ביגוד בגדים לחורף לתינוק

שוקו ציפס

משתמש מקצוען
D I G I T A L
Fox
Carter's
שילב

אבל אני קונה בסוף עונה...

זה חנות בביתר עם משלוחים לכל הארץ, דברים איכותיים במחירים טובים

מירי עוס

משתמש מקצוען
אני קצת חולקת עלייך בענים האיכות.
הבגדים מנקסט, בפרט אלו של התינוקות, שאז הכביסה יותר עדינה,
מחזיקים לי יפה, ועוברים מילד לילד.
לעומ זאת בלידה אחרונה קניתי קולקציה שלימה מגורג, באמת יותר בזול, דברים מתוקים ממש.
אבל, מעט מאוד פריטים נשמרו, ולא הלכו לפח בסיום העונה.
לחלקם יצאו צ'פים(בגדי חורף), חלקם סתם נשחקו, וגם הטריקו שלהם מרגיש יותר זול מזה של נקסט.
לא אומרת לא לקנות שם, אלא לקחת את זה בחשבון.
נעליים לילדים- בחורף החזיקו מעמד נפלא.
הסנדלים בקיץ (שהיו זולים 51 ש"ח) נקרעו ללא שימוש מרובה. כנראה דפק בייצור הסנדליים שלהם.

חגית:)

משתמש פעיל
ואיפה מוצאים בגדי גוף ריב לתינוקת - לא ב80 ש"ח??????????????

דפה

משתמש מקצוען
לעומ זאת בלידה אחרונה קניתי קולקציה שלימה מגורג, באמת יותר בזול, דברים מתוקים ממש.
לחלקם יצאו צ'פים(בגדי חורף), חלקם סתם נשחקו, וגם הטריקו שלהם מרגיש יותר זול מזה של נקסט.
הסנדלים בקיץ (שהיו זולים 51 ש"ח) נקרעו ללא שימוש מרובה. כנראה דפק בייצור הסנדליים שלהם.
האמת שלא היו לי קטנים כבר 6 שנים, אולי השתנה, כי הייתי מאוד מרוצה.
דווקא מנקסט אני לא מצליחה להעביר בגדים, הסריגים של הבן מתחוררים, הגופיות עם התיקתק נקרעו...
בכללי, האיכות של שתיהם מאוד דומה.

זכיתי בפיס!

משתמש פעיל

אני קונה מהם מלא!!! איכות מעולה!
הרבה פעמים יש שם גם 20% הנחה ואז בכלל מאד שווה במחיר.
בירושלים אפשר לקנות בגדים לילדים בזול ב PARTY

יש גם ברח בר אילן -צומת מרן. ליד התחנה העירונית ובין עירונית המרכזית של פעם יש חנות בזאר בר אילן שמביא את העודפים של בלוויט מיניס וכו' ומוכר אותם ממש בזול. 30-40 ש"ח לפריט. שווה ביקור למרות שזה נראה חנות קטנה...

קישורים???????????????

אשכרה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
שיין פצצה
אני מזמינה קבוע לתינוקת
בגדים מהממים ובגרושים
ביינתים מחזיק לי ממש טוב, אבל גם אם לא זה עולה כ"כ קצת שלא אכפת לי אם זה ילך אחרי עונה
כנ"ל
ומגיע תוך פחות משבועיים

נאני

משתמש מקצוען
שואלת גם- איפה אפשר למצוא גופיות זולות לתינוק?
ואולי מישהו יכול לצרף קישורים לבגדי חורף לתינוקות?

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה