תאונה ביטוח שמשה לרכב

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
נפל לנו על האוטו פטיש מקומה 4. השמשה התנפצה, יש ביטוח לשמשה. האם השכן צריך לשלם? לא אכפת לי להפעיל ביטוח אבל חוששים לגזל

אמא לשלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תשאלו רב
אם יש לכם ביטוח על שמשות אין צורך להפעיל את הביטוח עבור זה

אמא לשלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לא הבנתי, אם יש ביטוח לא להפעיל ואם אין להפעיל?
השמשות מגיעות כחלק מחבילה ולא כלול אוטומטית בביטוח
השאלה אם זה כלול בביטוח שלך
אם אין לך ביטוח על שמשות אז לא תקבל החזר
מובן?

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
השמשות מגיעות כחלק מחבילה ולא כלול אוטומטית בביטוח
השאלה אם זה כלול בביטוח שלך
אם אין לך ביטוח על שמשות אז לא תקבל החזר
מובן?
אני אסביר שוב את השאלה.
אני אתבע את הביטוח, האם אני צריך לספר מי פגע? זה מענין אותם? הם יתבעו את הפוגע? בכמה? יותר משתלם לתקן לבד(לשכן)?

המטבח של סימא

משתמש מקצוען
אני אסביר שוב את השאלה.
אני אתבע את הביטוח, האם אני צריך לספר מי פגע? זה מענין אותם? הם יתבעו את הפוגע? בכמה? יותר משתלם לתקן לבד(לשכן)?
עד כמה שזכור לי מדווחים לביטוח וממלאים טופס ברשת והם נותנים רשימת מקומות שאפשר לתקן, אפשר לשקר ולהגיד שהגעתם לרכב והחלון היה שבור..זה באמת שאלה הלכתית ולא פורומית.

T5

משתמש פעיל
שלום
כותב מנסיון כמה פעמים החלפתי שמשות דרך ביטוח שמשות
לא שואלים שאלות מיותרות רק תאמר יש לי חלון שבור רוצה להחליף
והביטוח מפנים למקום בו מחליפים שמשות והם אמורים לטפל בעניין
רק צריך לשלוח תמונה של השבר אפילו משהו קטן שבור אמור לזכות בשמשה חדשה
הבעיה היחידה שיש זה הזמן וטרטרת הניירת וכו' אבל תשלום אין כלל וכלל וגם לא מעלה פרמיה

נערך לאחרונה ב:

בן עמרם

משתמש פעיל
אני לא מבין, אם מישהו עשה לך תקלה באוטו - לדוגמא נפל לו פטיש מהמרפסת בדיוק על הצמיג שלך וקרע אותו, ואין לך חליפי (גם הוא קרוע למשל) , ויש צורך בגרירה, הוא חייב לשלם את הגרירה? או שאתה מפעיל את ביטוח הגרירה? (כמובן שזה לא עולה שום דבר וגם לא מעלה את הפרמיה, זה לא הנושא בכלל)
נראה לי שכיסוי גרירה ושמשות מכסה כל מקרה , בדיוק כמו ביטוח מקיף.
(אגב, בסופרמרקטים הגדולים אם נשבר מוצר בתוך החנות- יש להם ביטוח על זה ואתה לא צריך לשלם, האם גם כאן נחשוש לגזל בהפעלת הביטוח?)

המטבח של סימא

משתמש מקצוען
אני לא מבין, אם מישהו עשה לך תקלה באוטו - לדוגמא נפל לו פטיש מהמרפסת בדיוק על הצמיג שלך וקרע אותו, ואין לך חליפי (גם הוא קרוע למשל) , ויש צורך בגרירה, הוא חייב לשלם את הגרירה? או שאתה מפעיל את ביטוח הגרירה? (כמובן שזה לא עולה שום דבר וגם לא מעלה את הפרמיה, זה לא הנושא בכלל)
נראה לי שכיסוי גרירה ושמשות מכסה כל מקרה , בדיוק כמו ביטוח מקיף.
(אגב, בסופרמרקטים הגדולים אם נשבר מוצר בתוך החנות- יש להם ביטוח על זה ואתה לא צריך לשלם, האם גם כאן נחשוש לגזל בהפעלת הביטוח?)
בשתי מילים..לשקר את הביטוח או לספר את האמת?

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מה זאת אומרת. אם הביטוח שואלים כדי לכסות את עצמם, מותר לשקר? זה עולה לביטוח וביטוח זה עסק שאסור לגזול

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אנחנו שאלנו רב וצריך להגיד לפני או אחרי.
אם נגיד לפני הם יכסו את זה?
הבעיה הגדולה אם הם מכסים הם יפנו למזיק? יתבעו אותו בסכום גדול יותר מאשר תיקון עצמי?
אם נספר אח"כ או שהוא יפנה בעצמו זה משהו שקל לסדר?
יש מוסך מחר בירושלים שיכל לקבל באופן פרטי או שאין סיכוי?

אמא לשלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני אסביר שוב את השאלה.
בנוגע לשמשות
הם משלמים גם על שבר שקרה שלא בעקבות תאונה.
למה אתה שואל כאן? תשאל את סוכן הביטוח שלך בשביל זה עשית את הביטוח אצלו.

אמא לשלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
השכן אמר לנו שיש לו ביטוח מבנה צד ג' האם זה מכסה על הניפוץ שמשה?
אשמח לדעת ממישהו שמתמחה בנושא ביטוחים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה