באיזו שפה כדאי להשקיע?

Sara10

משתמש פעיל
למדתי בעבר הנדסאים ואני רוצה לחזור לתחום
הייתי רוצה לדעת באיזה שפות הייתם ממליצות להשקיע ולהתמקצע,
הבנתי שאנגולר מאוד חם עכשיו, אבל הייתי רוצה אולי שפה שאין לכל בחורת סמינר ביד...

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
הבנתי שאנגולר מאוד חם עכשיו, אבל הייתי רוצה אולי שפה שאין לכל בחורת סמינר ביד...
1. את לא מחפשת שפה אלא טכנולוגיה.
2. react, הרבה יותר חם מאנגולר, ונכון להיום אין את זה לבוגרות סמינר.

מ.ש.

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
א. אנגולר זו לא שפה, זה framework.
ב. אם את מעוניינת בספרית client של web, כדאי אולי react, גם מאד מבוקש היום, קל יותר ללימוד מאנגולר, ובד"כ פחות משקיעים בזה בסמינרים.

את רוצה גם שפת server?

מ.ש.

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
ממש בקצרה- angular vs react
‏‏לכידה.PNG

נערך לאחרונה ב:

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
למדתי בעבר הנדסאים ואני רוצה לחזור לתחום
הייתי רוצה לדעת באיזה שפות הייתם ממליצות להשקיע ולהתמקצע,
קודם כל צריך לשלוט היטב בג'אווה סקריפט. כולל כל הפיצ'רים החדשים, ES6 והלאה.
אח"כ לדעת צד-שרת (NODE זו ברירת המחדל, ובעצם הברירה היחידה)
ואז, כמו שאמרו - ריאקט. היא קסומה בעיניי.

לגבי שאר שפות שאין לבנות סמינר - אולי פיית'ון, אבל אני לא יודע כמה אפשרויות תעסוקה יש איתה בלי תואר אקדמי.

ממש בקצרה- angular vs react
וואו.

Sara10

משתמש פעיל
תודה לכולכם, אין על האנשים הנהדרים שבפורום הזה!
אז אוקי, הבנתי את הכיוון.
עכשיו אולי תוכלו להמליץ לי איפה\איך כדאי לי ללמוד?
ג'אווה סקריפט בעיקרון למדתי ואני מאמינה שיספיק לי ספר/אתר טוב לריענון אבל אשמח למשהו יותר
ריאקט אני צריכה ממש ללמוד.
עדיפות כמובן למשהו חינמי באינטרנט

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
תודה לכולכם, אין על האנשים הנהדרים שבפורום הזה!
אז אוקי, הבנתי את הכיוון.
עכשיו אולי תוכלו להמליץ לי איפה\איך כדאי לי ללמוד?
ג'אווה סקריפט בעיקרון למדתי ואני מאמינה שיספיק לי ספר/אתר טוב לריענון אבל אשמח למשהו יותר
ריאקט אני צריכה ממש ללמוד.
עדיפות כמובן למשהו חינמי באינטרנט
גם באנגלית?

מרצדס

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
אני בקטע של DATA וממש מגרה אותי machine-learning
השפה זה פייטון
וגם יחטפו אותך בשוק, זה להיט היום.
השאלה זה איפה לומדים את זה, במדריכים באינטרנט אפשר לקבל מושגים, עד כמה שידוע לי אין מדריך קסם לנושא.

Sara10

משתמש פעיל
  • תודה
Reactions: Tmj

מרצדס

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
מה את אומרת?
זה מדריך בסיסי בפייטון, מאמינה שמספיק לרפרף עליו למי שיודע שפות אחרות (לא שאני יודעת פייטון)
machine-learning זה הדבר שבעיקר צריך לימוד מעמיק (שוב, אני לא המומחית בתחום;))

תכנות.sh

משתמש פעיל
D I G I T A L
יש את זה הפורום הזה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה