כללי בבקשה בעימוד חוברת

חדשה

משתמש חדש
שלום,

אני מעמדת חוברת (רצינית ראשונה) .זה התחיל ב40 עמודים ועכשיו אנחנו על למעלה מ 80 והבעיה היא שבכל פעם שהלקוחה מוסיפה טקסט ההוספה משבשת לי את כל העימוד אבל בצורה לא הגיונית.
לדוגמא אם היא הוסיפה חומר ל4 עמודים, הוספתי 4 עמודים במקום שבו היא ביקשה את התוספת ופתאום הטקסט בעמודים למעלה שלא נגעתי בהם בכלל מתחיל להתבלגן, נחתך לחצי עמוד, קופץ עמודים...ואז אני צריכה לשנות ה כ ל מההתחלה.. מה אני עושה לא נכון???

ודבר נוסף ייבאתי טקסט מהוורד שעוצב עם מספור אוטומטי ובחלק מהמספרים הוא פשוט התהפך (71 במקום 17) ואני לא מצליחה לתקן את זה יש למישהו עצה?

תודה רבה רבה

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מה אינך עושה נכון, טכנית, קשה לדעת בלי לראות את הקובץ.

אבל אם אני מבין נכון את דבריך, שאת מעמדת את.החוברת, בהדרגה,
אז השיטה לא נכונה לדעתי.
עימוד נעשה רק אחר קבלת חומר סופי.
אין מלאכת העימוד מלאכה הנעשית במקביל לעריכת הספר.

וטבעו של הוספת חומר באמצע, להרוס העימוד הקיים.

אם הלקוח מוסיף חומר בצורה שמצריכה עימוד מחדש, שישלם על עבודה מחדש....

ואם לא הבנתי נכונה, התעלמי נא, ועמך הסליחה

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
א. תעבדי בתיבות שכולן משורשרות אחת לשנייה - ואת התוספות תכניסי בתוך התיבות הקיימות ולא בתיבות חדשות.
ב. תשני את בסגנון פיסקה את Character direction ל Default

חדשה

משתמש חדש
תודה רבה על התשובות המועילות והמהירות
ה' ישמח אתכם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה