דרוש מידע ביטול צינתוקים לטלפון כשיש אזעקה

YAKOV COHEN

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
בניידים יש רשימת דחייה/רשימה שחורה ואז לא מקבלים שום טלפון.
בנייח זה באמת בעיה.
אם זה לא חסום צריך להתקשר ולבטל.
אצלי אין רשימה שחורה... :confused: :(
יש לי 208

ש

שרות

אורח

אברמל

משתמש פעיל
@אביגיל !!
@אימי ואני
@YAKOV COHEN
תתקשרו לימות המשיח 0773137770
שלוחה 6 ואז 3 יש אפשרות להסרה מצינתוק (כמובן אם המערכת בימות המשיח)
בהצלחה
תקיש 6 תמתין עד שמתחיל הקראה ואז להקיש 3
עובד מצויין.
שימו לב שאם תבחרו בהסרה מלקבל צינתוקים
זה יסיר אתכם מכל הקוים של ימות המשיח, גם מהקוים שאתם כן מעוניינים לקבל צינתוקים אם ישנם כאלה

ש

שרות

אורח
שימו לב שאם תבחרו בהסרה מלקבל צינתוקים
זה יסיר אתכם מכל הקוים של ימות המשיח, גם מהקוים שאתם כן מעוניינים לקבל צינתוקים אם ישנם כאלה
לא נכון
תקשיב
יש אפשרות למערכת מסוימת.
(פעם היה מכל המערכות)

אביגיל !!

משתמש פעיל
תחשבו שיש מקומות שמקבלים צינטוק ארוך וחזק פי כמה
והם גם צריכים לברוח למרחב מוגן מה"צינטוק" הזה.

סתם כי צרם לי שאם נפטרים מהצינטוק אז כבר הכל בסדר.
זה נכון מאד, אבל עדיין לא אור שאני צריכה לקבל 80 צינתוקים ביום...
גם בארץ זה מחולק כל פעם אזור אחר...:rolleyes::rolleyes:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה