אתר באנגולר ושמירת הID

מכונית אדומ

משתמש רשום
פליז עזרה.
אני בונה אתר באנגולר.
יש לי בעיה בסיסית במיוחד, שפתאום אני רואה שאני לא יודעת את זה.

כך לקוח מתחבר לי לאתר ואני צריכה לשמור את הID שלו במשתנה, שלא יכול להיות מקומי בSERVICE כי כל הלקוחות ידרסו אחד את השני.
מה אני כן עושה???
פליזזז

אתי1234

משתמש פעיל
צד לקוח הוא מופע נפרד לכל משתמש,
משתמשים לא יכולים לדרוס נתונים אחד של השני וגם אי אפשר לשתף מידע בין משתמשים בצד הלקוח
בשביל זה יש צד שרת ומסד נתונים.

ז"א המשתנים ששמורים לך בסרביס שייכים רק למשתמש הנוכחי ולא משותפים לכלל המשתמשים.

בהצלחה

מכונית אדומ

משתמש רשום
אני יכולה לשמור פשוט את הID של הלקוח בSERVICE במשתנה רגיל כשהוא מתחבר, וכשהוא יצא מהדף אני אבדוק אם המשתנה בSERVICE ריק אז אני אשלח אותו שוב לדף התחברות.

זה לא יהיה בעיה?

אתי1234

משתמש פעיל
את רוצה לשמור את ה ID של המשתמש להתחברות מהירה בפעם הבאה,
או כדי שיהיה לך אותו במקום נגיש לפעם הזאת?

אם כדי להתחבר לפעם הבאה, את צריכה לעבוד עם קוקיז (או local torage)
אם זה בשביל שהוא יהיה במקום נגיש אז את שומרת אותו בסרביס, ולוקחת אותו משם כל פעם שאת צריכה,
הוא לא אמור להימחק במהלך השימוש ולכן אין צורך לבדוק אם הוא ריק.

כמובן שבכל כניסה מחדש לאתר / בריענון של הדף, המשתנה ימחק ותצטרכי לאתחל אותו שוב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  34  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה