בובה, משיעורי בית משיעור 4 בזיבראש

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י גילה;692709:
גינגית,
לא ראיתי מה שהעלית פה, וחבל, כי העבודות שלך תמיד יפות מאד,
הבת שלי סיימה לא מזמן זיבראש. אומרים שזה תוכנה מדהימה וכו', שלא צריכים לדעת לצייר, אבל העובדות הן - שמי שמציירת יפה גם מפסלת יפה, כי היא פשוט יודעת איך לעשות את זה. התוכנה מסייעת כמובן בזה. בפירוש אמרה לי שבנות שלא ידעו לצייר הצליחו פחות. כך גם מה שאמרו לך על אנטומיה אני רואה את זה פשוט בתור עצה - כדי ליצור פנים נכון, צריך לדעת איך הן נראות. (לא מדברת על בעיה של שיעור 4 שעדיין לא ידועים כל הכלים ולכן את לא יכולה עדיין ליצור- לבת שלי הסתבר אחרי שנתנו להם בהתחלה להסתבך עם פנים שיש כלים אחרים קלים הרבה יותר, ובכלל - הכל נהיה קל יותר ונכון יותר)
אז אולי אנטומיה זה קצת מקיף מידי..., אבל כשהיא בנתה פנים היא ישבה עם מראה והסתכלה איך צריך בדיוק להיראות. כך כל דבר שהיא פיסלה בהתחלה - בובות, מאכלים וכו' - היא ישבה עם זה ובדקה מכל זוית. כך היה לה הרבה יותר קל.
בהצלחה!!! אל תתייאשי!!!!

תודה גילה, אבל למה בכלל שמישהו יחשוב שמי שיודע לעשות עם הידיים דברים יפים, יכול מיד לקחת תוכנה ועוד לפני שלמד את כל הכלים שבה לעשות אותו הדבר כמו באמיתי, במציאות. זה מטופש לחשוב כך. וזה מראה על חוסר הבנה בסיסית בתוכנות. וזה מעצבן לשמוע את זה כי זה כל כך לא נכון.
לכן הורדתי את העבודה.
כי אין מצב שבתוכנה הזו אוכל להגיע לדיוק שאני יכולה לגיע עם הידיים בפלסטלינה ומסתמא שהציבור פה חוץ ממעטים לא מסוגלים להבין לא את התוכנה ולא את העבודה בה.

סא איור

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
צודקת, באמת מי שלא למד זיבראש לא יכול להבין.
חבל גם שהורדת את העבודה. ההערות שקיבלת הן ע"מ ללמוד מהן וילמדו אחרים.
נקודה חשובה: עבודה שיש הערות עליה -מראה שיש לה עתיד, שיש בכלל על מה לדבר.
עבודה שאין אפשרות להתחיל איתה בכלל- אין גם שום טעם להעיר ולרצות לשפר ע"מ להגיע להשגים טובים יותר בעבודה הבאה.
האם ציפית למחמאות ולעידוד בלבד? רק ממי שמבין בתוכנה? או שלא הבנתי.
בכל אופן כמעט כל אחד שמגיב , משקיע מזמנו ע"מ להיטיב לשני.
הערות נכונות-רק מהם משתפרים. דבר בדוק.
בהצלחה

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
תראי סא, מי שלא מבינה עבודה בתלת מימד, איך יכולה להעיר הערות בונות?
אפשר הכי הרבה להגיד שהאוזניים או העיניים לא במקום וזה נכון.
אבל להתחיל לייעץ לבן אדם ללמוד אנטומיה זה פשוט מיותר ולא נעים.
מילא אם תלתיסט היה אומר זאת.
זה כמו שאגיד לך על העבודות שלך [שהן מאד יפות אגב] שהאף לא נכון והעיניים גדולות מדי לפנים ושבעצם, כדאי לך ללמוד ציור לפני שאת ניגשת לתוכנה.

ברק09

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
קיצר, חבל שהורדת. חייבים ביקורת ע"מ להשתפר. כן, לפעמים יש הערות לא במקום שפוגעות באגו, אבל אם רוצים ללמוד באמת ולהשתפר צריך לדעת להפריד את המוץ וללמוד מהעיקר. אני מקווה שתתגברי על הטראומה הקטנה הזאת ותעלי עוד בקרוב. המון הצלחה!

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
מביקורות אינני מפחדת, אבל לתגובות שוללות מחוסר הבנה אין לי סבלנות.
אעלה כשיצא לי יותר מדוייק מבחינה אנטומית.

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י ברק09;692755:
קיצר, חבל שהורדת. חייבים ביקורת ע"מ להשתפר. כן, לפעמים יש הערות לא במקום שפוגעות באגו, אבל אם רוצים ללמוד באמת ולהשתפר צריך לדעת להפריד את המוץ וללמוד מהעיקר. אני מקווה שתתגברי על הטראומה הקטנה הזאת ותעלי עוד בקרוב. המון הצלחה!

מצטרף לדברים ואני רוצה להוסיף שאולי זה רק נראה שזה פוגע באגו אבל בסופו של דבר אני כיום אחרי שעברתי דרך ארוכה בתלת מימד ואני מגיע להדמיות ריאליסטיות נזכר בההערות שנתנו לי על העבודות הראשונות וכתבו לי למה זה לא מספיק ריאליסטי וכו' ואני נפגעתי עד עמקי נשמתי, כיום אני מסתכל על העבודות האלה ואני אומר לעצמי זה באמת לא היה מספיק ריאליסטי, זה נכון שההדמיות היו יפות מאוד לאותו שלב שבו הייתי אבל זה לא היה מושלם ובכלל בתלת תמיד שואפים קדימה גם אנשי מקצוע כל הזמן לומדים עוד ועוד.

פיקצר פרפקט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
תמנה, חבל שהורדת, לא ראיתי :(
אני מכירה אותך כמוכשרת מאוד, אפילו אם היה על זה הערות, בטוח יצא לך משהו יפה.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אני מעלה בשביל ביקורות, אין לי בעיה עם ביקורות.
וכי היתה ביקורת בונה שלא קיבלתי? אני גם בד"כ מתקנת לפי זה.

יש לי בעיה עם קטילות.
נא להבדיל ביקורות =/= קטילות
או בשפה ברורה יותר - יש ביקורת בונה ויש ביקורת הורסת.
לאחרונה נתקלתי בפרוג בהרבה ביקורות מהסוג השני ולכן אין לי סבלנות לזה.

ברק09

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י גינגית;692776:
אני מעלה בשביל ביקורות, אין לי בעיה עם ביקורות.
וכי היתה ביקורת בונה שלא קיבלתי? אני גם בד"כ מתקנת לפי זה.

יש לי בעיה עם קטילות.
נא להבדיל ביקורות =/= קטילות
או בשפה ברורה יותר - יש ביקורת בונה ויש ביקורת הורסת.
לאחרונה נתקלתי בפרוג בהרבה ביקורות מהסוג השני ולכן אין לי סבלנות לזה.
לכן כתבתי שעליך להפריד את המוץ מהעיקר. שווה לפעמים לספוג ולהתעלם מביקורת לא עינינית לטובת כמה הערות שיקדמו אותך מאוד, וב"ה יש כאן הרבה אנשים ששים לעזור.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
בעז"ה כשאתקדם קצת אעלה שוב

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
כל השבת למדתי אנטומיה וזה מה שיצא.

קבצים מצורפים

• boy-NEW.jpg
    KB 660.9 · צפיות: 6

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
איזה מותק!!!

יניב

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
איזה חמוד!!!!

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
היי הגזמתם במחמאות הפעם!
זה קשקוש של 5 דקות כבדיחה לעבודה הזו שבה חוץ מהאוזניים הגדולות, העיניים הפוזלות ועוד כמה בעיות, גם שלחו אותי ללמוד אנטומיה.

זו היתה בעצם בדיחה

קבצים מצורפים

• dalls.jpg
    KB 306.2 · צפיות: 6

פיקצר פרפקט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
יצא לך בדיחה נורא מתוקה.
כנראה שזה מה שקורה אחרי שלומדים שבת שלימה אנטומיה....:D אפילו הבדיחות יוצאות טובות מידי..

נתנאלה

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
חברה, שבת מיועדת לדברים אחרים...

גילה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
תודה גילה, אבל למה בכלל שמישהו יחשוב שמי שיודע לעשות עם הידיים דברים יפים, יכול מיד לקחת תוכנה ועוד לפני שלמד את כל הכלים שבה לעשות אותו הדבר כמו באמיתי, במציאות. זה מטופש לחשוב כך. וזה מראה על חוסר הבנה בסיסית בתוכנות. וזה מעצבן לשמוע את זה כי זה כל כך לא נכון.
לכן הורדתי את העבודה.
כי אין מצב שבתוכנה הזו אוכל להגיע לדיוק שאני יכולה לגיע עם הידיים בפלסטלינה ומסתמא שהציבור פה חוץ ממעטים לא מסוגלים להבין לא את התוכנה ולא את העבודה בה.
ח"ו, אם נפגעת ממני, אז הובנתי לא נכון!
אין מצב שמישהו לוקח את התוכנה ליד ויודע מה לעשות!!!! חייבים לתרגל פה המון!!!! והתוכנה מלאה בכלים ויש מה ללמוד. אני עצמי לא קולטת איך הבת שלי עובדת בזה, למרות שאני מסתכלת...
רק מתכוונת, שאני בטוחה שאחת כמוך, שיודעת לעבוד מקסים, תוציא גם מתוכנה זו את המקסימום,
וכמומי שיודעת איך נראה בית - תדע ליצור אותו, כך גם מי שיודעת איך נראית דמות - תיצור אותה נכון יותר, לכן נתתי לך את העצות - שהיא הסתכלה בראי וכו'

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י נתנאלה;693032:
חברה, שבת מיועדת לדברים אחרים...

איפה חוש ההומור שלך?
את באמת חושבת שזה מה שאני עושה בשבת?

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י גילה;693059:
ח"ו, אם נפגעת ממני, אז הובנתי לא נכון!
אין מצב שמישהו לוקח את התוכנה ליד ויודע מה לעשות!!!! חייבים לתרגל פה המון!!!! והתוכנה מלאה בכלים ויש מה ללמוד. אני עצמי לא קולטת איך הבת שלי עובדת בזה, למרות שאני מסתכלת...
רק מתכוונת, שאני בטוחה שאחת כמוך, שיודעת לעבוד מקסים, תוציא גם מתוכנה זו את המקסימום,
וכמומי שיודעת איך נראה בית - תדע ליצור אותו, כך גם מי שיודעת איך נראית דמות - תיצור אותה נכון יותר, לכן נתתי לך את העצות - שהיא הסתכלה בראי וכו'

לא יודעת אם אוציא את המקסימום, אבל אשתדל זה בטוח.
ובינתיים זה מה שיכולתי להוציא אחרי 4 שיעורים.
ולא יעזור להסתכל בראי [את זה עשיתי כשמידלתי בפלסטלינה]
כי גם אם אדע שהאוזן צריכה להיות חצי סנטימטר למעלה או למטה,
זה כמעט בלתי אפשרי בשלב זה לשלוט בזה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה