דרוש מידע את הכסף חזרה!!! ואם לא - - -

גליתא

משתמש פעיל
לא לפחד מהם. מגיע לכם מה שמגיע.

מה שכן... לא להגיע עם אמוציות. לעשות הכל בשיקול דעת, אפשר לכתוב ביקורת נגיד בכל מקום אבל להיצמד לסיפור בלי להכפיש ובלי פרשנות, רק לספר את הסיפור כפי שהיה ולתת לציבור הנבון להבין. ככה אי אפשר לתבוע על שום דבר.
לצערי איתם הולך רק בכח, אני כתבתי פה בפרוג על העוול שנגרם לי ולמחרת הם התקשרו לטפל בעניין (באיום כמובן שעלי להסיר מיד את הפוסט, ובגלל שרציתי שהעניינים יסתדרו הסרתי את הפוסט ולצערי אנשים אחרים ניזוקו מהם), כמובן שלקח המון זמן עד שהעניין סודר ובדרך ניסו מספר פעמים להתחמק מחובתם, אבל בסוף זה דיי הסתדר (לא לגמרי - בסוף תיקון זה לא לכתחילה).
אם הצדק איתכם אין מה לפחד, הם מאוד יודעים לדבר המשפחה שם (אבא בוס, אחות מזכירה, אח ספק ויש רק נגר ערבי שעובד איתם) אבל צריך להתעקש על הזכויות שלכם

ארזים1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מכירה מישהי עם סיפור בול שלך שקרה איתם, בסוף אחרי שהוציאו לה את הנשמה, היא פנתה למוועצה זהלוקח זמן, אבל בסוף החזירו לה 20 אחוז , את ה10 ההנוספים הם אמרו שזה עבור העיצוב (שלא היה) אבל לפחות יצאה בנס!

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים

HennyS

משתמש מקצוען
ביקשתי
הוא אמר שישלח ביום ראשון (למה זה לוקח כ"כ הרבה זמן?)
אבל מה שבטוח, שהחוזה ששלחו לי כשסגרתי את העסקה הוא לא של שום קבוצת רכישה
(ועל זה הוא אומר שזה טעות של המזכירה...)
אין דבר כזה
אם בחוזה שלך לא כתוב קבוצת רכישה, את לא בקבוצת רכישה ואין לו שום קייס

אברומי 200

משתמש צעיר
טוב אז אחרי הרבה בלה בלה כאן...
שתי דברים יש שתי חברות שאני אישית נעזרתי בהם בעבר נגד איזה עסק..הם קיבלו שתי מכתבי עו"ד מכל אחת והתקפלו ברגע..
אלא מה לא תמיד הם מסכימים להתערב תלוי בענין.. מקווה שהמיילים מעודכנים תעדכנו
אייפה שאמור להיות שטורדל עשיתי רווח במקום
doc consumers.org.il
המחלקה לפניות הציבור

המועצה הישראלית לצרכנות
rachelk histadrut.org.il‏רשות ההסתדרות לצרכנות
בכל מקרה תעדכנו יש פיתרונות אני אישית לא הייתי מוותר כזה מהר ולא נבהל מכל איזה איום על תביעה
מה שכן כדאי להתנהל מקצועי ולבדוק טוב איך מנהלים את זה מבחינה חוקית. אם אתם צודקים עלולים לעשות מהם קציצות...[ההתנהלות נשמעת מלמעלה כעין תרמית שיש מה לעשות בקטע של קבוצת רכישה וכו.. אף שלא עברתי על הכל בדיוק

פפרר

משתמש מקצוען
אולי את יכולה למצוא עו"ד מכר שכן (שלך או של מישהו קרוב שמוכן לכתב לך מכתב
אצלנו בעיריה (אלעד) יש שרות של עו"ד אחת לשבוע שנותן ייעוץ וכאלה דברים

עו"ד מקועי ומוכר
נכון מאוד
ובכל עירייה יש שירות שנקרא שי"ל (שרות יעוץ לאזרח) שעורכי דין נותנים שם יעוץ וגם רושמים מכתבים לעושי עוולות בדיוק כמו במקרה הזה

אברומי 200

משתמש צעיר
רק שימו לב אם זה ממשיך לתביעה כמובן צריך אישור מבי"ד לדון בערכאות וכו ועל כל כיוצא בזה כמובן שיש לשאול מורי הוראה.
הפרטים וכל הנ"ל זה רק לאיום ראשוני וכו

שלמה ויסברג

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
וואוו
מזכיר לי סיפור שהיה לי לאחרונה,
נכנסתי לאחד מחברות המטבחים והייתי אמור לבחור מטבח בדירת קבלן, והם כמובן שיכנעו אותי ששווה לי לשדרג את המטבח.
ואני לצערי הסתנוורתי והשתכנעתי, ובנינו תוכנית ראשונית והם סגרו איתי על חוזה של 40,000 ש"ח (כמובן שהם התפיחו את זה בהתחלה ל-60K והמנהל "בדיוק" היה בסניף שם באותו יום והוא "הסכים" בטובו להוריד לנו 20K, זה היה נשמע קצת מוזר אבל זרמנו עם זה)
תכל'ס הגענו הביתה ועשינו קצת בירורים אצל מכרים וכו', והתברר לנו שברמה שהם נתנו לנו המחיר בשוק הוא חצי מזה ואף פחות מכך..
וגם התברר לי שהם הטעו אותי בכמה דברים, כגון אמרו לנו שאנחנו זכאים רק ל-7 מטר ובשדרוג הם יתנו לנו 10 מטר, בזמן שהקבלן עצמו כן נותן בדירה שלנו 10! מטר, וגם שבסטנדרט אין לנו טריקה שקטה בארונות ובמגירות ורק כשנשדרג יהיה.. וזה לא היה נכון...
מיד התקשרתי לעו"ד שלי - וכן שווה לשלם לעו"ד חבר כמה שקלים ולחיות ברוגע, ואז הוא אמר לי לשלוח להם באותו יום מייל על ביטול עסקה,
למחרת המנהל מתקשר אלי ואומר לי שחבל לו והוא יבוא לקראתי ומה אני רוצה,
אמרתי לו אני מבטל את העסקה, זה זכותי המלאה לעשות זאת,
אז הוא ענה שבסדר אבל על התכנון והעיצוב מטבח זה כעסקה נפרדת ועל זה אני צריך לשלם 6,000 ש"ח, וכמובן בין הדפים החתימו אותי על זה.
אמרתי לו תראה אני לא מדבר איתך, יש לי עו"ד דבר איתו, והמשיך לצעוק ולצעוק, ואז אמרתי לו את הטענה הזאת שאמרו לי שאני זכאי ל-7 מטר ולמה עבדו עליי, אז הוא אומר לי תן לי לבדוק, אחרי חצי דקה הוא חוזר אלי ואומר לי תראה בדקתי בחוזה שלנו מול הקבלן ושם כתוב במפורש שאתה זכאי ל-8 מטר, אמרתי לו תראה זה אומר שאחד משתיכם שקרן, או אתה או הקבלן, ואני יודע שהקבלן לא הולך לעשות כאלה שטויות לחתום איתי על חוזה מאוד מפורט שכתוב שם בדיוק רב כמה מטרים אני זכאי במפרט המכר, הוא לא הולך להסתכן...
לאחר מעשה דיברתי עם הנציג של הקבלן אז הוא אמר לי שבפרויקט הזה יש כמה סוגי גדלים של דירות, ובאמת בדירות הקטנות זה 7.8 מטר, אבל דירה בגודל שלי זה כן 10 מטר ושם כנראה היה "הטעות" שלו, אבל לי זה לא משנה זה בעיה שלו שהוא לא מדייק בפרטים...
תכל'ס העו"ד שלי אמר שרק על זה הוא יכול להסתבך בבית משפט, ומה שסיבך אותם זה שנגיד אם הוא לא היה אומר לי את זה בטלפון אז עוד היה אפשר לטעון שזה המצאה שלי שהנציגה אמרה לי ולך תוכיח שבאמת ככה, אבל ברגע שהוא גם אמר לי את זה בשיחת טלפון אז בכלל...
והעו"ד של החברה כמובן התקשר אלי וגם לעו"ד ואיים וצעק שיכניס את הצ'יקים שנתתי להוצאה לפועל וכו'
(נתתי להם צ'יק של 3,000 ש"ח ועוד אחד של 7,000 ש"ח וכו'), בקיצור הם הלכו כמה ימים אחרי והפקידו את הציק של ה-3, ואני העו"ד שלי אמר לי שאני יבטל את הצ'יקים וכך עשיתי, הצ'יק כמובן חזר,
למחרת מתקשר אלי העו"ד וצועק שזו עבירה פלילית לבטל צ'יק, אז אמרתי לו תראה, החוק אומר שזכותי המלאה לבטל עסקה ועל זה אני אמור לשלם 5% או 100 הנמוך מביניהם (וכאן זה היה תוך פחות מ-24 שעות שזה בכלל יותר קל)
אבל היות והתייעצתי עם הרב שלי, ובגלל שכן עבדו בשבילי כמה שעות אני מוכן לבוא לפשרה ולשלם את הסכום היחסי כמה שעולה בשוק שעתיים של ייעוץ.
בכל מקרה שלחתי להם נוסח מאוד מפורט ומסודר שהעו"ד שלי כתב, ומאז הם לא חזרו אלי..
אהה, לאחר שבוע הם הלכו והפקידו את הצ'יק של ה-7 אלף, שזה כבר ממש חוצפה, כי ברור וברור לכולם שהסכום שאנחנו מדברים הוא 6,000 ש"ח, וזה גם יפעל לרעתם.

לסיכום: משפט אחד בפעם הראשונה שהוא התקשר וצעק עליי כמעט הלכתי להתקפל ולשלם את זה מיד, ובזכות העו"ד שלי הוא דחף אותי כל הזמן ואמר לי שזה ניצול מחפיר של החברות האלה ורק מזה הם עושים את הכסף השמן, ושאני לא יבהל מהם.
אל תילחצו הם מנוסים בזה וזה העבודה שלהם, תעמדו על שלכם.
בהצלחה

סווצ'אר.

משתמש מקצוען
וואוו
מזכיר לי סיפור שהיה לי לאחרונה,
נכנסתי לאחד מחברות המטבחים והייתי אמור לבחור מטבח בדירת קבלן, והם כמובן שיכנעו אותי ששווה לי לשדרג את המטבח.
ואני לצערי הסתנוורתי והשתכנעתי, ובנינו תוכנית ראשונית והם סגרו איתי על חוזה של 40,000 ש"ח (כמובן שהם התפיחו את זה בהתחלה ל-60K והמנהל "בדיוק" היה בסניף שם באותו יום והוא "הסכים" בטובו להוריד לנו 20K, זה היה נשמע קצת מוזר אבל זרמנו עם זה)
תכל'ס הגענו הביתה ועשינו קצת בירורים אצל מכרים וכו', והתברר לנו שברמה שהם נתנו לנו המחיר בשוק הוא חצי מזה ואף פחות מכך..
וגם התברר לי שהם הטעו אותי בכמה דברים, כגון אמרו לנו שאנחנו זכאים רק ל-7 מטר ובשדרוג הם יתנו לנו 10 מטר, בזמן שהקבלן עצמו כן נותן בדירה שלנו 10! מטר, וגם שבסטנדרט אין לנו טריקה שקטה בארונות ובמגירות ורק כשנשדרג יהיה.. וזה לא היה נכון...
מיד התקשרתי לעו"ד שלי - וכן שווה לשלם לעו"ד חבר כמה שקלים ולחיות ברוגע, ואז הוא אמר לי לשלוח להם באותו יום מייל על ביטול עסקה,
למחרת המנהל מתקשר אלי ואומר לי שחבל לו והוא יבוא לקראתי ומה אני רוצה,
אמרתי לו אני מבטל את העסקה, זה זכותי המלאה לעשות זאת,
אז הוא ענה שבסדר אבל על התכנון והעיצוב מטבח זה כעסקה נפרדת ועל זה אני צריך לשלם 6,000 ש"ח, וכמובן בין הדפים החתימו אותי על זה.
אמרתי לו תראה אני לא מדבר איתך, יש לי עו"ד דבר איתו, והמשיך לצעוק ולצעוק, ואז אמרתי לו את הטענה הזאת שאמרו לי שאני זכאי ל-7 מטר ולמה עבדו עליי, אז הוא אומר לי תן לי לבדוק, אחרי חצי דקה הוא חוזר אלי ואומר לי תראה בדקתי בחוזה שלנו מול הקבלן ושם כתוב במפורש שאתה זכאי ל-8 מטר, אמרתי לו תראה זה אומר שאחד משתיכם שקרן, או אתה או הקבלן, ואני יודע שהקבלן לא הולך לעשות כאלה שטויות לחתום איתי על חוזה מאוד מפורט שכתוב שם בדיוק רב כמה מטרים אני זכאי במפרט המכר, הוא לא הולך להסתכן...
לאחר מעשה דיברתי עם הנציג של הקבלן אז הוא אמר לי שבפרויקט הזה יש כמה סוגי גדלים של דירות, ובאמת בדירות הקטנות זה 7.8 מטר, אבל דירה בגודל שלי זה כן 10 מטר ושם כנראה היה "הטעות" שלו, אבל לי זה לא משנה זה בעיה שלו שהוא לא מדייק בפרטים...
תכל'ס העו"ד שלי אמר שרק על זה הוא יכול להסתבך בבית משפט, ומה שסיבך אותם זה שנגיד אם הוא לא היה אומר לי את זה בטלפון אז עוד היה אפשר לטעון שזה המצאה שלי שהנציגה אמרה לי ולך תוכיח שבאמת ככה, אבל ברגע שהוא גם אמר לי את זה בשיחת טלפון אז בכלל...
והעו"ד של החברה כמובן התקשר אלי וגם לעו"ד ואיים וצעק שיכניס את הצ'יקים שנתתי להוצאה לפועל וכו'
(נתתי להם צ'יק של 3,000 ש"ח ועוד אחד של 7,000 ש"ח וכו'), בקיצור הם הלכו כמה ימים אחרי והפקידו את הציק של ה-3, ואני העו"ד שלי אמר לי שאני יבטל את הצ'יקים וכך עשיתי, הצ'יק כמובן חזר,
למחרת מתקשר אלי העו"ד וצועק שזו עבירה פלילית לבטל צ'יק, אז אמרתי לו תראה, החוק אומר שזכותי המלאה לבטל עסקה ועל זה אני אמור לשלם 5% או 100 הנמוך מביניהם (וכאן זה היה תוך פחות מ-24 שעות שזה בכלל יותר קל)
אבל היות והתייעצתי עם הרב שלי, ובגלל שכן עבדו בשבילי כמה שעות אני מוכן לבוא לפשרה ולשלם את הסכום היחסי כמה שעולה בשוק שעתיים של ייעוץ.
בכל מקרה שלחתי להם נוסח מאוד מפורט ומסודר שהעו"ד שלי כתב, ומאז הם לא חזרו אלי..
אהה, לאחר שבוע הם הלכו והפקידו את הצ'יק של ה-7 אלף, שזה כבר ממש חוצפה, כי ברור וברור לכולם שהסכום שאנחנו מדברים הוא 6,000 ש"ח, וזה גם יפעל לרעתם.

לסיכום: משפט אחד בפעם הראשונה שהוא התקשר וצעק עליי כמעט הלכתי להתקפל ולשלם את זה מיד, ובזכות העו"ד שלי הוא דחף אותי כל הזמן ואמר לי שזה ניצול מחפיר של החברות האלה ורק מזה הם עושים את הכסף השמן, ושאני לא יבהל מהם.
אל תילחצו הם מנוסים בזה וזה העבודה שלהם, תעמדו על שלכם.
בהצלחה
ישר כוח על הספור...
שתדעו שכל ספור כזה שאתם מעלים זה מחזק אחרים לעמוד על זכויותיהם ...

מברר

משתמש פעיל
עוד לקח חשוב מהסיפור:
להפסיק להאמין לניקים בפרוג!!!

יש איזה אחד/ת עם כמה שמות ניק בפורום תכנון ובניה,
שכל פעם שמישהו מבקש ייעוץ,
יש תגובה משהו כמו: מכירה מישהו שמבצע את העבודה הזו, ניתן לפנות אלי לכתובת מייל:.....
אין לו/ה שום תגובה נורמלית חוץ מהסגנון הזה,
אני מקווה שאנשים מספיק חכמים כדי לא ליפול בזה.

זו רק דוגמא.
כל הנפילה מהחברה הנ"ל היתה מכמה ניקים של אותו אדם בפרוג.

פשוט להפסיק להאמין!!!
כדאי שפרוג יחשבו להשקיע קצת מאמץ וייעוץ משפטי בהגנה על הגולשים כאן,
אחרת זה עלול להתפוצץ להם בפנים עם תביעת ענק מאנשים שנפגעו מההשתקה שלהם.

(אני יודע שגם התגובה הזו עלולה להעלם,
אבל אני ממש לא בא ממקום מתריס, פשוט כואב לי ואני חושב שאפשר לעשות יותר)

נערך לאחרונה ב:

סווצ'אר.

משתמש מקצוען
דרך אגב אם אנחנו מדברים על אותו אחד הוא ממשיך להסתובב פה
ולשלוח את התגובות של האנשים פה לחברה...
כאילו לא מספיק שסיבך אותם הוא ממשיך לסבך עוד ועוד...

אמא ועוד..

משתמש מקצוען
עוד לקח חשוב מהסיפור:
להפסיק להאמין בניקים בפרוג!!!

שכל פעם שמישהו מבקש ייעוץ,
יש תגובה משהו כמו: מכירה מישהו שמבצע את העבודה הזו, ניתן לפנות אלי לכתובת מייל:.....
אין לו/ה שום תגובה נורמלית חוץ מהסגנון הזה,
אני מקווה שאנשים מספיק חכמים כדי לא ליפול בזה.

זו רק דוגמא.
כל הנפילה מהחברה הנ"ל היתה מכמה ניקים של אותו אדם בפרוג.

פשוט להפסיק להאמין!!!
חברת פרוג עושה מליונים מפרסומות שלא נגמרות כאן באתר,
כדאי שיחשבו להשקיע קצת מאמץ וייעוץ משפטי בהגנה על הגולשים כאן,
אחרת זה עלול להתפוצץ להם בפנים עם תביעת ענק מאנשים שנפגעו מההשתקה שלהם.

(אני יודע שגם התגובה הזו עלולה להעלם,
אבל אני ממש לא בא ממקום מתריס, פשוט כואב לי ואני חושב שאפשר לעשות יותר)
דיווחתם על הניק(ים) הזה?
זו הדרך היחידה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  32  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה