בובה, משיעורי בית משיעור 4 בזיבראש

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
תשתדלו לא לקטול יותר מדי, כי באמת שזה ניסיון ראשון לבנות פנים.
יש לי בעיה עם העיניים, שלא הצלחתי למקם אותם טוב ולכן היא סובלת
מפזילה קלה, אצטרך לשאול את המרצה מה לעשות בדיוק ואיך, וכמובן
שאין לי מושג איך עושים ריסים.
אבל מה שאתם רואים זה מה שהצלחתי לעשות.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
ממה שאני רואה, לא מבחינה מקצועית:
הואזניים גדולות מידי, את העיניים טיפ טיפה להוריד ואולי לתת להן קצת צורת שקד, את הפה קצת להגדיל, את האור באישונים לסדר שיבוא מאותו כיוון (נראה לי שבגלל זה הפזילה), ואת השיער אם אפשר לעשות קצת יותר זורם ופחות "נוקשה".
כעיקרון - בשביל ניסיון ראשון זה נראה מצויין.

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
יפה מאוד, בהצלחה.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י eden7115;692516:
ממה שאני רואה, לא מבחינה מקצועית:
הואזניים גדולות מידי, את העיניים טיפ טיפה להוריד ואולי לתת להן קצת צורת שקד, את הפה קצת להגדיל, את האור באישונים לסדר שיבוא מאותו כיוון (נראה לי שבגלל זה הפזילה), ואת השיער אם אפשר לעשות קצת יותר זורם ופחות "נוקשה".
כעיקרון - בשביל ניסיון ראשון זה נראה מצויין.

תודה אבל זה תוכנת פיסול, אי אפשר לעשות שערות כמו אמיתי.
ולגבי העיניים כבר כתבתי שזו בעיה.
לגבי השאר את צודקת

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
אני לא מבינה כלום בזיברש (הלואי)
אבל אני רואה מותק של ילדה. האף במיוחד שבה את ליבי.
מיקום העיניים צריך להיות במרכז- הן מידי למעלה. אבל כבר כתבת על הבעיה.

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
למה לקטול, אני רואה פה פיסול מאוד יפה של פנים, אמנם רואים שזה ניסיוני ואף אחד לא דורש בשיעור 4 להביא משהו מושלם, זה נראה טוב ואת הבעיות שיש בעצמך הזכרת אני בטוח שתתגברי עליהם, רואים פה פוטנציאל רציני, כל הכבוד ובהצלחה.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
חבל שהעליתי.

אפרתה

משתמש מקצוען
חבל שהורדת. נראה מתוק ומלא פוטנציאל (ראיתי כבר קודם ונהניתי והלואי שידעתי לעשות את זה)

נוי

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י גינגית;692616:
חבל שהעליתי.
למה? כל כך חשוב לראות עבודה בתהליך. זה נותן הרבה לכל מי שבאמצע לימוד.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
כשאעשה דברים מושלמים, ואחרי שאלמד אנטומיה, אעלה שוב עבודות לפה

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
נכתב ע"י גינגית;692625:
כשאעשה דברים מושלמים, ואחרי שאלמד אנטומיה, אעלה שוב עבודות לפה
החלטה שלך, ההפסד כולו שלנו.
שיעור 4 לכזאת עבודה זה יפה מאוד חבל שהתגובות פה גורמות לך לכזאת הרגשה.

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
גינגית, נשמע שנפגעת ואני מקווה שלא ממני...
שאלת חוות דעת ועניתי לך לא ממבט מקצועי, אלא ממבט שנראה לי מה יכול לשפר את הדמות.
אין לי מושג מה כן אפשר לעשות בתוכנה ומה אי אפשר, רק החוויתי את דעתי על מה ניתן לעשות כדי להשיג תוצאה טובה יותר.
ואם בכל זאת נפגעת מתוגבתי, סליחה.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
זה לא שנפגעתי ממישהו ספציפי, אלא שיש לאנשים מחשבה שכל מה שיודעים אפשר ליצור מיידית במושלמות. ואי אפשר. להגיד לי ללמוד אנטומיה זה אחד הדברים המעצבנים ביותר שכתבו לי.
אם לא הצלחתי למקם עיניים במקום המדוייק, למה חושבים שאוזניים קל יותר?

תאמיני לי שיכולתי לקחת מהאוזניים המוכנות, האף המוכן והפה המוכן שיש מובנה בתוכנה, אבל רציתי להתמודד עם הפלסטלינה הזו לבדי ביכולות שלי וכתבתי שזה מסובך.

לכן הורדתי.

כשאשתפר אעלה עבודות.

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
את התהליך הזה גם אני עברתי וכל מתחיל בתלת מימד עובר אבל צריך להבין שמזה נבנים, קודם כל עם כל הכבוד לגרפיקאים שמתסתובבים כאן בפורום ואני בכלל לא רוצה לפגוע בגרפיקאים אין להם ממש מושג איך הדברים עובדים בתלת מימד ואם רואים משהו לא בסדר ישר קופצים כי כך זה בפורום עיצוב גרפי נותנים שם הערות על עבודות שלפעמים זה נראה כקטילה אחת גדולה של העבודה, אני חושב שזה לא קטילה כי אדם שם עבודות שלו כדי לקבל הערות, כיום אני יודע טוב להתמודד עם ההערות את ההערות הטובות אני לוקח לתשומת ליבי ואת הערות הזבל אני שם בפח, בקיצור לא צריך לקחת ללב.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אתה צודק. אבל ראיתי שיש פה תגובות כל כך לא מבינות ושייכות שהרגשתי שבאמת אולי זה מוקדם מדי. מה לעשות שמסתובבים פה גם מומחים לאנטומיה דו מימדית.
ות'אמת? גם אני לא הכי מרוצה ממה שיצא לי, כי עבדתי בילדותי המון עם פלסטלינה והגעתי לרמות ממש טובות ופה זה אחרת לגמרי. גם ציירתי בזמנו המון, וגם בציורים דו מימדיים זה אחרת לגמרי.

בכל אופן, תודה על המילים החמות.

גם כשאתחיל ללמוד את הבלנדר אני חושבת שאחכה לפרוייקט הסיום לפני שאעיז להעלות לפרוג.

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
נכתב ע"י גינגית;692644:
אתה צודק. אבל ראיתי שיש פה תגובות כל כך לא מבינות ושייכות שהרגשתי שבאמת אולי זה מוקדם מדי. מה לעשות שמסתובבים פה גם מומחים לאנטומיה דו מימדית.
ות'אמת? גם אני לא הכי מרוצה ממה שיצא לי, כי עבדתי בילדותי המון עם פלסטלינה והגעתי לרמות ממש טובות ופה זה אחרת לגמרי. גם ציירתי בזמנו המון, וגם בציורים דו מימדיים זה אחרת לגמרי.

בכל אופן, תודה על המילים החמות.

גם כשאתחיל ללמוד את הבלנדר אני חושבת שאחכה לפרוייקט הסיום לפני שאעיז להעלות לפרוג.

מצטער מאוד אבל זאת טעות, הפורום לא נועד רק לעבודות סופיות מדהימות ויפות, הפורום נועד בשביל ללמוד ולומדים מכל דבר ומכל שלב ובבקשה תתייחסי יותר לתגובות של התלתיסתים רק אנחנו מבינים שלמרות ששמת לב שיש בעיה בעיניים עדיין היה לך בעיה לסדר זאת, זה דבר שקורה לכולנו ואגב גם כשתעלי פרוייקט סופי תאמיני לי אפשר לקטול כל עבודה כי תמיד יש למה לשאוף אם תשימי לב לפעמים מעלים לפה עבודות ברמה ומגיע אחד שלא מבין בחייכון וביומיכון ומתחיל להשפריץ הערות כיד המקלדת הטובה עליו למרות שהוא לא מבין דבר וחצי דבר איך בדיוק עובד האור או השמש שזה דבר שאנו כל הזמן בודקים וחוקרים וכן בכל עבודה בתלת, אז אין מה להתלהב מהערות אלא דווקא כן להעלות.

יניב

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
טוב, מה לעשות, לא זכיתי לראות את העבודה אבל מה שיש לי לומר זה כך:
"את השלמות כדאי להשאיר ללקוח..."
בפרוג לומדים.

גילה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
גינגית,
לא ראיתי מה שהעלית פה, וחבל, כי העבודות שלך תמיד יפות מאד,
הבת שלי סיימה לא מזמן זיבראש. אומרים שזה תוכנה מדהימה וכו', שלא צריכים לדעת לצייר, אבל העובדות הן - שמי שמציירת יפה גם מפסלת יפה, כי היא פשוט יודעת איך לעשות את זה. התוכנה מסייעת כמובן בזה. בפירוש אמרה לי שבנות שלא ידעו לצייר הצליחו פחות. כך גם מה שאמרו לך על אנטומיה אני רואה את זה פשוט בתור עצה - כדי ליצור פנים נכון, צריך לדעת איך הן נראות. (לא מדברת על בעיה של שיעור 4 שעדיין לא ידועים כל הכלים ולכן את לא יכולה עדיין ליצור- לבת שלי הסתבר אחרי שנתנו להם בהתחלה להסתבך עם פנים שיש כלים אחרים קלים הרבה יותר, ובכלל - הכל נהיה קל יותר ונכון יותר)
אז אולי אנטומיה זה קצת מקיף מידי..., אבל כשהיא בנתה פנים היא ישבה עם מראה והסתכלה איך צריך בדיוק להיראות. כך כל דבר שהיא פיסלה בהתחלה - בובות, מאכלים וכו' - היא ישבה עם זה ובדקה מכל זוית. כך היה לה הרבה יותר קל.
בהצלחה!!! אל תתייאשי!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה