באג משגע בג'ימייל

דג סלומון

משתמש מקצוען
כשכותבים הודעה בג'ימייל, (וגם בוורד ובכל מקום) ישנו סמן מהבהב שמורה לך היכן אתה אוחז ושניתן להזיז אותו למיקום אחר בטקסט כדי לתקן שגיאה בטקסט.
בג'ימייל לפעמים הסמן נעלם לי ובמקומו האות האחרונה שכתבתי מודגשת (בכחול). מבלי אפשרות לשחרר את ההדגשה.
עיקר הבעיה כשאני רוצה לתקן שגיאה בטקסט ואני לוחץ עם העכבר על המיקום של השגיאה, שוב לא מופיע סמן אלא הדגשה - ואז כל אות שאני כותב מוחקת את האות המודגשת וההדגשה עוברת לאות הבאה. בקיצור לא נותן להוסיף אות בין האותיות אלא רק להחליף אותיות... כתבת קטע שלם ודילגת אות אחת ? - כתוב את כל הקטע מחדש... (אני מצליח להתגבר על זה באמצעות קומבינה: בוחר את המיקום הבעייתי ולוחץ 'אנטר' כדי להוריד שורה, חוזר לשורה מעל ומתקן / מוסיף את הדרוש, ואז לוחץ 'דליט' כדי לחבר בחזרה את השורה מתחת ולהחזירה למקומה.)
הבעיה מסתדרת מאליה לאחר זמן מה, ואח"כ שוב חוזרת לדגור...
שמעתי מאנשים נוספים שנתקלים בבעיה הזו, וגם מדובר בבעיה שאני נתקל בה כבר זמן רב, אולי שנה ויותר. כך שלא יעזור לסגור ולפתוח מחדש את הג'ימייל וכדו'.
אז מי יודע איך משחררים את ההדגשה הזאת ומחזירים את הסמן לתפקודו ?

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש כפתור במקלדת שנקרא "INSERT"
תלחצו עליו כשזה קורה לכם
הוא אמור לבטל או להפעיל את התכונה הזאת

דג סלומון

משתמש מקצוען
לוחצים על מקש הinsert במקלדת.
יש כפתור במקלדת שנקרא "INSERT"
תלחצו עליו כשזה קורה לכם
הוא אמור לבטל או להפעיל את התכונה הזאת
וואווו
הצלתם אותי !!!
כמה השתגעתי עם זה...
למה נזכרתי מפרוג רק עכשיו איפה הייתי עד היום ?
זה נקרא עצלן עובד כפול :(

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
כשכותבים הודעה בג'ימייל, (וגם בוורד ובכל מקום) ישנו סמן מהבהב שמורה לך היכן אתה אוחז ושניתן להזיז אותו למיקום אחר בטקסט כדי לתקן שגיאה בטקסט.
בג'ימייל לפעמים הסמן נעלם לי ובמקומו האות האחרונה שכתבתי מודגשת (בכחול). מבלי אפשרות לשחרר את ההדגשה.
עיקר הבעיה כשאני רוצה לתקן שגיאה בטקסט ואני לוחץ עם העכבר על המיקום של השגיאה, שוב לא מופיע סמן אלא הדגשה - ואז כל אות שאני כותב מוחקת את האות המודגשת וההדגשה עוברת לאות הבאה. בקיצור לא נותן להוסיף אות בין האותיות אלא רק להחליף אותיות... כתבת קטע שלם ודילגת אות אחת ? - כתוב את כל הקטע מחדש... (אני מצליח להתגבר על זה באמצעות קומבינה: בוחר את המיקום הבעייתי ולוחץ 'אנטר' כדי להוריד שורה, חוזר לשורה מעל ומתקן / מוסיף את הדרוש, ואז לוחץ 'דליט' כדי לחבר בחזרה את השורה מתחת ולהחזירה למקומה.)
הבעיה מסתדרת מאליה לאחר זמן מה, ואח"כ שוב חוזרת לדגור...
שמעתי מאנשים נוספים שנתקלים בבעיה הזו, וגם מדובר בבעיה שאני נתקל בה כבר זמן רב, אולי שנה ויותר. כך שלא יעזור לסגור ולפתוח מחדש את הג'ימייל וכדו'.
אז מי יודע איך משחררים את ההדגשה הזאת ומחזירים את הסמן לתפקודו ?
דרך אגב זה לא קורה רק בג'ימייל אלא בכל תוכנת כתיבה כמו וורד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה