אתר שנוצר בשביל צדק חברתי

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
אהבתי!
עכשיו אם אתם צריכים קופירייטרית בשביל הזנת תוכן, (כדי שהאתר גם ישווק את העסק) ניתן לפנות אליי.:)

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שיהיה לך בהצלחה ותעשה הרבה צדק, הרבה תוכן לא ראיתי שמה, הדבר היחיד שאני רואה שמה זה קישורי אפיליאייט לחברות אחסון אתרים וגוגל אדוורדס. אבל בהצלחה חבר.

buildsite

משתמש רשום
דבר ראשון אשמח אם תראה לי איפה ראית שם גוגל אדסנס. אני לא שמתי שם. וההפניות לגוגל אדוורדס אני לא מרוויח מזה כלום.. אתה מרוויח 300 שח אני לא מרוויח כלום..

דבר שני האפילייט לאחסון זה בשביל לשלם על אחסון ודומיין ובהמשך לממן את הפרוייקטים האלה.. אם אתה מאמין לי או לא זה בחירה שלך..

אם יש לך רעיון של צדק חברתי/פרוייקט שעוזר לנוער בסיכון אשמח אם תשלח לי ואני אתן לך מהכסף של האפילייט בשמחה. זה בשביל זה.. ו.. אם יש לך מידע שתוכל להוסיף לאתר שלי, או שאתה רוצה שאני אוסיף מידע אצלי על התוכנה שלך שבונה עיצובים זה יהיה ממש טוב..

ו.. אשמח להערות על התוכן/עיצוב של האתר שלי מכולם! אם לא הבנתם משהו וכו!

חשבת

משתמש רשום
דווקא החלטתי לנסות...

הלכתי לפי ההוראות
רכשתי שרת אחסון והתקנתי וורדפרס
בתהליך ההתקנה הגעתי לאופציה בדוק דומיין,
אני לוחצת ומכאן אין המשך...
הוא לא מביא את החלון הבא
בתחילה הוא רשם שיש טעות אחר כך גם זה לא.

אשמח לעזרה... ממי שיודע...

אני לא מבינה כלום בנושאים האלו!

buildsite

משתמש רשום
כשרוכשים דומיין חדש לוקח לו בין דקה ל24 שעות להתעדכן במערכת.

יכול להיות שאם רכשת אותו עכשיו זה עוד לא התעדכן ולכן את לא מצליחה להתקין את wordpress על הדומיין.

לא רואה סיבה אחרת זה אמור לעבוד..

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
רק תדגיש באתר שלך שהדומיין הוא דבר שלא ניתן להחזרה, דהיינו נניח קניתי אחסון בחברה שאתה ממליץ ב6 דולר לחודש לשנה דהיינו 72 דולר לשנה אז אם אני מבטל את האחסון שעתיים אחר כך אז אני מקבל החזר של רק 56 דולר כי 16 דולר נשארים אצליהם בשביל הדומיין שנשאר שלך.
נכתב ע"י buildsite;1858405:
דבר ראשון אשמח אם תראה לי איפה ראית שם גוגל אדסנס. אני לא שמתי שם. וההפניות לגוגל אדוורדס אני לא מרוויח מזה כלום.. אתה מרוויח 300 שח אני לא מרוויח כלום..

דבר שני האפילייט לאחסון זה בשביל לשלם על אחסון ודומיין ובהמשך לממן את הפרוייקטים האלה.. אם אתה מאמין לי או לא זה בחירה שלך..

אם יש לך רעיון של צדק חברתי/פרוייקט שעוזר לנוער בסיכון אשמח אם תשלח לי ואני אתן לך מהכסף של האפילייט בשמחה. זה בשביל זה.. ו.. אם יש לך מידע שתוכל להוסיף לאתר שלי, או שאתה רוצה שאני אוסיף מידע אצלי על התוכנה שלך שבונה עיצובים זה יהיה ממש טוב..

ו.. אשמח להערות על התוכן/עיצוב של האתר שלי מכולם! אם לא הבנתם משהו וכו!

סליחה על ההשתלחות ככה, אין לי בעיה בפרסומי לינק אפיליאייט ואני גם מפרסם אבל אני עושה את זה בצורה שקופה.
העמלה על ה300₪ שקל לאדוורדס, כל החברות אחסון מביאות הקופון הזה (כולל בלוהוסט שאתה שולח לשם) והם מרוויחות על כל הרשמה דרכם, אז ככה שאם אתה לא מרוויח אז מישהו אחר מרויח. (אא"כ אתה מוציא את הקוד ישר מהדף הרשמה של אדוורדס, דבר שגם אפשרי).

ו....יודע מה, אני שולח לך פרטים שלי בפרטי ואני יסביר לך יותר בארוכה על העולם של בניית אתרים, מאשר ככה להימרח על הפורום.

buildsite

משתמש רשום
בקשר לאדוורדס אני באמת מוציא את הקוד מהדף הרשמה ושולח למי שרוצה באימייל..

ו.. אשמח לעוד תגובות על האתר רעיונות לשיפור וכו!

ואם מישהו רוצה לכתוב איזה כתבה מעניינת על כתיבת תוכן/ כל משהו כזה ואני יוסיף את זה גם לאטתר לתועלת הציבור אני מאוד אשמח!

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
למה אתה לא מקים אתר על השקר הגדול של המסעדות שגובות מאות שקלים עבור ארוחה שאפשר להכין לבד בבית?
או אתר על השקר הגדול של גננות שלוקחות מלא כסף בשביל פשוט להשגיח על ילדים, שערורייה. הרי כל אחד יכול להשגיח לבד על הילדים שלו.

אגב, גם תופרות, מזכירות, ועובדי ניקיון הם נוכלים ידועים.

היידה צדק חברתי!

חשבת

משתמש רשום
הצלחתי , יש לי אתר!!
לא מעוצב עדיין ובלי תוכן,
צריכה עוד לשבור את הראש...
אנסה ואעדכן..

ואם אני רוצה בתשלום
מי עושה דבר כזה ומה סדר גודל העלויות??

buildsite

משתמש רשום
נכתב ע"י Shia;1859314:
למה אתה לא מקים אתר על השקר הגדול של המסעדות שגובות מאות שקלים עבור ארוחה שאפשר להכין לבד בבית?
או אתר על השקר הגדול של גננות שלוקחות מלא כסף בשביל פשוט להשגיח על ילדים, שערורייה. הרי כל אחד יכול להשגיח לבד על הילדים שלו.

אגב, גם תופרות, מזכירות, ועובדי ניקיון הם נוכלים ידועים.

היידה צדק חברתי!

אם אני אלך איתך עם המשל על המסעדות.. זה כמו שאדם בכלל רצה להזמין חביתה ומוכרים לו מנות גורמה באלפי שקלים..

אתרי האינטרנט ש70% מהאנשים רוצים הם אתרים פשוטים יותר בסגנון של דף נחיתה לעסק שלהם מאשר אתר מורכב עם מערכות מורכבות.. לכן אני אומר שהם יכולים לבנות את זה לבד..

מי שרוצה אתר עם מערכות מסובכות ומורכבות שילך לבונה אתרים..

ו.. כל היופי בבניית אתרים זה שכמה אנשים המציאו את וורדפרס ומאז אפשר לבנות אתר פשוט מאוד בקלות...

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
יש כבר מלא אתרים שמדריכים Wordpress עם סרטונים ועוד
למשל Mamon.biz

buildsite

משתמש רשום
אין מלא אתרים. יש כמה.. וברוב האתרים אתה צקיך להרשם כדי לקבל את ההסברים ואז לקבל דואל שיווקי.. ניסיתי לעשות משהו כמה שיותר פשוט שיתאים לכולם..

אשמח מאוד להערות יותר בונות על האתר.. מה אפשר להוסיף/לשנות וכו

Nahum

משתמש צעיר
D I G I T A L
היי לוחם צדק!

הזדעזעתי לקרוא על השקר הגדול בתחום בניית האתרים. אתה פשוט אדם אמיץ ומעורר השראה!

לפני שאתה מקבל ממני את אות האבירות החברתית, תוכל לתת לי דוגמה לחברה שלקחה עשרות אלפי שקלים על אתר שכל אחד יכול לבנות לבד בוורדפרס?

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
בפעם האחרונה שאכלתי במסעדה, הזמנתי: סלט (49), דג (96), תוספת צ'יפס (17), קולה קר (14), קינוח (35), קפה (14). סה"כ יצא לי 225 שקל.

אם הייתי אוכל ארוחה דומה בבית, היה עולה לי בערך שליש.
אממה, במסעדה ישבתי בנוחות על הכיסא המרופד, חיכיתי רק 10 דקות, מלצר אדיב הגיש לי את המנה בכלים נאים, המנות היו טעימות מאוד והן כללו מרכיבים שאין אצלי בבית ובסוף לא הייתי צריך לשטוף את הכלים.

גם בבניית אתר תדמית פשוט, איש מקצוע יכול לספק ללקוח המעוניין באתר כזה, שירות רב ערך: להפיק אתר מקצועי יותר, באיכות גבוהה יותר, תוך זמן קצר יותר ממה שאדם מן השורה היה מסוגל.

כמובן ששירות כזה שווה כסף. להגדיר את זה כ"שקר גדול" ולהגיד שזה "לא בסדר", זה עוול לאנשי מקצוע ישרים והגונים שעושים מלאכתם נאמנה.

אין לי שום בעיה שאנשים יבנו לעצמם אתרים או שילמדו להשתמש בוורדפרס. אדרבא, אחת הסיבות שאני ובוני אתרים אחרים משתמשים בוורדפרס כפלטפורמה, היא בזכות נוחות וקלות השימוש ללקוח הקצה.
חלק מהרעיון הוא שאחרי מסירת האתר, הלקוח יכול להמשיך לנהל ולתחזק את האתר בכוחות עצמו, ללא תלות בבונה האתר.

לבוא לכאן ולשאול אותנו מה דעתנו על אתר שמשמיץ את העוסקים בתחום ומציג אותם באור שלילי, זה חוסר נימוס וחוסר רגישות.

אני בטוח שאתה יכול לעזור לאנשים ולהצליח בעצמך גם בלי לדרוך על אחרים בדרך.
בהצלחה.

buildsite

משתמש רשום
נכתב ע"י Nahum;1859807:
היי לוחם צדק!

הזדעזעתי לקרוא על השקר הגדול בתחום בניית האתרים. אתה פשוט אדם אמיץ ומעורר השראה!

לפני שאתה מקבל ממני את אות האבירות החברתית, תוכל לתת לי דוגמה לחברה שלקחה עשרות אלפי שקלים על אתר שכל אחד יכול לבנות לבד בוורדפרס?

אחת התגובות הכי ציניות שקראתי. לא שווה התייחסות. אתה יכול להמשיך לזלזל. מי שמתייחס בציניות סימן שאין לו משהו אמיתי להגיד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה