בודקת אפשרויות לקמפיין לחברה שלנו

צעירה

משתמש רשום
שלום כולם, אני מבררת עכשיו מהם האפשרויות של השיווק ויחסי ציבור בשבלי החברה שלנו.
הייתי שמחה לשמוע מה יש לכם המומחים להציע?
אפשרויות, רמת התקציב הדרוש וכדומה...
אשמח לקבל לאישי
תודה

חוצ ניק

משתמש צעיר
תקנון:
א. תדבר בשפה יפה ומכובדת.
ב. אני צריך לעשות פרסומת לחנות חליפות, יש לכם רעיון?
יקבל מענה בשיטת מחסני חשמל -"שלם וקח".
ג. במידה והשואל נמנה בין שורותינו,
עליו להתייחס בבקשתו לשבע השאלות דהיינו:
מי, מה, למי, את מי, מתי, איה, איך ולמה.

תודה רבה.

בונפיס

משתמש צעיר
חוצ,
לשם שינוי אני יכול להגיד שאני אוהב את החוק..

צעירה

משתמש רשום
לא הבנתם אותי נכון,
אני מחפשת מישהו שיעשה לי את הקמפיין...
לא לעשות לבד!!!

חוצ ניק

משתמש צעיר
נכתב ע"י צעירה;181433:
לא הבנתם אותי נכון,
אני מחפשת מישהו שיעשה לי את הקמפיין...
לא לעשות לבד!!!

הבנתי נכון.
לכן הוספתי גם את הסעיף השלישי - והדגשתי אותו.
תני כמה שיותר פרטים על אידאל. תודה רבה ובהצלחה.

צעירה

משתמש רשום
אוקי, אני אנסה...
החברה שלנו הינה חברה בע"מ שנותנת שרות של בניית אתרים. החל מאתרי תדמית פשוטים יחסית עד לאפליקציות רשת משוכללות בהתאמה אישית ללקוח.
עד כמה שידוע לי אין עוד חברה בסדר גודל כזה ורמת מומחיות כזו בציבור שלנו.
קהל היעד שלנו הם עסקים, מוסדות וכן הרבה אנשים פרטיים שהיו מעוניינים לפתוח מייזם באינטרנט. אנשים שרוצים אתרים מקצועיים ברמת גימור גבוהה וסטייל, אך עם הבנה של הניונסים הדקים המגבלות שלנו כאנשים חרדיים, שרוצים אתרים על טהרת הקודש.
יש לנו באתר צוות של תכנות מלבד צוות הגרפיקאים מה שאין לפירלנסרים שיש בציבור שלנו.
המנכ"ל של אידיאל הוא שרולי טייבר- שרולי הוא מתכנת מבריק ומבין גדול בכל תחום האינטרנט.
כל הצוות שלנו הוא חרדי לחלוטין. העסק ממוקם בביתר עילית.

זהו- אילו כל הפרטים שאני יכולה לחשוב עליהם...
אשמח לשמוע משוב

דינקיס

משתמש פעיל
D I G I T A L
מה אתם מחפשים בדיוק חברה שתשווק אותכם ברמה הטכנית של להביא לקוחות, או חברה שתעשה לכם יחסי ציבור ופרסום?

פעיל

משתמש רשום
סתם כך. אחת הבעיות שלדעתי מפריעות לעסקים בציבורנו להפעיל אתרים וכדו', היא חוסר הידע הנדרש להחזיק שרת ולתפעל את האתר יומיום. אתם מספקים גם את השירות הזה, או שאתם רק בונים את האתר?

צעירה

משתמש רשום
יש דבר כזה של חברה שמביאה לקוחות טכנית? אדרבה...
בכל מקרה לא התכוונתי לזה.
התכוונתי לפרסום ויחסי ציבור

צעירה

משתמש רשום
אנחנו מחזיקים שרתים ונותנים גם שירות של אחסון אתרים וקידום אתרים.
האמת שרב הלקוחות שלנו יעדיפו לתפעל את האתר שלהם בעצמם מאחר ואנחנו נותנים אתרים דינמיים שמאוד קל לתפעל. בכל מקרה מי שמעוניין יכול גם לקבל שירות של תפעול האתר בהחלט.

צעירה

משתמש רשום
חברה מה, אף אחד אינו מעוניין?
מקפיצה---

yochi000

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
תנסי אצל: מותגים - פרסום והפקות. משרד פרסום צעיר ונועז, עם הרבה הרבה אפקט ומקצועיות.
הם ממוקמים ברח' בית הדפוס 20, מס' הטלפון שלהם הוא: 02-5804480
הם יתנו לך שירות של יחסי ציבור, ופרסום בצורה הכי טובה ולא מתנשאת...

פוס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
או אצל בונפיס/אלמנט - כאן בפורום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה