עזרה אתר טמו

מאפינס

משתמש פעיל
כתבתי להם שאני לא מכירה עוד אתר שיש בו הגבלה על קניה
שזה לא הגיוני שלכל אחד יש הגבלה על סכום אחר
ובסוף אמרתי להם שיורידו רק לכמה שעות כי זה ממש דחוף לי
וכן על זה הדרך......

יאשיהו

משתמש חדש
פשוט מאד
הם לא מוכנים להוריד לי את ההגבלה,
מה עושים?
הכי פשוט שיש.
קונים כמה מוצרים מיותרים, ומיד אחרי ההזמנה מבטלים את המוצרים שלא נצרכים, מה שנשאר ישלח אליכם, והם אפי' לא מספיקים להוריד את הסכום המלא.
אני עושה ככה כל פעם וזה עובד חלק.

האש והמים

משתמש רשום
אפליקציית טימו (Temu) אומנם רק נפתחה לשוק הישראלי אבל יש סיכוי גבוה שכבר שמעתם עליה, היא מקום ראשון במצעד ההורדות חינם בישראל גם באנדרואיד וגם באפל. מדובר באפליקציית מסחר סינית עם מחירים ששוברים את השוק, אפילו נמוכים יותר מעלי אקספרס ולפעמים מרגיש שהיא ממש מחלקת מתנות.

לאחרונה האתר This Is Money מזהיר כי בקרב אנליסטים ומשקיפים של חברות סיניות, יש שמדווחים שזו "האפליקציה המסוכנת ביותר בתפוצה רחבה". האנליסט הפיננסי זיגפריד אגרט, הבוס של חברת Grizzly Research בארה"ב, פרסם דו"ח שטען כי טימו היא אחת האפליקציות הפופולריות 'המסוכנות' ביותר, בטענה שהיא מכילה תוכנות "אגרסיביות" שנועדו לאסוף נתונים. הדו"ח האשים גם את הבעלים של טימו, ענקית המסחר האלקטרוני הסינית PDD, כי הסתירה את התוכנה בתוך האפליקציה בכוונה. "אנו מאמינים כי טימו היא האפליקציה המסוכנת ביותר", נכתב בדו"ח.

בנוסף אותו דוח טוען שטימו מפסידה כמעט 30 דולר בממוצע על כל מכירה, והסיבה היא שהחברה מרוויחה על מכירת נתונים, שלנו.

הסכנה הכי גדולה לפי קבוצת המחקר גריזלי היא התוכנות הנוספות שהאפליקציה מכניסה לטלפון שלכם, שכוללת קריאת טקסט מהודעות, מיילים ואפילו כניסה לחשבונות הבנק שלכם אם יש לכם אפליקציה כזאת במכשיר.

אסתי ר.

משתמש חדש
וואווו הם ניהיו קשים לאחרונה......
הזמנתי חבילה והיתה בעיה בכתובת אז זה חזר אליהם והם לא פיצו אותי!!!!!!
מה אפשר לעשות???

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  21  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה