דרוש מידע בבקשה תכתבו סלוגנים של חברות מובילות

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
מכבידנט - בעבר: עושים הרבה כדי שתבואו מעט
מכבי שרותי בריאות - כל מה שבריא בשבילך

נערך לאחרונה ב:

super tiger

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
וואלה, לא חשבתי לבד על הכיוון!
גם אני אשמח, צריכה משחק להיום.
עשו את זה אצלינו אתמול. ממש ממש חמוד.
כל משתתף/ת מקבל דף עם שני טורים- טור אחד שמות החברות וטור ממול הסלוגנים.
כל אחד צריך להתאים בין שם החברה לסלוגן שלה- ואחר כך מקריאים את הנכון וכולם מסמנים בכמה צדקו. והמנצח מקבל טיסה בשמי הארץ או משהו :p

שלב 2:
כל אחד מקבל דף נוסף ובו כתוב:
איזה משפט מתאים להופיע על:
המקרר בבית שלי
הסידור שלי
הארנק שלי
על דלת הבית
על שולחן השבת
ועוד חפצים/ מקומות

וצריך לבחור מהרשימה הקיימת של הסלוגנים ולהתאים.
כל אחד מקריא את הבחירה שלו. מצחיק וחמוד מאד!

רחל בלס

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כל אחד צריך להתאים בין שם החברה לסלוגן שלה- ואחר כך מקריאים את הנכון וכולם מסמנים בכמה צדקו. והמנצח מקבל טיסה בשמי הארץ או משהו :p

שלב 2:
המקרר בבית שלי
הסידור שלי
הארנק שלי
על דלת הבית
על שולחן השבת
ועוד חפצים/ מקומות

upload_2019-12-25_10-13-29.png

mayer

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
נוסטלגי - "זה טוב זה אוסם"
כאן 11 - תעשו 1 + 1

פרקטית

משתמש מקצוען
דואר ישראל - מחברים בשבילך עולמות
פרטנר- השותפים שלכם לחיים מחוברים
סלקום - ככה זה כשאוהבים
תן לאצבעות ללכת במקומך - דפי זהב

במבה נוגט

משתמש סופר מקצוען

שלב 2:
המקרר בבית שלי
הסידור שלי
הארנק שלי
על דלת הבית
על שולחן השבת
ועוד חפצים/ מקומות

אצלנו היה טור שלישי של לוגואים (בלי השם כמובן אלא רק הסמל)
היה באמת מוצלח!
אבל עשו את זה מבלבל מאוד, לדוגמא: הרבה הבנקים, כל המחלבות, כל חברות תחליפי החלב, הרבה בתי החולים וכו'. היה ממש מאתגר.

כספומילי

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
נעזרתי מאד
תודה רבה!!
עשיתי את זה בצורה קצת שונה- זה היה תוכנית יום הולדת
הקראתי סלוגנים ומי שידע לנחש לאן זה שייך קיבל סוכריה
בסיום ההקראות כל משתתף קיבל רשימה של סלוגנים בלי החברות ולפי מספר העטיפות של הסוכריות שקיבל היה צריך לבחור כמות סלוגנים שלדעתו מאפיינים את כלת יום ההולדת ולהסביר מדוע
הכלה קיבלה בוסט של העצמה ושיתופים מרגשים זה היה ממש מוצלח ומעצים!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלט

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד מִזְמוֹר יְהוָה חֲקַרְתַּנִי וַתֵּדָע:ב אַתָּה יָדַעְתָּ שִׁבְתִּי וְקוּמִי בַּנְתָּה לְרֵעִי מֵרָחוֹק:ג אָרְחִי וְרִבְעִי זֵרִיתָ וְכָל דְּרָכַי הִסְכַּנְתָּה:ד כִּי אֵין מִלָּה בִּלְשׁוֹנִי הֵן יְהוָה יָדַעְתָּ כֻלָּהּ:ה אָחוֹר וָקֶדֶם צַרְתָּנִי וַתָּשֶׁת עָלַי כַּפֶּכָה:ו (פלאיה) פְּלִיאָה דַעַת מִמֶּנִּי נִשְׂגְּבָה לֹא אוּכַל לָהּ:ז אָנָה אֵלֵךְ מֵרוּחֶךָ וְאָנָה מִפָּנֶיךָ אֶבְרָח:ח אִם אֶסַּק שָׁמַיִם שָׁם אָתָּה וְאַצִּיעָה שְּׁאוֹל הִנֶּךָּ:ט אֶשָּׂא כַנְפֵי שָׁחַר אֶשְׁכְּנָה בְּאַחֲרִית יָם:י גַּם שָׁם יָדְךָ תַנְחֵנִי וְתֹאחֲזֵנִי יְמִינֶךָ:יא וָאֹמַר אַךְ חֹשֶׁךְ יְשׁוּפֵנִי וְלַיְלָה אוֹר בַּעֲדֵנִי:יב גַּם חֹשֶׁךְ לֹא יַחְשִׁיךְ מִמֶּךָ וְלַיְלָה כַּיּוֹם יָאִיר כַּחֲשֵׁיכָה כָּאוֹרָה:יג כִּי אַתָּה קָנִיתָ כִלְיֹתָי תְּסֻכֵּנִי בְּבֶטֶן אִמִּי:יד אוֹדְךָ עַל כִּי נוֹרָאוֹת נִפְלֵיתִי נִפְלָאִים מַעֲשֶׂיךָ וְנַפְשִׁי יֹדַעַת מְאֹד:טו לֹא נִכְחַד עָצְמִי מִמֶּךָּ אֲשֶׁר עֻשֵּׂיתִי בַסֵּתֶר רֻקַּמְתִּי בְּתַחְתִּיּוֹת אָרֶץ:טז גָּלְמִי רָאוּ עֵינֶיךָ וְעַל סִפְרְךָ כֻּלָּם יִכָּתֵבוּ יָמִים יֻצָּרוּ (ולא) וְלוֹ אֶחָד בָּהֶם:יז וְלִי מַה יָּקְרוּ רֵעֶיךָ אֵל מֶה עָצְמוּ רָאשֵׁיהֶם:יח אֶסְפְּרֵם מֵחוֹל יִרְבּוּן הֱקִיצֹתִי וְעוֹדִי עִמָּךְ:יט אִם תִּקְטֹל אֱלוֹהַּ רָשָׁע וְאַנְשֵׁי דָמִים סוּרוּ מֶנִּי:כ אֲשֶׁר יֹאמְרֻךָ לִמְזִמָּה נָשֻׂא לַשָּׁוְא עָרֶיךָ:כא הֲלוֹא מְשַׂנְאֶיךָ יְהוָה אֶשְׂנָא וּבִתְקוֹמְמֶיךָ אֶתְקוֹטָט:כב תַּכְלִית שִׂנְאָה שְׂנֵאתִים לְאוֹיְבִים הָיוּ לִי:כג חָקְרֵנִי אֵל וְדַע לְבָבִי בְּחָנֵנִי וְדַע שַׂרְעַפָּי:כד וּרְאֵה אִם דֶּרֶךְ עֹצֶב בִּי וּנְחֵנִי בְּדֶרֶךְ עוֹלָם:
נקרא  15  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה