מידע שימושי באיזה חנות אפשר להשיג כזה סוג מפצל

משה מנחם אריאל

משתמש מקצוען
באיזה חנות (בירושלים) אפשר להשיג כזה סוג מפצל וכד' (שיש בזה גם מקום לכרטיסי זיכרון) בזול (באתרים מוכרים את זה באזור ה 100 ש"ח???
47643275b.jpg
58247544b.jpg

456

משתמש פעיל
2 התמונות המצורפות הם מוצרים שלא ממש שוה לקנות אותם מכיון שהאיכות שלהם ירודה מאד.
לא כדאי לשחק עם המוצרים הללו משום שהמון פעמים קוראי כרטיסים לא איכותיים יכולים לוורס ולמחוק את מה שיש בתוך הכרטיס מנסיון מר,
אם זה מעניים אתכם אני מוכר מוצרים כאלו בביתר ואני מגיע לירושליים כל בוקר בשעות הבוקר, אבל יש לי רק מפצל USB איכותי מאד בנפרד וקורא כרטיסים איכותי מאד בנפרד, כששניהם יחד עולים בסך הכל 40 ש"ח

ygy

משתמש מקצוען
2 התמונות המצורפות הם מוצרים שלא ממש שוה לקנות אותם מכיון שהאיכות שלהם ירודה מאד.
לא כדאי לשחק עם המוצרים הללו משום שהמון פעמים קוראי כרטיסים לא איכותיים יכולים לוורס ולמחוק את מה שיש בתוך הכרטיס מנסיון מר,
אם זה מעניים אתכם אני מוכר מוצרים כאלו בביתר ואני מגיע לירושליים כל בוקר בשעות הבוקר, אבל יש לי רק מפצל USB איכותי מאד בנפרד וקורא כרטיסים איכותי מאד בנפרד, כששניהם יחד עולים בסך הכל 40 ש"ח
נדבר בפרטי

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
מתעניינת במפצל (לא זקוקה לקורא כרטיסים).
איפה בירושלים, ומה המחיר?

456

משתמש פעיל
מתעניינת במפצל (לא זקוקה לקורא כרטיסים).
איפה בירושלים, ומה המחיר?
אפשר לאסוף זאת למחרת ההזמנה או מרחוב אבינועם ילין 5 בשעות הבוקר מ-8:30 עד-13:15 או מרחוב שמואל הנביא 72 במשך כל שעות היום,
כרגע יש לי שני סוגים, אחד שהוא יציקה אחת ב-18 ש"ח מוקף בעיגול בתמונה המצורפת, הוא מפצל ל-3 שאחד מהם מהיר,
ואחד נוסף עם חוט ארוך ב-19 ש"ח- אעלה בהמשך הערב
כמובן שלירושלים זה תוספת של 10 ש"ח על המשלוח
Inkedמודעת פרסום_LI.jpg

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
אפשר לאסוף זאת למחרת ההזמנה או מרחוב אבינועם ילין 5 בשעות הבוקר מ-8:30 עד-13:15 או מרחוב שמואל הנביא 72 במשך כל שעות היום,
כרגע יש לי שני סוגים, אחד שהוא יציקה אחת ב-18 ש"ח מוקף בעיגול בתמונה המצורפת, הוא מפצל ל-3 שאחד מהם מהיר,
ואחד נוסף עם חוט ארוך ב-19 ש"ח- אעלה בהמשך הערב
כמובן שלירושלים זה תוספת של 10 ש"ח על המשלוח
צפה בקובץ המצורף 929352
ז"א 28-29 ש"ח?

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
זה שלא תמיד זה איכותי ולפעמים זה מוצר "חד פעמי" יתכן (אף שברוב המקרים זה בדיוק אותה סחורה שיש בארץ)
מכאן ועד להמצאות על וירוסים.... אל תאמין לשטויות האלה.

456

משתמש פעיל
זה שלא תמיד זה איכותי ולפעמים זה מוצר "חד פעמי" יתכן (אף שברוב המקרים זה בדיוק אותה סחורה שיש בארץ)
מכאן ועד להמצאות על וירוסים.... אל תאמין לשטויות האלה.
חבל שאתה לא מאמין מכיון שאשתי צלמת וכבר קרא לה כמה פעמים שנמחקו לה תמונות של לקוחות לאחר שהכניסה את הכרטיס לקורא, ולאחר שקנינו קורא כרטיסים איכותי למצלמה בלבד ב-150 ש"ח נגמרו כל הסיפורים והכל בסדר, כך שאנ לא ממציא אלא אומר מנסיון וידע מוכח,
עכשיו הבחירה שלך אם להאמין או לא.

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
חבל שאתה לא מאמין מכיון שאשתי צלמת וכבר קרא לה כמה פעמים שנמחקו לה תמונות של לקוחות לאחר שהכניסה את הכרטיס לקורא, ולאחר שקנינו קורא כרטיסים איכותי למצלמה בלבד ב-150 ש"ח נגמרו כל הסיפורים והכל בסדר, כך שאנ לא ממציא אלא אומר מנסיון וידע מוכח,
עכשיו הבחירה שלך אם להאמין או לא.
לא יודע מה היה הסיפור אצלך, אבל אתה לא צודק - קורא כרטיסים הוא בסה"כ "חוט מאריך" מקסימום הוא לא עובד.
מכאן ועד וירוסים או מחיקת קבצים, אני יאמר בעדינות: זה לא אמת.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה