כללי אתר התמונות שחסך לי המון כסף, והביא לי חווית משתמש בעברית

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שלום וברכה, כפי שאתם יודעים אני לא כל כך פעיל כמו שהייתי בעבר. אבל זה משהו שהיה חשוב לי לשתף....

עד לפני תקופה הייתי קונה בשאטרסטוק תמונות, והייתי רוכש חבילות קטנות ושם כל תמונה בהתחלה תמונה עם חותמת מים ורק לאחר אישור שולח ללקוח את העיצוב עם התמונה המאושרת וכו'.

עד שחבר גילה לי את האתר הבא:
depositphotos

נכון האתר עדיין לא מתחרה עם שאטרסטוק מבחינת כמות התמונות, אבל בינתיים בשימוש של 3 חודשים הוא משרת אותי מעולה, ויש בו תמונות איכותיות וברמה מעולה!

אז מה היתרונות שלו?

1. המחיר, מחיר חבילות של לדוגמה 30 תמונות בחודש במחיר של 29 דולר. (בשנתי יש הנחה נוספת)
2. צבירת תמונות!! :eek:!! אם חודש אחד השתמשתם בפחות הורדות ממה שיש בחבילה, אין בעיה. היתרה עוברת לחודש הבא!
3. תמיכה בעברית, אפשר לחפש בעברית. כולל השלמת מילות החיפוש וזה פשוט עובד נהדר!!
4. השלמת תמונות זולה כאשר עוברים את כמות ההורדות החודשיות, ב1$ לתמונה. (אני חושב שזה מתחיל מחבילה של 10 תמונות, עוד לא נזקקתי לזה).

את חווית המשתמש שהייתה לי בשלושה החודשים, שאני פשוט יכול לספק את צרכי הגרפיקה שלי בצורה שוטפת בדיוק כמו הסטודיואים הנחשקים במשרדים הגדולים עם חבילות הורדה. וחווית משתמש.

ממליץ בחום!

הנה הקישור לאתר:
http://depositphotos.com

אם יש שאלות, אשתדל לענות בשמחה.

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הנחה של 40% באתר הקניות.
אישיתי חטפתי מיד. קיבלתי מחיר מצחיק של 630 ש"ח ל30 תמונות כפול 12 חודשים.
קוד קופון: Christmas40

park

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
קופון נוסף, שהופיע אחרי הרכישה שלי של 50%.
SantaClaus50
תבדקו איזה מהם יעבוד לכם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה