באג בלכידת וידאו | דחוף.

נמשים

משתמש צעיר
שאני מנסה ללכוד וידאו הוא כותב לי את השגיאה הבאה:
frams were dropped during capture
בתרגום: frams הושלכו במהלך לכידה
ממה יכולה להיות הבעיה???
קריטי ביותר!
תודה לעוזרים.

משמשית

משתמש רשום
בד"כ זה כאשר נאבד לו הקישור למצלמה, מסיבה כלשהי
השאלה- להתחיל ללכוד הצלחת???

mendy770

משתמש רשום
דרופ נגרם גם בגלל לכלוך על ראש ההקלטה או בסרט הקלטה ו/או דפקט בקלטת
או שהמצלמה קבלה מכה בהקלטה

profile

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
זה לא חייב להיות שגיאה, פשוט חסר לו כמה פריימים של ההתחלה. אם את מצליחה ללכוד, אז אין בזה בעיה.
ואגב, ד"ש מאלטי...:)

yosale

משתמש פעיל
צילום מקצועי
אם איזה תוכנה את דוגמת.
יש מצלמות שצריך לצלם 20 שניות בלאק בהתחלה בשביל שהתוכנה תזהה.

נמשים

משתמש צעיר
המסרטה הרגילה שלי לפתע עשתה בעיות...
אבל עליתי על הבעיה.
הקלטת הוסרטה במסרטת NTSC.
תודה לכולם!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה