דרוש מידע את המענק מצינור מישהי קיבלה?

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
הבנתי שאם שולחים לשם מבקשים יותר מסמכים
לא נכון?
שלחנו 2 בקשות מהמייל
אחד רק ת.ז. (לא היה יציאה לחלת)
ובנתים לא קיבלנו תשובה לגבי זכאות /אי זכאות
השני עם אישור אבטלה
קיבלו טלפון בערב יוהכ שזכאים לסכום ויגיע תוך שבועיים...

חדוי לינד

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אז קיבלתי הבוקר ב''ה 3000 ש''ח
מופיע שם שרשימת החנויות המקבלות מופיעות בלינק דלהלן https://www.eshel.org.il/hatzinor/
בפועל אין שם שום מידע
מישהי יודעת?
מה שאני יודעת מכרטיס של אש"ל ירושלים שיש לנו:
נתיב החסד
בר כל
שוק מהדרין
זה בטוח, אולי יש עוד כמה...

שירתי

משתמש רשום
אפשר לקבל לינק להגשת בקשה??
הלינק בתחילת האשכול הוא לתרומות...

שירתי

משתמש רשום
למה
רשום שם שיש עוד סכום למענקים...
מה הקריטריונים שלהם? זה רק לעצמאים?

saltz

משתמש מקצוען

קבצים מצורפים

• cards.pdf
    KB 830.2 · צפיות: 62

נעמי קרלינסקי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני גם קבלתי הבוקר,
כרטיס מוגבל לרשת יוחננוף.-
אם משהו רוצה להחליף איתי-- אשמח.

avigaillll

משתמש פעיל
קיבלתי ע"י שליח עד הבית, 3000 למימוש באושר עד, צריך להפעיל את הכרטיס נטען למחרת ,

veredb

עיצוב ועריכה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
אני גם קבלתי הבוקר,
כרטיס מוגבל לרשת יוחננוף.-
אם משהו רוצה להחליף איתי-- אשמח.
גם אני קיבלתי ליוחננוף ואני מהקצה השני של ירושלים. איך ההכשרים שלהם? יש בכלל מה לקנות שם או שיש אולי איזה סניף מהדרין?

שידרוגים

משתמש מקצוען
בקשו ממני מסמכים, שלחתי במייל לפני יומיים ולא חזרו אלי עם תשובה, הגיוני או שכדאי לשלוח מסמכים גם בוואצאפ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה