דרוש מידע בוגבו דרגונפליי

100 אחוז

משתמש צעיר
אני קניתי דרגונפלי. ויכולה לשתף בשיקולים:
בי 6 יותר יציב, ויותר עם נסיון לגבי האיכות שלו.
מצד שני הוא כבר "חפור" ולכל בן אדם שני (או ראשון) יש אותו.
אני לא התלהבתי מדבר כזה...
הדרגונפלי- חדש, מעניין, מתקפל בקלות מטורפת, פחות יציבה.
יותר מקורי (בינתיים בכל מקרה)

דבורה-

משתמש רשום
אני קניתי דרגונפלי. ויכולה לשתף בשיקולים:
בי 6 יותר יציב, ויותר עם נסיון לגבי האיכות שלו.
מצד שני הוא כבר "חפור" ולכל בן אדם שני (או ראשון) יש אותו.
אני לא התלהבתי מדבר כזה...
הדרגונפלי- חדש, מעניין, מתקפל בקלות מטורפת, פחות יציבה.
יותר מקורי (בינתיים בכל מקרה)
מי מחפש מקוריות בעגלה?
לפי דעתי נוחות ופרקטיות הכי חשוב

לי יש דרגונפלי
לגבי הקיפול שקשה בהתחלה- הפעמים הראשונות לא נספרות. כל דבר קשה בהתחלה.
הקיפול שלה מאוד קל אחרי שקולטים אותו ונח מאוד, כשאני עולה לאוטובוס אני לא צריכה לבקש עזרה מאנשים, מחזיקה את הילדה ביד אחד וביד השניה מקפלת ומכניסה לתא מטען
אפילו גיסתי שמעולם לא קיפלה את העגלה הזו התקשרה אלי בלחץ כשהיא ממתינה לאוטובוס ושאלה איך מקפלים, הדרכתי אותה בטלפון והיא הצליחה ממש בקלות (זה לא מנע ממנה להתקשר אלי ולשאול שוב בדרך חזור😉)
בי 6 קלה יותר ובכיף אפשר לסחוב בשתי ידיים במדרגות, את הדרגונפלי אין מצב לסחוב בשתי ידיים. מהבחינה הזאת היא אולי טובה לאנשים שהורסים עגלות בסחיבה ישירה על המדרגות. אבל זה כבר לשיקול דעתכם.
נסיעה על מדרכות - הבנתי שבי 6 נתקעת בכל מהמורה בגלל הגלגלים הקטנים ואין יציבות לילד שקופץ בפנים עם כל בור בדרך. (ב"ב לעיונכם...) הדרגונפלי דומה יותר לפוקס בקטע הזה. נוסעת חלק יותר.

מחשבה לאחור יתכן שהייתי קונה בי 6. (אם כי יתכן שהייתי אומרת הפוך אם הייתי קונה אותה😉)

נערך לאחרונה ב:

morl

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
אני גם קניתי את הדרגונפליי ,
בשימוש כחודשיים + ועדיין בגדר בודקת אותה.
היא קלה מאוד! נוחה לתינוק ולאמא. נסיעה ממש טובה ונוחה גם על מהמורות !
הקיפול עם האמבטיה, אין לי מושג למה -לא תמיד הולך בקלות (אולי פשוט לא הבנתי את הקונץ-אשמח לשמוע ממנוסות)
פלוס נוסף בעייני העגלה יפה מאוד, סטייל של עיצוב ועדיין לא נדושה....
והשירות של בוגבו כבר הספקתי לנסות הוא מושלם ,שלחו לי חלק שאני הרסתי בחינם ועד הבית (קשת של הגגון)
ולא נראה לי שהם אמורים להביא נילון גשם בחינם
היו לי כבר כמה עגלות אף פעם לא קבלתי .

morl

משתמש רשום
עיצוב ואדריכלות פנים
הארה נוספת ,
בעלי הרגע הביא את הדרגונפליי מהאוטו
ואמר : זה המרצדס של העגלות ,איזה נסיעה איזה פתיחה
אז יש דעה של אבא אם חשוב לכם(:

dassip

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
לי יש דרגונפליי 5 חודשים ואני מרוצה בטירוף!!
לגבי השיקול אם בי 6 או דרגונפליי לדעתי אין בכלל מה להתלבט, ברור שדרגונפליי, כייפית ונוחה מאוד וגם חדישה
הבי6 ישנה וממש נמאס לראות אותה ברחוב, מצחיק שאנשים עוד קונים אותה.

to

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אני גם קניתי את הדרגונפליי ,
בשימוש כחודשיים + ועדיין בגדר בודקת אותה.
היא קלה מאוד! נוחה לתינוק ולאמא. נסיעה ממש טובה ונוחה גם על מהמורות !
הקיפול עם האמבטיה, אין לי מושג למה -לא תמיד הולך בקלות (אולי פשוט לא הבנתי את הקונץ-אשמח לשמוע ממנוסות)
פלוס נוסף בעייני העגלה יפה מאוד, סטייל של עיצוב ועדיין לא נדושה....
והשירות של בוגבו כבר הספקתי לנסות הוא מושלם ,שלחו לי חלק שאני הרסתי בחינם ועד הבית (קשת של הגגון)
ולא נראה לי שהם אמורים להביא נילון גשם בחינם
היו לי כבר כמה עגלות אף פעם לא קבלתי .
הקיפול אמור להיות ממש פשוט - אם זה לא כך סימן שלא מבצעים בדיוק כמו שצריך, גם לי היה בהתחלה מסובך עד שהתעמקתי בסרטון הזה https://www.youtube.com/watch?v=UAwS_l036HQ (אני למשל פספסתי את הקטע שצריך קודם כל את הגלגלים)
אם עדין לא ברור בחנות בוודאי ידעו להדגים.

to

משתמש פעיל
צילום מקצועי
למה אין מצב לסחוב ב 2 ידיים? לפי המשקל נשמע שהיא קלה יחסית.
כי היא גדולה יחסית, גבר כמובן יצליח.
אני אישית סוחבת אותה מקופלת - ככ קל לקפל, ואפשר גם לקפל כשהדברים בתא מטען (בתיק הייעודי) שזו הדרך הכי פשוטה בשבילי כשאני צריכה להעלות אותה כמה קומות.

אילה מינה

משתמש מקצוען
לגבי השיקול אם בי 6 או דרגונפליי לדעתי אין בכלל מה להתלבט, ברור שדרגונפליי, כייפית ונוחה מאוד וגם חדישה
נו באמת
הדגונפלי לטעמי מכוערת אימה
הבי 6 לא מתקרבת להיות ישנה
זו אמירה די מוזרה

Yael Mor

משתמש מקצוען
נו באמת
הדגונפלי לטעמי מכוערת אימה
הבי 6 לא מתקרבת להיות ישנה
זו אמירה די מוזרה
זה מה שקורה כשקונים עגלה כדי שיהיה לי כמו שיש לכל השכונה ולא באמת מפעילים שיקול דעת... כזה מצחיק להסתובב באזורים חרדיים ולראות את כולן עם הדרגונפליי, מעניין מה הן עשו עם הבי 5 ו6 שלהן מהילד הקודם...
אז את בעצם אומרת בצורה ברורה שאת קונה את העגלה הזו כי נמאס לראות את הקודמת ברחוב...הבי 6 הרבה יותר הגיונית אם כבר מדברים על הבדלים בין 2 העגלות.
בקיצור, בוגבו זה נטו סחף חברתי. לא מכירה עדיין מישהי שקנתה אותה בגלל האיכות שלה או הנוחות, כי אם נתחיל לדבר על הפרמטרים האלו יש עוד עגלות אחרות שעוקפת אותה בהליכה. בקיצור, בוגבו העולמית צריכה לשלם אחוזים לחרדים, אם לא אנחנו מי היה קונה אותם..

אילה מינה

משתמש מקצוען
זה מה שקורה כשקונים עגלה כדי שיהיה לי כמו שיש לכל השכונה ולא באמת מפעילים שיקול דעת... כזה מצחיק להסתובב באזורים חרדיים ולראות את כולן עם הדרגונפליי, מעניין מה הן עשו עם הבי 5 ו6 שלהן מהילד הקודם...

אז את בעצם אומרת בצורה ברורה שאת קונה את העגלה הזו כי נמאס לראות את הקודמת ברחוב...הבי 6 הרבה יותר הגיונית אם כבר מדברים על הבדלים בין 2 העגלות.
בקיצור, בוגבו זה נטו סחף חברתי. לא מכירה עדיין מישהי שקנתה אותה בגלל האיכות שלה או הנוחות, כי אם נתחיל לדבר על הפרמטרים האלו יש עוד עגלות אחרות שעוקפת אותה בהליכה. בקיצור, בוגבו העולמית צריכה לשלם אחוזים לחרדים, אם לא אנחנו מי היה קונה אותם..
יש לציין שקניתי בוגבו ממש לאחרונה
אבל דווקא בי חמש
היא הכי התאימה לצרכים שלי
באזור שלי אין כמעט כאלה(אזור מעורב)
יומחד הלכתי לאירוע לנשים בחלד והיו שם מלא נשים
כולן עם בוגבו
וואלה
התפדחתי
אני רק לא מבינה את הסחף על הדרגונפליי
היא יקרה מאוד ומכוערת נורא

אחת--

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
מתעניינת על הדרגונפליי
מי שיש לה ובשימוש אשמח אם תרשום אם מרוצה או לא?

יעל קפלן

משתמש חדש
מנוי פרימיום
עגלה טובה במיוחד, נוחה ופרקטית מאוד,
צורת הקיפול שלה בהחלט משמעותית,
וגם בהחלט אין על צורת העיצוב והאיכות של בוגבו!!
בקיצור ממליצה מאוד!!

אחת--

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
סל קל של בוגבו - מתחבר לעגלה? נח?
יש למישהי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  39  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה