באג ב media player של ווינדוס 10

משתדל להיות פשוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני מאמין שאני לא היחיד שיש לי את זה, כשלוחצים על יציאה מהתוכנית היא לא נסגרת, אלא נעלמת מהמסך, וכדי לכבות אותה צריך להיכנס למנהל המשימות, האם מישהו יודע על פתרון, גירסה חדשה, או כל דבר אחר. תודה מראש!

דב הטכנאי

משתמש מקצוען
אני מאמין שאני לא היחיד שיש לי את זה, כשלוחצים על יציאה מהתוכנית היא לא נסגרת, אלא נעלמת מהמסך, וכדי לכבות אותה צריך להיכנס למנהל המשימות, האם מישהו יודע על פתרון, גירסה חדשה, או כל דבר אחר. תודה מראש!

ערב טוב,
תריץ את הקובץ המצו"ב .

בהצלחה!
דב

קבצים מצורפים

• WMPlayer1803_v3.rar
    1,020 ביטים · צפיות: 11

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
בעיה ישנה וידועה, אם תחפש כאן תמצא מגוון פתרונות.

אבל הכי קל - תעדכן ווינדוס ותראה ישועות...

shmu26

משתמש צעיר
MEDIA PLAYER של חלונות 10 הוא לא תכנה מומלצת, הוא תכנה ישנה שלא מקבל פיתוח ולא כלום.
יש הרבה תכנות חינמיות שאפשר להשמתמש בהם. אני משתמש בMPC BE (MEDIA PLAYER CLASSIC BLACK EDITION) אבל יש המון מבחר בנגנים לחלונות, וכולם יותר טובים מMEDIA PLAYER.

משתדל להיות פשוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ערב טוב,
תריץ את הקובץ המצו"ב .

בהצלחה!
דב
תודה רבה ממש פלא פלאים!
בעיה ישנה וידועה, אם תחפש כאן תמצא מגוון פתרונות.

אבל הכי קל - תעדכן ווינדוס ותראה ישועות...
לא עזר לי שום עדכון, אולי גירסת ווינדוס אחרת היתה עוזרת אבל הסתדרתי, תודה.

משתדל להיות פשוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

קבצים מצורפים

• גירסה.PNG
    גירסה.PNG
    KB 4.9 · צפיות: 18

משתדל להיות פשוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
איך מעדכנים? יש לו הצעה להפוך את הווינדוס לpro אבל זה דרך החנות וזה חסום לי למיטב ידיעתי ויש לו את העדכונים שהוא עדכן כשהתקנתי את הווינדוס אז איך אני משדרג גירסה?

נערך לאחרונה ב:

משתדל להיות פשוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תודה על "תמונת הדיסק"
דרך הקישור הוא אומר לי שיש בעיית אבטחה...
כנראה משהו שקשור לנטפרי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  36  פעמים

לוח מודעות

למעלה