דרוש מידע ביטוח משלים בקופ"ח

חרמון

משתמש מקצוען
בעקבות האשכולות השונים וחשיבה מחודשת,
מבררת האם יש טעם בביטוח המשלים בקופ"ח?
מתי נפגשים בצורך הזה?
באם לנשים כדאי במיוחד?
אשמח לכל הודעה בנושא.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אם אין לכם ביטוח בריאות פרטי, ודאי שכדאי.
אנשים ברחוב עושים חשבון "כאן ועכשיו" כלומר: "שילמנו שנתיים 1000 ש"ח וקיבלנו בחזרה רק 800 - חבל על הכסף".
אבל הם טועים! כי זה דבר ראשון ביטוח. שיודו לה' שהם לא ניזקקו לנצל אותו, אבל סיבוכים במצבים מסויימים אתה יכול לקבל התיעצות עם מומחים ותרופות יקרות מאוד מאוד.
כמו שיש לך ביטוח רכב
וביטוח דירה
וביטוח נסיעות לחו"ל
וכו'

אם יש לך ביטוח בריאות פרטי צריך לבדוק לפעמים זה די מיותר כי זה כפל ביטוחי.

חרמון

משתמש מקצוען
אם אין לכם ביטוח בריאות פרטי, ודאי שכדאי.
אנשים ברחוב עושים חשבון "כאן ועכשיו" כלומר: "שילמנו שנתיים 1000 ש"ח וקיבלנו בחזרה רק 800 - חבל על הכסף".
אבל הם טועים! כי זה דבר ראשון ביטוח. שיודו לה' שהם לא ניזקקו לנצל אותו, אבל סיבוכים במצבים מסויימים אתה יכול לקבל התיעצות עם מומחים ותרופות יקרות מאוד מאוד.
כמו שיש לך ביטוח רכב
וביטוח דירה
וביטוח נסיעות לחו"ל
וכו'

אם יש לך ביטוח בריאות פרטי צריך לבדוק לפעמים זה די מיותר כי זה כפל ביטוחי.
יש לי ביטוח פרטי לקטסטרופות בלבד תרופות שלא בסל, השתלות וניתוחים בחול.
השאלה מה נותן לי ביטוח משלים בקופ"ח?
רפואה משלימה וטיפולים התפתחותיים- לא משו שקורסים מזה כלכלית אם הינו צריכים את זה...
השאלה האם זה נכון שבלי ביטוח משלים התור לניתוחים ארוך וכו?

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
יש לי ביטוח פרטי לקטסטרופות בלבד תרופות שלא בסל, השתלות וניתוחים בחול.
השאלה מה נותן לי ביטוח משלים בקופ"ח?
רפואה משלימה וטיפולים התפתחותיים- לא משו שקורסים מזה כלכלית אם הינו צריכים את זה...
השאלה האם זה נכון שבלי ביטוח משלים התור לניתוחים ארוך וכו?
אם מומחה לביטוח אמר לכם שהביטוח שלכם מכסה [בין השאר] את כל הקטסטרופות שיש בביטוח המשלים. אז באמת הוא מיותר.
אא"כ אתם רואים בעניים שאתם "מרויחים ממנו". למשל בטיפולי שיניים, בתרופות ללא מרשם [חודשיים דיקלקטין זה רווח של 700 ש"ח], ב"סל הריון ולידה" וכו'.
בגדול לנשים בגילאי 20-40 זה תמיד כדאי, זה מכסה את עצמו. כמובן יש חריגים.
אם אתם לא כ"כ דחוקים כלכלית, אני הייתי משאיר, ולו בשביל הנוחות והנגישות, שלא צריך להביא התחייביות על כל דבר וכו', והתיק הרפואי מרוכז במקום אחד, והנחה אוטומטית על תרופות ולא לרוץ לבקש החזר וכו'.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  15  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה