דרוש מידע בגד חדש שנופל ממנו נצנצים

לורן

משתמש צעיר
ברמה שזה משאיר עקבות בכל מקום בבית....
האם לדעתכן זה נורמלי?
הייתי אמורה לראות את זה בקנייה?

חן פלוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
תכבסי עם פרסיל ג'ל ובלי מרכך

מיכל פריד

משתמש רשום
איפה קנית את הבגד ???
יש חנות מסויימת בירושלים שיש להם סדרות של בגדים כאלה, וזה לא נגמר גם אחרי עשר כביסות...

שולי איטח

משתמש מקצוען
היה לי כזה בגד שקניתי במכירה כך שלא היה למי לבוא
כל לבישה שלו גם לאחר כביסות , כל הילדים בבית כולל ראש התינוק, הספה וכו הכל נצנצים
זרקתי לפח

פלורה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ברמה שזה משאיר עקבות בכל מקום בבית....
האם לדעתכן זה נורמלי?
הייתי אמורה לראות את זה בקנייה?
הכי חשוב, לכבס תמיד בנפרד! עד שיגמרו הנצנצים.....(אם בכלל)
אחרת יהיה לגברים מאוד לא נעים ללכת לביה"כ עם נצנצים על המכנסיים..

אילה ר.

משתמש פעיל
גם לי יש בגד עם מלא נצנצים
לדעתי לא משתלם בכלל, כל הזמן רוצה להעיף כבר את הבגד. בינתיים עוד לא מסוגלת, בגד יקר
ולא משנה כמה כביסות הכי ארוכות כיבסתי זה לא עוזר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה