בהמשך לאשכול prog.co.il/threads/10-000-ש-ח-למי-שעוזר-ת-לי-למצוא-עבודה-בתכנות-ללא-ניסיון-משרת-סטודנט.664443/

$bsd

משתמש פעיל
@יוגורט
@i am
@מיכל101
@שלוות נפש
@ורסצ'ה
@מטופטפת
כן, זה עדיין רלוונטי
ניתן ליצור איתי קשר באימייל tt904241אין לכתוב כתובת מייל

רחל אם

משתמש חדש
@bsd כיום זו לא אמורה להיות בעיה. יש דרישה מאוד גדולה לג'וניורים ואפילו מסיימי קורסים .
יש את הפרום של יעלי של חרדיות בהייטק, יש לינקדאין הרבה משרות . אשמח לענות על שאלות ואף לנסות לעזור

נערך לאחרונה ב:

רחל אם

משתמש חדש
הי,
בשמחה, אני אשתדל לעזור ב"ה
כמה דברים בתור התחלה :
1. את כבר חברה בפורום של חרדיות בהייקט של יעלי ? - אם לא- שלחי לי מייל ואני אשלח לך זימון -זו קבוצה מאוד פעילה של חרדיות בלבד - גם לעבודות גם לדיונים, וכדו'
2. שלחי מייל לדרושים בהייטק - ותבקשי שיוסיפו אותך לרשימת התפוצה שלהם - הם שולחים פעם בשבוע רשימה של דרושים
3. לינקדאין - אם יש לך פרופיל שם, שלחי לי קישור .

בהצלחה רבה
רחל

נערך לאחרונה ב:

עיתונאית

משתמש סופר מקצוען
]
כן, זה עדיין רלוונטי
ניתן ליצור איתי קשר באימייל tt904241אין לכתוב כתובת מייל
לחברה בירושלים
דרושה מפתחת DELPHI ללא ניסיון.
- תואר ראשון במדעי המחשב
- יכולת למידה מהירה
-יכולת עבודה תחת לחץ.
- יחסי אנוש מעולים.
תנאים טובים.
ניתן לפנות:
GDOLIMmeahaim בגימייל

כובע שמש

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שמה כאן מיילים של קבוצות
תשלחו בקשת התחברות
info#bytremp.com
beontouchhאין לכתוב כתובת מייל
כמובן מקוה שאתן מכירות אתרי חיפוש עבודה- תיצרו לכן סוכנים חכמים שישלחו לכן התראות רלוונטיות
המון הצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה