קורונה בידוד בחדר או בבית?

elishevart

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אני צריכה להיות בבידוד למשך 3 ימים הבאים, האם אני צריכה להיות סגורה בחדר או להיות סגורה בבית כשיש מסביב עוד אנשים?
גם ככה הייתי ליד כל בני המשפחה במשך כל השבוע האחרון, יש עניין שלקראת הסוף והימים האחרונים (שרק אז התברר לי שהייתי ליד חולה) אני אתבודד בחדר?
עברתי יום אחד כזה, וזה למותתתתת משעמום ודיכאון.

שינדלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אני צריכה להיות בבידוד למשך 3 ימים הבאים, האם אני צריכה להיות סגורה בחדר או להיות סגורה בבית כשיש מסביב עוד אנשים?
גם ככה הייתי ליד כל בני המשפחה במשך כל השבוע האחרון, יש עניין שלקראת הסוף והימים האחרונים (שרק אז התברר לי שהייתי ליד חולה) אני אתבודד בחדר?
כן,
כך הורה לנו אישית ד״ר הרט אפילו אחרי בדיקה שלילית.

שינדלה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
:(
לצאת עם מסיכה גם אי אפשר?
נראה לי נהיים חולים רק מהבידוד
אצלינו הוא לא הסכים.
הייתי ממליצה בכל אופן לשאול אותו שוב,
כי יתכן שזה תלוי בסוג החשיפה וכולי

פנינה 99

משתמש סופר מקצוען
אולי כל המשפחה תעבור למצב בידוד ל 3 ימים.

elishevart

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אופציה אחרת זה שאת תהיי בבית עם הילדים ובעלך ב"בידוד" כשהוא בבית לאותם 3 ימים. לא מונע את היציאה שלו אבל בתוך הבית שיהיה רק בחדר
תודה.
אני רווקה. בבית עם הורים שלי ואחים, אז לא כ"כ ילך.. :)

racheli.

משתמש פעיל
אופציה אחרת זה שאת תהיי בבית עם הילדים ובעלך ב"בידוד" כשהוא בבית לאותם 3 ימים. לא מונע את היציאה שלו אבל בתוך הבית שיהיה רק בחדר
נראה לי בעייתי כי אם היא תכניס לו אוכל, היא יכולה להדביק אותו.
(הבנתי שזה לא רלוונטי, אני כותבת מבחינה עקרונית...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  38  פעמים

לוח מודעות

למעלה