דרוש מידע בוקינג

בערימט

משתמש רשום
שכרתי דרך בוקינג רכב בארה"ב לשלושה ימים ויש איזה בעיה בשם שלא תואם להזמנה
אני מנסה להשיג את השירות לקוחות של בוקינג מאתמול בערב (אצלינו צהריים...) עד עכשיו ועדיין אין מענה לא בהודעות ולא בשיחה טלפונית
בשיחה טלפונית זה מחייג ואומר את השלוחות אבל בפועל כשאתה לוחץ מספר שלוחה זה לא 'מרגיש' שלחצת וממשיך להקריא את כל השלוחות וזה לא משנה איזה שלוחה אתה לוחץ להזמנה חדשה או ישנה וכו'
וזה לא משנה מה אתה מחייג את המספר הישראלי או בריטניה ולא משנה מאיפה אתה מחייג מישראל (חברים התקשרו בשבילי...) או מארה"ב
תכל'ס מחפש דרך להשיג אותם או אחד מהסוכנים שלהם בדחיפות!!!!! וכל מי שיש לו עיצה נא להתקשר או להשאיר הודעה
0535483595
חייב עזרה!!!!!!

בערימט

משתמש רשום
עד עכשיו מה שניסיתי:
ניסיתי לשלוח הודעת אימייל לבוקינג
חזרו אליי שיחה ממחלקה אחרת בבוקינג ורצו שאדבר עם מישהו באנגלית. הסברתי שאני רק דובר עברית... בקיצור משא ומתן הלוך חזור ללא מענה רציני
שיחות הלוך חזור
נתנו לי מספר אחר 033722087
שם גם הודעה באנגלית שאין מענה כרגע בעברית ויש רק באנגלית
נתתי למישהו לדבר ולהסביר מה הבעיה
נתנו לי לחכות 20 דקות והשיחה התנתקה
מה שעשיתי, הארכתי דרך סוכן מקומי את השכירות שלקחתי מיום אחד לכמה ימים
עכשיו אני מנסה ליצור קשר עם בוקינג לפחות לקבל חזרה את הכסף
יש למישהו רעיון איך להגיע למישהו שם???

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה