קורונה בד"ה. הרב עזרא צ'ולק (אביו של ר' חנניה) נפטר.

חיולה

משתמש מקצוען
התפילה בערב כיפור: הסיפור מאחורי ההידבקות של הרב עזרא צ'ולק ז"ל
לאחר פטירתו של הרב עזרא צ'ולק ז"ל, אביו של הרב חנניה צ'ולק יבלח"א, מתפרסם לראשונה הסיפור שעומד מאחורי ההידבקות הקשה והלקח הנורא לכל אדם שמרגיש אפי' תסמין קל
F200915YS14-840x440c.jpg

הבוקר (רביעי) התפרסם בבני ברק כי הגאון רבי עזרא צולק נפטר לבית עולמו לאחר שחלה בקורונה. הרב העמיד תלמידים רבים בת"ת זכרון מאיר. והיה בן 95 בעת פטירתו, מדובר באביו של הרב חנניה צולק יו"ר עזר מציון.
הסיפור שעומד מאחורי ההידבקות של הרב עזרא צ'ולק זצ"ל ממחיש עד כמה צריך להיזהר במגיפת הקורונה, וכך היה המעשה: ביום כיפור בבית כנסת פא"י הנקרא "אחוה" בבני ברק, נערכה תפילה עם מספר מתפללים לא גדול, ובקפסולה מיוחדת נכנסו "מבוגרים" וקבוצות סיכון. לאחר יום כיפור התברר, כי אחד המתפללים הרגיש תסמינים לפני יום כיפור, אך טרם היה מאומת, והגיע ל'כל נדרי' ולמחרת כבר לא הגיע.
אבל נוכחותו בערב כיפור הספיקה להדביק שני מתפללים – הרב עזרא צ'ולק ע"ה שהלך לעולמו הבוקר ויבלחט"א הרב ד"ר אליהו ליכט שי', הסובל ממחלה קשה, ובגלל הקורונה אושפז ב"שיבא" וחובר לחמצן ובחסדי ה' שוחרר אתמול הביתה, אך טרם החלים מהקורונה. הציבור מתבקש להתפלל עבור הרב אליהו בן מרים לרפואה שלימה וקרובה.

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
התפילה בערב כיפור: הסיפור מאחורי ההידבקות של הרב עזרא צ'ולק ז"ל
לאחר פטירתו של הרב עזרא צ'ולק ז"ל, אביו של הרב חנניה צ'ולק יבלח"א, מתפרסם לראשונה הסיפור שעומד מאחורי ההידבקות הקשה והלקח הנורא לכל אדם שמרגיש אפי' תסמין קל
F200915YS14-840x440c.jpg

הבוקר (רביעי) התפרסם בבני ברק כי הגאון רבי עזרא צולק נפטר לבית עולמו לאחר שחלה בקורונה. הרב העמיד תלמידים רבים בת"ת זכרון מאיר. והיה בן 95 בעת פטירתו, מדובר באביו של הרב חנניה צולק יו"ר עזר מציון.
הסיפור שעומד מאחורי ההידבקות של הרב עזרא צ'ולק זצ"ל ממחיש עד כמה צריך להיזהר במגיפת הקורונה, וכך היה המעשה: ביום כיפור בבית כנסת פא"י הנקרא "אחוה" בבני ברק, נערכה תפילה עם מספר מתפללים לא גדול, ובקפסולה מיוחדת נכנסו "מבוגרים" וקבוצות סיכון. לאחר יום כיפור התברר, כי אחד המתפללים הרגיש תסמינים לפני יום כיפור, אך טרם היה מאומת, והגיע ל'כל נדרי' ולמחרת כבר לא הגיע.
אבל נוכחותו בערב כיפור הספיקה להדביק שני מתפללים – הרב עזרא צ'ולק ע"ה שהלך לעולמו הבוקר ויבלחט"א הרב ד"ר אליהו ליכט שי', הסובל ממחלה קשה, ובגלל הקורונה אושפז ב"שיבא" וחובר לחמצן ובחסדי ה' שוחרר אתמול הביתה, אך טרם החלים מהקורונה. הציבור מתבקש להתפלל עבור הרב אליהו בן מרים לרפואה שלימה וקרובה.
קשקוש

לכו תאמתו בבקשה

חיולה

משתמש מקצוען
קשקוש

לכו תאמתו בבקשה
ראשית לא מסכימה עם התגובה המזלזלת שלך!!
גם אם נראה לך שזה לא היה כך.
ואין לי עניין לאמת אם אכן היה או לא, סה"כ העתקתי מאתר קול חי(שהוא אתר די אמין)

גם אם זה אכן לא קרה כך, היו כמה סיפורים (לא בודדים בכלל) על אנשים שבאו עם תסמינים ביודעין לביה"כ והדביקו אנשים מבוגרים (אחד מהם אני מכירה אישית, והיו עוד כמה סיפורים כאלה איפה שאני גרה, והסיפור מתחילת הקורונה על בן ה98 ממאה שערים שנדבק ונפטר מכך)

כך שממילא נכתב לעורר על הזהירות (ולמה חוסר הזהירות יכול לגרום)

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
ראשית לא מסכימה עם התגובה המזלזלת שלך!!
גם אם נראה לך שזה לא היה כך.
ואין לי עניין לאמת אם אכן היה או לא, סה"כ העתקתי מאתר קול חי(שהוא אתר די אמין)

גם אם זה אכן לא קרה כך, היו כמה סיפורים (לא בודדים בכלל) על אנשים שבאו עם תסמינים ביודעין לביה"כ והדביקו אנשים מבוגרים (אחד מהם אני מכירה אישית, והיו עוד כמה סיפורים כאלה איפה שאני גרה, והסיפור מתחילת הקורונה על בן ה98 ממאה שערים שנדבק ונפטר מכך)

לא מזלזלת

אני מתוך המשפחה אז מבקשת שתאמתו לפני שמפיצים שקרים

יכול להיות שמה שאמרתם אכן נכון לגמרי במקרים אחרים

אני נתפסתי על דוגמא זו כי השקר צרם לי

לא היתה כל כוונה לפגוע-תגובה שבאה מתוך כאב

כך ש:
לא קשור לכאן כלל

חיולה

משתמש מקצוען
אוקיי אם כך מתנצלת
חבל שלא הוספת בהודעה הראשונה
זה שאת קרובת משפחה משנה את התמונה

למחוק את ההודעה הראשונה אני כבר לא יכולה (יש זמן מוקצב שבו אפשר למחוק)
ומאחר שבכל מקרה זה פורסם באתר אחר (שמשם העתקתי) ממילא אשכול בפרוג לא ישנה ולא יוריד
אבל אם את מעוניית שאמחק אפשר לפנות לאחד המנהלים.

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
אוקיי אם כך מתנצלת
חבל שלא הוספת בהודעה הראשונה
זה שאת קרובת משפחה משנה את התמונה

למחוק את ההודעה הראשונה אני כבר לא יכולה (יש זמן מוקצב שבו אפשר למחוק)
ומאחר שבכל מקרה זה פורסם באתר אחר (שמשם העתקתי) ממילא אשכול בפרוג לא ישנה ולא יוריד
אבל אם את מעוניית שאמחק אפשר לפנות לאחד המנהלים.
לא מעוניינת כלל

מבחינתי מצוין שהעלתם והגבתי כך

גלידה

משתמש מקצוען
אני חושבת הגיוני משהו אחר,
הוא גר ברחוב יהודה הלוי ומדובר בבן מאד מבוגר (95)
קשה להאמין שלקחו אותו לתפילה ביום צום עד רחוב דסלר, מרחק הליכה של רבע שעה לפחות.
מה אתם אומרים?

ויזוקל

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לא משנה. אני יודעת ממישהו שמתפלל שם שהוא היה שם! אני גם יודעת מי ככל הנראה הדביק אותו אבל זה כבר לשון הרע...

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
לא משנה. אני יודעת ממישהו שמתפלל שם שהוא היה שם! אני גם יודעת מי ככל הנראה הדביק אותו אבל זה כבר לשון הרע...
טוב

את רוצה להוכיח למשו מהמשפחה?

מדהים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה