קניות באתרים מחו"ל בגדי ילדים לחורף - מנסיון

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי

מירי 92

משתמש פעיל
צילום מקצועי

אלישבע וי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
דברים שהזמנתי והיו טובים שנה שעברה. בגלל שהרוב זה בגדי בנות לא מעלה כאן תמונות. מי שרוצה תמונות יכולה לשלוח ווצאפ ל0525012343

נעלי חורף לבן
חצאית פליסה דמוי עור מהממת
חצאית שבתית יפה
מכנס סריג
מכנס דמוי עור עם פרווה מבפנים
ג'קט משגע
!

איך את לוקחת את הסיכון לשלם 24 דולר על הג'קט למשל?
ואם לא יראה יפה במצאיות/המידה לא תהיה טובה
אני מזמינה הרבה באלי, אבל רק במחירים זולים ממש. אחרת לא חסר איפה לקנות

איך את לוקחת את הסיכון לשלם 24 דולר על הג'קט למשל?
ואם לא יראה יפה במצאיות/המידה לא תהיה טובה
אני מזמינה הרבה באלי, אבל רק במחירים זולים ממש. אחרת לא חסר איפה לקנות
בעיקרון אני קונה בעליאקספרס עד 10 דולר. למעט מוצרים ספצייים שיש ביקורות טובות עם תמונות ואני חושבת שזה שווה. כמו למשל הגקט הזה שבארץ עולה יותר והיו ממש תגובות מעולות.

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הזמנו לשנה שעברה כבר את הבגד הזה, הוא חורפי, אבל בלי שרוולים, הגיע בתוך פחות משלושה שבועות.
יש לו חיסרון קצת עם הצווארון הגדול, אבל הסתדרנו עם זה. למי שמעונין יש שם עוד משובים.
קישור למוצר באליאקספרס.
אני רוצה לתקן טעות, הבגד עם שרוולים, אבל לרגליים אין. כמו בתמונה.
Newborn-Baby-Girl-Clothing-Rompers-Wool-Knitting-Tops-Long-Sleeve-Romper-Warm-Outfits-Clothes-Baby-Girls.jpg

אמיליה

משתמש מקצוען
אשמח להמלצות על גרביונים כותנה לבנות- לחורף
משהו שהייתן סופר מרוצות! כמובן, מניסיון אישי.

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
סליחה על הבורות, אבל איך מלבישים את זה בחורף? עם גרביון?
נכון, כך גם בבגד שהעלינו למעלה, זה הולך עם גרביון.
הזמנו לשנה שעברה כבר את הבגד הזה, הוא חורפי, אבל בלי שרוולים לרגליים, הגיע בתוך פחות משלושה שבועות.
יש לו חיסרון קצת עם הצווארון הגדול, אבל הסתדרנו עם זה. למי שמעונין יש שם עוד משובים.
קישור למוצר באליאקספרס.

מ...

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש למישהו קישור לחליפה יפה לבנים שבתי?

יונלה

משתמש מקצוען
לילד בן 6, גוף מוצק אבל לא שמן, איזה מידה כדאי לקחת?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה