עזרה ביטול של TURN A SYNC

יהלי ברגר

משתמש רשום
D I G I T A L
עשיתי בטעות TURN A SYNC בדפדפן, וכעת הוא משתף לי את בכל הבוקסמארק ההורדות וההסטוריה ממחשב אחר.
מישהו יודע איך אפשר לבטל את זה?

Panda

משתמש מקצוען
עשיתי בטעות TURN A SYNC בדפדפן, וכעת הוא משתף לי את בכל הבוקסמארק ההורדות וההסטוריה ממחשב אחר.
מישהו יודע איך אפשר לבטל את זה?

את מתכוונת ל chrome? אם כן אז ללוחץ על שלש הנקודות בצד ימני העליון ואז Settings ואז על Turn Off

יהלי ברגר

משתמש רשום
D I G I T A L
עשיתי את זה. זה לא עזר. אני עדיין רואה בדף הראשי של CHROM את המיקומיםהאחרונים שלי ממכשיר אחר.
ניסיתי גם לעשות איפוס סנכרון. שום דבר לא עוזר

יהלי ברגר

משתמש רשום
D I G I T A L
אני חושבת שכן הצלחתי לבטל את הסנכרון רק שאני רוצה להחזיר לעצמי את הבוקסמארקס הקודמים שהיו לי. יש למישהו מושג איך עושים את זה?

Panda

משתמש מקצוען
עשיתי את זה. זה לא עזר. אני עדיין רואה בדף הראשי של CHROM את המיקומיםהאחרונים שלי ממכשיר אחר.
ניסיתי גם לעשות איפוס סנכרון. שום דבר לא עוזר

הפסקת הסינכרון לא מוחקת את מה שכבר סונכרן אלא אם כן בחרת בזה בזמן שלחצת על Turn Off.
בשביל למחוק את מה שכבר סונכרן צריך לאפס את הפרופיל של Chrome

יהלי ברגר

משתמש רשום
D I G I T A L
הפסקת הסינכרון לא מוחקת את מה שכבר סונכרן אלא אם כן בחרת בזה בזמן שלחצת על Turn Off.
בשביל למחוק את מה שכבר סונכרן צריך לאפס את הפרופיל של Chrome
ויש לך מושג איך אני מחזירה לעצמי את הבוקסמארקס שהיו לי קודם?
חוץ מזה יש לי בעיה מעצבנת מאז שעשיתי את הסנכרון שכשאני פותחת CHROM הוא מציג לי דף כזה
upload_2019-12-15_12-16-31.png

יהלי ברגר

משתמש רשום
D I G I T A L
ולא כמו שהוא הציג לפני כן דף עם אייקונים של המקומות הכי שכיחים שאני מבקרת בהם. זה נורא מעצבן.

Panda

משתמש מקצוען
חוץ מזה יש לי בעיה מעצבנת מאז שעשיתי את הסנכרון שכשאני פותחת CHROM הוא מציג לי דף כזה

תחת settings ב On Startup את יכולה לשנות את ההגדרות של זה:

upload_2019-12-15_12-19-25.png

ויש לך מושג איך אני מחזירה לעצמי את הבוקסמארקס שהיו לי קודם?

Bookmarks שלא היו מקושרים לחשבון מסוים?

יהלי ברגר

משתמש רשום
D I G I T A L
1.לסגור את chrome , לוודא שהוא סגור גם ב task manager
2.באותו התיקייה יש עוד קובץ בשם Bookmarks ללא סיומת . לשנות את שם הקובץ ל Bookmarks.old
3.לשנות את שם הקובץ Bookmarks.bak ל Bookmarks
4. להפעיל את chrome
לא עבד.
אולי פספסתי משהו?...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  45  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה