טובה ענקית, משאירה לה מצוחצח, ממתקים וכו וכו וכו ומשלמת כמו שהיא רוצה...
ובמקרה נדיר שהילד התעורר, מתקשרת אלי הנערה ואומרת לי - את יכולה לחזור? , הילד קם, אני אומרת וואו, אבל הוא רגוע? כי אני שומעת שקט...
אז היא עונה, כן, בעיקרון הוא בוכה, אבל עכשיו הרמתי אותו אז הוא נרגע...

פ.נ

משתמש מקצוען
היום , את מביאה בייסיטר שעושה טובה ענקית, משאירה לה מצוחצח, ממתקים וכו וכו וכו ומשלמת כמו שהיא רוצה...
ובמקרה נדיר שהילד התעורר, מתקשרת אלי הנערה ואומרת לי - את יכולה לחזור? , הילד קם, אני אומרת וואו, אבל הוא רגוע? כי אני שומעת שקט...
אז היא עונה, כן, בעיקרון הוא בוכה, אבל עכשיו הרמתי אותו אז הוא נרגע...
יותר מדי קיצונית
לא מסכימה ביכלל!!

ראש ישר

משתמש פעיל
עם מה את לא מסכימה?
ולמה חשובה ההסכמה?

אני מדברת על מציאות שלי כנערה שעשיתי בייביסטר על בסיס יומיומי.
ומעולם לא חשבתי להתקשר לאמא על ילד שבוכה,
מול אמא לכמה ילדים קטנים שבמשך 6 שנים לקחתי בייבסיטר גג 10 פעמים, פינקתי, ואני שכנה נחמדה וכו וכו...
והסיפור שהעלתי הוא רק דוגמא אחת, ויש עוד...
כמו למשל, בחורה שסיכמנו שתשאר עד 11:30 וב11:00 התקשרה להגיד שהיא נורא עייפה, יש מצב שתקדימו?
או בפעם אחרת שכנה שכל הזמן מבקשת לבוא, הודיעה לי שהייתי ליד הדלת, שהיא ממש מצטערת , אבל לא יסתדר לה בסוף... והיא לא מבינה למה מאז אני לא מתקשרת (כאמור זה לא משהו שאני עושה בשוטף, אבל עדיין כנראה מוזר לה איך שנה + אפילו לא ניסיתי)

את יכולה לא להסכים עם עובדות שקרו, אבל זה לא לגמרי ישנה אותם.

(:1234

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
עם מה את לא מסכימה?
ולמה חשובה ההסכמה?

מול אמא לכמה ילדים קטנים שבמשך 6 שנים לקחתי בייבסיטר גג 10 פעמים, פינקתי, ואני שכנה נחמדה וכו וכו...
כמו למשל, בחורה שסיכמנו שתשאר עד 11:30 וב11:00 התקשרה להגיד שהיא נורא עייפה, יש מצב שתקדימו?
או בפעם אחרת שכנה שכל הזמן מבקשת לבוא, הודיעה לי שהייתי ליד הדלת, שהיא ממש מצטערת , אבל לא יסתדר לה בסוף... והיא לא מבינה למה מאז אני לא מתקשרת (כאמור זה לא משהו שאני עושה בשוטף, אבל עדיין כנראה מוזר לה איך שנה + אפילו לא ניסיתי)

זאת ממש הכללה
אני עושה הרבה ביביסיטר (לפחות עד לפני חצי שנה), ומשום מה אני די מזהה את עצמי בתיאור שלך כנערה....

נערך לאחרונה ב:

פ.נ

משתמש מקצוען
עם מה את לא מסכימה?
ולמה חשובה ההסכמה?

להתחיל לספר לך מה היה איתי בתור נערה??
לא אשכח שהלכתי לביביבסיטר שהילד קם לי כולי מקיא ולא מרגיש טוב והייתי צריכה לטפל בו בנוסף לכל הילדים הקטנים....
והביביסטר איחרה לי אחרי שעה והגיעה ב 1.30 בלילה
ולא רק זה היא שילמה לי עוד 14.50 אגורות כי הגיעה דקה קודם...
והלכתי לבד בלילה וכו

ראש ישר

משתמש פעיל
יש אמהות נצלניות, בדיוק כמו שיש נערות כאלו (יש מצב שזה אפילו אותן דמויות)
ומה שאת מספרת שעברת כנערה, רק מחזק את מה שהעלתי...
היוום, יכול להיות מצב שהכל תותים, טיפה לקום מהספה, ויש טלפון, בעוד את, כשהילד הקיא, היית עסוקה בלטפל בו...
זה מה שאמרתי.
ולא אני לא חושבת שבייביסטיר אמורה לטפל בילד מקיא, ואני חושבת שזה עוול לאחר (אם אני מאחרת בשתי דקות, אני מתקשרת היסטרית, מוודאת שהכל טוב, וכמובן מבטיחה ליווי),
ציינתי את הבדלי הגישה כמו שאני ואחיותי נתקלנו בהם... זה הכל.

לא הכללתי, ולא שום דבר דומה. סיפרתי עובדות מהשטח שלי. על נערות שרובן מקסימות נפלאות ויקרות, שפשוט באות בגישה שונה לחלוטין.

ראש ישר

משתמש פעיל
טוב.
אני דיברתי על כמה,
כאמור הנסיון שלי לא עצום.
יתכן שנפלתי על אלו , וכל היתר מתנהגות כמו בעבר. (שגם הוא היה צריך תיקון, במבט לאחור, אני בהחלט חושבת שהייתי צריכה לעצור התנהגויות של אמהות כאלו ואחרות).
אם זה המצב, אז הכל מקסים ונהדר. ותודה לנערות המקסימות...ואשמח ליצור איתן קשר.

joelly

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אתם לא מתחשבים ביוקר המחיה.
היום, אם אני אצא לבייביסיטר ב15 שח לשעה, אשב שעתיים וחצי (בלי לחשב את הדרך) אשאר בסוף עם 45 שח.
אחרי מעשר, 40.
אין כמעט מה לעשות עם כזה סכום. על זה לשרוף ערב?
אז מי שמוכנה לעשות חסד להורים, אשריה. אבל יש כאלה שבוחרות התנדבויות אחרות, ולכן 30 שח לשעה זה ממש לא מופקע. שכר מינימום. ומי שלא מתאים לו- שלא ישלם.

פ.נ

משתמש מקצוען
טוב.
אני דיברתי על כמה,
כאמור הנסיון שלי לא עצום.
יתכן שנפלתי על אלו , וכל היתר מתנהגות כמו בעבר. (שגם הוא היה צריך תיקון, במבט לאחור, אני בהחלט חושבת שהייתי צריכה לעצור התנהגויות של אמהות כאלו ואחרות).
אם זה המצב, אז הכל מקסים ונהדר. ותודה לנערות המקסימות...ואשמח ליצור איתן קשר.
אגב עם ניתקלת בכזה מקרה היתנהגות ממש לא צודקת וגם לא אופרית......

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה