אתר חדש – מערכים ועזרים בהוראה

תירצצה

משתמש רשום
יש למישהי להביא מערך שיעור דינים על טבילת כלים.
ועל אחת מהאימהות הקדושות כמו רחל -שתיקה,לאה -תפילה וכו'
אם כן אשמח מאד לתשובה מהירה
תודה!

סתם מישהו 5

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
למשהי יש מערך שיעור דיני חנוכה לכיתה ז/ח?
אשמח מאוד לקבל אותו

לא ידוע

משתמש פעיל
אשמח לכל חומר שהוא
גאוגרפיה לכיתה ד'
כריכה למחברת, מערכים והכל
תודה מראש!

photo present

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
וואו. כל הכבוד. איזה אתר !!!!!!!!!!!!!
רק חבל שבנט פרי אי אפשר לראות את התמונות הם חסומות
שהיה לכם המון הצלחה בזה

אביגיל י

משתמש פעיל
היי אני אשמח לקבל מערך מוכן בנושא של דיני אמן לכיתות ה'.
תודה מראש למסייעים...

חני גרינשטיין

משתמש סופר מקצוען
וואו חני כל הכבוד איזה כיף שעכשיו אני יכולה לפתוח את האתר ולחפש שיעור.
דרך אגב: אני יכולה לשלוח לך דברים שתעלי לאתר שעוד יהנו מזה?
ודאי.
תשלחי לי למייל: bishvil.horahaאין לכתוב כתובת מייל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יט

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הַשָּׁמַיִם מְסַפְּרִים כְּבוֹד אֵל וּמַעֲשֵׂה יָדָיו מַגִּיד הָרָקִיעַ:ג יוֹם לְיוֹם יַבִּיעַ אֹמֶר וְלַיְלָה לְּלַיְלָה יְחַוֶּה דָּעַת:ד אֵין אֹמֶר וְאֵין דְּבָרִים בְּלִי נִשְׁמָע קוֹלָם:ה בְּכָל הָאָרֶץ יָצָא קַוָּם וּבִקְצֵה תֵבֵל מִלֵּיהֶם לַשֶּׁמֶשׁ שָׂם אֹהֶל בָּהֶם:ו וְהוּא כְּחָתָן יֹצֵא מֵחֻפָּתוֹ יָשִׂישׂ כְּגִבּוֹר לָרוּץ אֹרַח:ז מִקְצֵה הַשָּׁמַיִם מוֹצָאוֹ וּתְקוּפָתוֹ עַל קְצוֹתָם וְאֵין נִסְתָּר מֵחַמָּתוֹ:ח תּוֹרַת יְהוָה תְּמִימָה מְשִׁיבַת נָפֶשׁ עֵדוּת יְהוָה נֶאֱמָנָה מַחְכִּימַת פֶּתִי:ט פִּקּוּדֵי יְהוָה יְשָׁרִים מְשַׂמְּחֵי לֵב מִצְוַת יְהוָה בָּרָה מְאִירַת עֵינָיִם:י יִרְאַת יְהוָה טְהוֹרָה עוֹמֶדֶת לָעַד מִשְׁפְּטֵי יְהוָה אֱמֶת צָדְקוּ יַחְדָּו:יא הַנֶּחֱמָדִים מִזָּהָב וּמִפַּז רָב וּמְתוּקִים מִדְּבַשׁ וְנֹפֶת צוּפִים:יב גַּם עַבְדְּךָ נִזְהָר בָּהֶם בְּשָׁמְרָם עֵקֶב רָב:יג שְׁגִיאוֹת מִי יָבִין מִנִּסְתָּרוֹת נַקֵּנִי:יד גַּם מִזֵּדִים חֲשֹׂךְ עַבְדֶּךָ אַל יִמְשְׁלוּ בִי אָז אֵיתָם וְנִקֵּיתִי מִפֶּשַׁע רָב:טו יִהְיוּ לְרָצוֹן אִמְרֵי פִי וְהֶגְיוֹן לִבִּי לְפָנֶיךָ יְהוָה צוּרִי וְגֹאֲלִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה