אתר חדש

• פותח הנושא mat
  • פורסם בתאריך

mat

------- Magicode -------
http://books.613m.org

אתר חדש לספרי קודש בחינם
שמשלב בין צורת הדף לבין טקסט

אני עיצבתי ובניתי

עדין אין כמעט תוכן זה אתר wiki שכל מי שרוצה יכול לערוך ספרים
מי שנדבה ליבו ורוצה להשתתף
יכול לפנות אלי באישי ויקבל שם משתמש וסיסמא

וכמובן כל עזרה תתקבל בברכה הערות הצעות וכ'ו

KingYes

משתמש צעיר
כל הכבוד על היוזמה. אבל כמו שאמרתי, צריך לחשוב "גדול" ולנסות לחשוב על נוסחה שתעשה את זה אוטומתי ולא ידני.

בכל אופן, אני מקווה שאת ה-WIKI אתה שומר גירסאות נכון? ותעשה אופציה להתאים בינייהם.. כי מחר מישהוא ימחוק חומר, ואז מה?

mat

------- Magicode -------
כשהדפיסו את דפוס וילנה הידוע לא חישבו את העימוד בצורה עיקבית ולכן כל עמוד יש לו כללים שונים ממילא אין אפשרות לתכנת כזה דבר גלובלי לכל הש"ס

אני שומר את כל הגירסאות בכלל כל שינוי נשמר ובמקרה שמשהו מוחק אני יכול לשחזר

Shlomi

משתמש פעיל
D I G I T A L
יוזמה מבורכת.
אחלה של ביצוע, המון בהצלחה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה