עזרה ביטוח מבנה

אושרת77

משתמש רשום
תראה, בגדול הביטוח מתייקר כשמבטחים דרך סוכן, ולכן עדיף לבטח ישירות דרך החברות - תבדוק בהפניק, יש להם מחירים אטרקטיביים וגם כיסוי ביטוחי מאוד רחב

MIZ_76

משתמש חדש
לא עדיף לך ישירות דרך חברת ביטוח ללא סוכן?? לדעתי זה מוזיל משמעותית... ניסיתי לעשות סקר שוק ובינתיים דרך חברת הפניקס יצא הכי משתלם ומהניסיון שלי יש להם אחלה שירות אז שווה לבדוק. בכללי מומלץ לבדוק בכמה מקומות לפני שאתה סוגר כדי לנסות לקבל את ההצעה הכי טובה

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
תראה, בגדול הביטוח מתייקר כשמבטחים דרך סוכן, ולכן עדיף לבטח ישירות דרך החברות - תבדוק בהפניק, יש להם מחירים אטרקטיביים וגם כיסוי ביטוחי מאוד רחב
כל דבר יותר זול ללא סוכן
השאלה מי יטפל במדה ויהיה תביעה ומה השירות שתקבל

בעסקים ובמבנים שזה יכול להיות מילוני שקלים
לא הייתי ממליץ בכלל ללכת בלי סוכן שאתה סומך עליו שיעשה הכל בשבילך

edemar

משתמש מקצוען
יש לי סוכן דוד
נתן לי את ההצעה הכי טובה
מבין כל החברות
אמנם ביטוח ישיר היו גם זולים
אבל הוא יותר
קוראים לו דוד כהן 0527090254
אם כבר אז תגידו שאחות של מנחם מחולון שלחה אתכם
בהצלחה!

רעות32

משתמש חדש
ממה שבדקתי לאחרונה יותר זול לבטח דרך החברה עצמה.. הפניקס יצא יותר זול משאר החברות ,אפשר לחדש דרך האפליקציה את הביטוח והמחיר נשאר אותו דבר ואפילו אפשר להוזיל.

edemar

משתמש מקצוען
44 שח לדירה 5 חדרים זה יקר ?
תבדקו איתו מבירור שלי הוא מאוד זול בהצלחה!
יש לי סוכן דוד
נתן לי את ההצעה הכי טובה
מבין כל החברות
אמנם ביטוח ישיר היו גם זולים
אבל הוא יותר
קוראים לו דוד כהן 0527090254
אם כבר אז תגידו שאחות של מנחם מחולון שלחה אתכם
בהצלחה!

תמר ברנשטיין

מאסטרית בעיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ממה שבדקתי לאחרונה יותר זול לבטח דרך החברה עצמה.. הפניקס יצא יותר זול משאר החברות ,אפשר לחדש דרך האפליקציה את הביטוח והמחיר נשאר אותו דבר ואפילו אפשר להוזיל.
דוקא בדקתי בהפניקס ויצא לי הרבה יותר יקר מאשר דרך הסוכן.

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
תפסיקו לחפש את הכי זול בביטוח.
תשוו גם כיסויים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה