קורונה אתר ישיר למהדרין - קרס?

פלמוניה

משתמש מקצוען
רעיון מישו?
הקניה שלי לא הגיעה, קיבלתי במקומה קניה גדולה של מישהו אחר כוללת המון קפואים שאין לי לצערי איפה לאכסן אותם
המובילים שמו מאחורי הדלת דפקו דפיקה אחת ויצאו מיד בנסיעה מהירה

חסה על ממונם של ישראל ועל הקניה שלי שאני צריכה בדחיפות
המוקד סגור
מה עושים?

מאל"ף ועד תג

עריכה | הגהה | עימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עימוד ספרים
עריכה תורנית
בדרך כלל יש חשבונית בשקיות
אולי יש שם פרטים של בעל המשלוח?
או שהביאו חשבונית נכונה ומשלוח אחר?

מאל"ף ועד תג

עריכה | הגהה | עימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אין כאן הפסד כיון שגם אתם וגם הם יזוכו בוודאות
זה רק עגמת נפש ועיכוב.
נראה לי שראוי להתאמץ לדחוף את הקירור וההקפאה למרות שזה לא מתפקידכם, אבל בכל אופן...
[אגב, נראה לי ניתן לבקש פיצוי על מקרה כזה]

פלמוניה

משתמש מקצוען
אין כאן הפסד כיון שגם אתם וגם הם יזוכו בוודאות
זה רק עגמת נפש ועיכוב.
נראה לי שראוי להתאמץ לדחוף את הקירור וההקפאה למרות שזה לא מתפקידכם, אבל בכל אופן...
[אגב, נראה לי ניתן לבקש פיצוי על מקרה כזה]
נכון צודקים, אתאמץ עוד (כבר הכנסתי הרבה אך יש עוד לא מעט...), אם כי קשה להאמין שהם יקחו עופות וכו חזרה ויעבירו למישהו אחר ולי זה לא שימושי מבחינת הכשרים...
תודה

יראת גאולה

משתמש מקצוען
נכון צודקים, אתאמץ עוד (כבר הכנסתי הרבה אך יש עוד לא מעט...), אם כי קשה להאמין שהם יקחו עופות וכו חזרה ויעבירו למישהו אחר ולי זה לא שימושי מבחינת הכשרים...
תודה
חוקית אסור להם לקחת חזרה מוצרים שדורשים קירור (ככה ענו לי בשופרסל כששלחו לי בטעות מוצר שלא הזמנתי).
בשופרסל פונים מחר לשירות לקוחות, והם מזכים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה